مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

دستگاه بسته بندی ماست خانگی

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
چگونه در صنعت بسته‌بندی ارزش افزوده ایجاد کنیم؟
چگونه در صنعت بسته‌بندی ارزش افزوده ایجاد کنیم؟
دستگاه بسته بندی ماست خانگی

در مجموعۀ لبنیات، باید ماست را صدرنشین قلمداد کنیم. چرا که معمولاً همه عاشق ماست هستند و از آن به عنوان یکی از بهترین اعضای سفره یاد می‌کنند. ماست با در اختیار داشتن مجموعه کاملی از مواد پروتئینی و مغذی برای تمامی گروه های سنی، از خردسالان تا کهنسالان ارزش غذایی بسیار بالایی دارد.

جهت استعلام قیمت انواع دستگاه بسته بندی ماست خانگی، خرید و یا کسب مشاوره رایگان با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

امروزه هزینه بالای تولید ماست که باعث گران شدن این خوراکی خوشمزه در بازار شده است، باعث گردیده که بسیاری از علاقه مندان به این ماده غذایی، تولید آن در خانه را به خرید آن از بازار ترجیح دهند تا همیشه و با قیمت کم ماست را بر سر سفره داشته باشند. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به تولید خانگی ماست علاقه مندید، به شما توصیه می‌کنیم که این مقاله شرکت ماشین آلات صنعتی گشتا صنعت اصفهان را با دقت مطالعه کنید تا در پایان بتوانید با آگاهی کامل نسبت به خرید دستگاه ماست ساز خانگی اقدام نمایید.

دستگاه ماست ساز چیست؟

در کنار تمامی لوازم خانگی سبک و ارزان قیمتی که در چند سال گذشته وارد بازار شده‌اند، دستگاه ماست ساز به دلیل کاربرد فراوانی که دارد و محصول مقوی که تولید می کند نیز از استقبال بسیار چشمگیری برخوردار شده است. دستگاه ماست ساز به دستگاهی گفته می‌شود که با ساختاری شبیه به پلوپز برقی، شرایط و پارامترهای مورد نیاز برای تولید ماست از شیر را شبیه سازی کرده و پس از مدت زمان معین، ماده اولیه (یعنی شیر و مادۀ منعقد کننده) را تبدیل به محصول (یعنی ماست) می‌کند.

دستگاه بسته بندی ماست خانگی چیست؟

برای بسته بندی ماست پس از تولید آن در خانه، می توانید از انواع دستگاه بسته بندی خانگی استفاده نمایید و با رعایت تمامی موارد بهداشتی، جهت افرایش عمر مفید آن از کارامد ترین ماشین آلات بسته بندی خانگی استفاده نمایید.

دستگاه بسته بندی ماست خانگی چیست؟

این دستگاه یکی از کارامدترین انواه از پرکن مایعات غلیظ می باشد که از بهترین و کارامد ترین قابلیت ها در بسته بندی انواع مایعات لبنی غلیظ مانند ماست، برخوردار است. دستگاه بسته بندی ماست خانگی با قرار داده این محصول لبنی بدون تغییر ماهیت و شکل، موجب قرار گیرید درست و سالم این محصول در حفاظ تعیین شده می شود.

دستگاه های مختلفی برای بسته بندی ماست در خانه وجود دارد که گشتا صنعت اصفهان با برخوردار از تمامی انواع، آماده ارائه کامل ترین و با کیفیت ترین نمونه ها به مشتریان خود می باشد. با دستگاه های موجود شما می توانید به روش های مختلفی مانند نایلونی و ظرفی، ماست های تولیدی را بسته بندی نمایید و جهت استفاده در خانه و یا عرضه در بازار بکار گیرید.

اگر قصد ارائه محصولات تولیدی خود را به بازار دارید، حتما از دستگاه سیل استفاده نمایید. این دسته از ماشین آلات در حالات لیوانی، ظرفی اقدام به بسته بندی ماست می نماید.

مکانیزم عملکرد دستگاه ماست ساز خانگی

دستگاه ماست ساز خانگی از طریق ایجاد شرایط دمایی مناسب برای انعقاد شیر و تبدیل آن به ماست، می‌تواند ماست مصرفی روزانۀ شما را تأمین نماید. این دستگاه همانند پلوپز برقی و با استفاده از المنت های حرارتی کم دما (که طبیعتاً از مصرف برق کمی هم برخوردار است) محفظه حاوی شیر را گرم کرده و پس از مدت زمان مشخصی (که در هر دستگاه مدت زمان خاصی می‌باشد)، شیر را تبدیل به ماست می‌نماید. توجه داشته باشید که در حین اجرای این فرایند هرگز نباید درب دستگاه ماست ساز خانگی باز شود.

نکات مهم در زمان خرید دستگاه ماست ساز

نکات مهم در زمان خرید دستگاه ماست ساز

بهتر است پیش از آن‌که به موضوع قیمت دستگاه ماست بندی خانگی اشاره کنیم، با چند پارامتر مهم که می‌توانند در زمان خرید این دستگاه به ما کمک کنند، آشنا شویم:

1) گنجایش مناسب دستگاه ماست ساز خانگی

حالا که می‌خواهید برای خرید دستگاه ماست ساز خانگی هزینه کنید، حتماً به تعداد اعضای خانواده و مهمان‌هایی که معمولاً به خانه شما رفت و آمد دارند، توجه داشته باشید و از خرید دستگاه هایی با حجم کم‌تر یا بیشتر از نیازتان خودداری کنید. از سوی دیگر توجه داشته باشید که تولید ماست با این دستگاه دست‌کم بین ۸ تا ۱۰ ساعت زمان لازم دارد و پس از آن محتویات تولید شده باید به مدت ۶ تا ۷ ساعت در یخچال بماند. پس در محاسبه ظرفیت مناسب دستگاه ماست ساز خانگی، این بازۀ زمانی را نیز در نظر داشته باشید.

2) جنس ظرف دستگاه ماست ساز خانگی

دومین عامل مهم در زمینه قیمت مناسب دستگاه ماست ساز خانگی، جنس آن است. معمولاً جنس دستگاه ماست بندی خانگی از پلاستیک یا شیشه است. توجه داشته باشید که مدل های سینگل سروینگ از ظرف هایی با حجم های برابر برخوردارند. بدین ترتیب می‌توانید بر اساس سلایق اعضای خانواده ماست مورد نظر هر یک از آنها را با این دستگاه تولید کنید.

دستگاه‌های ماست ساز خانگی سینگل سروینگ از ظروف شیشه ای به عنوان ظرف بسته بندی ماست استفاده می‌کنند. یکی دیگر از نکات مهمی که باید در نظر گرفته شود، درب دار بودن یا درب نداشتن ظرف داخل دستگاه است که این موضوع نیز در قیمت دستگاه ماست ساز خانگی تأثیرگذار است.

3) خاموشی اتومات دستگاه ماست ساز خانگی

اتومات بودن روند خاموش و روشن شدن دستگاه، یکی دیگر از قابلیت های خوبی است که در قیمت دستگاه ماست بندی خانگی تأثیرگذار است. به دلیل مشغلۀ کاری و احتمال فراموش کردن از سرکشی به روند تولید ماست خانگی، به شما توصیه می‌کنیم که به سراغ دستگاه های اتومات ماست بندی خانگی بروید. البته به این موضوع توجه داشته باشید که مدل هایی که قابلیت خاموشی خودکار را ندارند، به وسیله چراغ چشمک زن و یا آلارم به شما اطلاع رسانی می‌کنند که کار دستگاه تمام شده و باید آن را خاموش کنید.

4) متعلقات جانبی دستگاه ماست بندی خانگی

بهتر است روی دستگاه های ماست بندی کار کنید که قابلیت تنظیم و کنترل گرما را داشته باشند.
برخی از مدل های مختلف دستگاه ماست بندی خانگی دارای درب شفاف هستند تا بتوانید در جریان روند تولید ماست قرار بگیرید. حتی برخی از مدل‌هایی که درب شفاف دارند، مجهز به لامپ نیز هستند تا بتوانید فضای داخلی دستگاه را به خوبی مشاهده کنید.
متوجه برچسب انرژی دستگاه و توان مصرفی آن باشید.
دستگاه ماست بندی خانگی که خریداری می‌کنید، باید از طول سیم برق مناسبی برخوردار باشد تا در صورت امکان از پایه‌های لرزش‌گیر بر روی آن برخوردار باشد.

5) قابلیت شستشوی دستگاه ماست ساز خانگی

توجه داشته باشید که دستگاهی که برای تولید ماست در خانه خریداری می‌کنید، قابلیت شستشوی آسان و دقیق داشته باشد. چون بقایای ماست موجود در ظرف می‌تواند با گذشت زمان خشک شود و تمیز کردن آن به سادگی صورت نپذیرد. بنابراین توجه داشته باشید که تمامی ظروف نگهدارنده ماست قابل تمیز شدن باشند و هیچ منفذی برای باقی ماندن محصول وجود نداشته باشد. البته برخی از دستگاه های ماست ساز قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را ندارند؛ ولی برخی از مدل ها می توانند به راحتی در ماشین ظرفشویی شسته شوند.

قیمت دستگاه بسته بندی ماست خانگی

هریک از دستگاه ها و ماشین آلات مورد استفاده در تولید و بسته بندی لبنیات، بر اساس فاکتور ها و شاخصه های متفاوتی قیمتگذاری می شوند که این فاکتور ها همان ویژگی ها و قابلیت های قرار داده شده در هریک از ماشین آلات می باشند.

قیمت دستگاه بسته بندی ماست خانگی

قیمت دستگاه بسته بندی لبنیات، بر اساس حجم تولید، میزان مصرف انرژی، ولتاژ کاری، توان تولید، جنس بدنه، سیستم عملکردی، میزان تیراژ کار در روز و برخی دیگر از موارد تعیین می شوند که در هنگام خرید باید به خوبی به این موارد توجه داشت.

قیمت دستگاه ماست بندی خانگی نیز بر اساس فاکتور های مشابه موارد گفته شده مانند: قابل شستشو بودن، تجهیزات و متعلقاتی که به همراه دسته ارائه می شود، ضمانت نامه، توان تولید چند نوع از لبنیات، آلیاژ استفاده شده در ساخت و تولید دستگاه ماست بندی حانگی و برخی دیگر از موارد تعیین می شود.

هریک از موارد گفته شده به صورت مستقیم بر روی قیمت دستگاه ماست بندی خانگی تاثیر می گذارند و موجب ایجاد اختلاف در قیمتگذاری انواع مدل های آن می شود. شرکت گشتا صنعت اصفهان به ارائه بهترین و کارامد ترین نمونه ها از دستگاه های و ماشین آلات بسته بندی لبنیات، ارزانترین و بهترین قیمت ها را برای تمامی مدل های ماشین آلات خود در نظر می گیرد تا توان خرید مشتری را در هنگام فروش افزایش دهد. تمامی دستگاه های این شرکت از گارنتی معتبر، خدمات پس از فروش طولانی مدت و گواهی اصالت کالا برخوردار می باشند و مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترین گزینه به مشتریان ارائه می شود.

سخن پایانی

با توجه به مطالب گفته شده در بالا، حالا شما به یک دیدگاه کلی و شناخت نسبی از مدل های مختلف دستگاه های ماست بندی خانگی دست پیدا کرده اید و در جریان پارامترهای دخیل در قیمت دستگاه ماست بندی خانگی قرار گرفته اید. بنابراین چنانچه همچنان نیاز به مشاوره بیشتر در مورد دستگاه ماست بندی خانگی دارید به شما توصیه می‌کنیم که با کارشناسان بازرگانی و فروش شرکت گشتا صنعت اصفهان در تماس باشید تا به بهترین نمونه دلخواه از دستگاه تولید ماست خانگی مورد نظر خود دست پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *