دستگاه بسته بندی قهوه (فوری و آماده)

دستگاه بسته بندی قهوه (فوری و آماده)

گشتا صنعت اصفهان بهترین انتخاب برای خرید دستگاه بسته بندی قهوه است. دستگاه های بسته بندی ما برای بسته بندی مواد گرانولی، پودری و انواع قهوه مانند نسکافه، قهوه فوری و آسیاب شده مناسب هستند. در این مقاله قصد داریم تمام اطلاعات و جزئیات مربوط به دستگاه ها و تجهیزات بسته بندی قهوه را به شما ارائه دهیم. جهت استعلام قیمت و سفارش با با ما تماس بگیرید.

به طور کلی، ما 2 نوع دستگاه بسته بندی مناسب بسته بندی قهوه داریم. یکی دستگاه بسته بندی قهوه تک نفره که برای قهوه فوری به کار میرود؛ دیگری دستگاه های مناسب برای بسته بندی قهوه آسیاب شده، نسکافه و … در کیسه های بزرگتر. امروز، گشتا صنعت اصفهان با دانش گسترده خود در مورد دستگاه های بسته بندی قهوه و تجهیزات کمکی، یک تولید کننده متخصص و قابل اعتماد در صنعت بسته بندی قهوه است.

دستگاه های مناسب برای بسته بندی قهوه ما در گشتا صنعت عبارت اند از: دستگاه های عمودی، دستگاه پیلوپک (بالشتکی)، دستگاه های پرکن برای قهوه آماده و نسکافه، دستگاه های حجمی برای بسته بندی قهوه گرانولی و نسکافه، دستگاه ساشه پودری برای پر کردن قهوه پودری (3 در 1) و قهوه فوری و … . با استفاده از این دستگاه ها می توانیم به تمام درخواست های مشتریان در زمینه بسته بندی قهوه پاسخ دهیم.

ما همچنین دستگاه های دانه ای حجمی را برای بسته بندی دانه قهوه برای مشتریان عزیز فراهم کرده ایم. ما از سیستم های پر کردن پیچ برای قهوه های پودر شده استفاده می کنیم. به این صورت که محصول نهایی را به کمک نوار نقاله های تغذیه خودکار بسته بندی می کنیم و نیروی انسانی را به حداقل می رسانیم.

انواع دستگاه بسته بندی قهوه بر اساس روش بسته بندی

در گشتا صنعت، دستگاه های بسته بندی قهوه که تولید و صادر می کنیم به دو گروه جداگانه تقسیم می شوند.

دستگاه بسته بندی قهوه تک نفره (ساشه)

این دستگاه ها برای بسته بندی قهوه تک نفره و یکبار مصرف ایده آل هستند. در این تجهیزات، از سیستم پر کننده حجمی برای محصولات گرانولی مانند قهوه استفاده می شود. به عنوان مثال، نسکافه 3در1 با این سیستم بسته بندی می شود، زیرا یک محصول پودری است. از آنجا که نسکافه گلد یک محصول دانه ای است، از دستگاه پرکن حجمی استفاده می شود. سرعت این دستگاه ها بالا بوده و  بسیاری از محصولات در زمان کمتری بسته بندی می شوند.

دستگاه بسته بندی قهوه پودری تک نفره
جهت مشاهده اطالاعات بیشتر دستگاه بسته بندی قهوه پودری و فوری روی عکس کلیک نمایید.

ماشین آلات پرکن عمودی جهت بسته بندی قهوه

با دستگاه های پر کننده عمودی، قهوه های چند منظوره بسته بندی می شود. برای مثال، قهوه ترک در بسته های 100 گرمی یا بسته های 500 گرمی دانه های قهوه. دستگاه های عمودی خود به 2 زیر گروه تقسیم می شوند. یکی دستگاه بسته بندی پودری مخصوص پودر قهوه است، و دستگاه های پرکن حجمی برای بسته بندی دانه های قهوه. سرعت دستگاه های پر کردن عمودی تا 50-60 قطعه در دقیقه است.

دستگاه بسته بندی حجمی قهوه
جهت مشاهده اطالاعات بیشتر دستگاه پرکن حجمی قهوه روی عکس کلیک کنید

در همین حال ، فرآیند دیگری در حال انجام است. تولید فیلم های مخصوص بسته بندی و چاپ روی آنها و انتقال به دستگاه.

قهوه و فیلم بسته بندی در یک روند کاملاً اتوماتیک بهم می رسند و دستگاه بسته بندی قهوه، بطور خودکار ابعاد لازم بسته بندی را ایجاد می کند. از طریق سیستم های پر کننده لازم (حجمی، توزینی و …) ، قهوه به درون بسته ها منتقل شده و دهانه ورودی آن دوخت می شود. به کمک دستگاه تاریخ زن، تاریخ تولید و انقضا بر روی محصول درج می شود. محصول نهایی از طریق نوار نقاله به بازوها ارسال می شود و به داخل جعبه منتقل می شود. با پر شدن جعبه ها، آنها به طور خودکار بسته می شوند دهانه ورودی به کمک دستگاه چسب زن، بسته می شود. در نهایت، این جعبه ها در نوار نقاله بارگیری می افتند و به داخل ماشین های حمل محصولات منتقل می شود و بنابراین فرآیند بسته بندی قهوه تکمیل می شود.

انواع بسته بندی قهوه و معرفی دستگاه مناسب برای هر کدام

بسته بندی قهوه

بسته بندی دانه قهوه

قهوه گرانول می تواند به صورت دانه قهوه یا قهوه آماده باشد. برای بسته بندی قهوه گرانول از دو روش مختلف استفاده می شود. مورد اول اندازه گیری محصولات از طریق ظروف حجمی و مورد دوم استفاده از دستگاه های توزین دار است (تصویر زیر).

دستگاه بسته بندی قهوه وزنی توزینی
جهت مشاهده اطلاعات بیشتر دستگاه بسته بندی قهوه وزنی توزینی بر روی عکس کلیک نمایید.

 قهوه پودری

قهوه پودری مانند قهوه ترک یا قهوه آماده، نسکافه کلاسیک و … بیشترین مصرف را دارد. برای این محصولات از دستگاه های بسته بندی پودری، ساشه ای یا پیچی (screw filling system) استفاده می شود. قهوه بین پیچ های چرخان با توجه به گرم مورد نظر در بسته ها ریخته می شود.

قهوه آسیاب شده

دانه های قهوه آسیاب شده با دستگاه های پر کننده عمودی در بسته با اندازه های مختلف و دلخواه  پر می شود. دستگاه پرکن حجمی یا توزینی برای قهوه آسیاب شده مناسب است. معمولاً بسته های قهوه ساییده شده به صورت پاکت های ایستاده طراحی می شوند.

مطالعه بیشتر: طراحی بسته بندی

دستگاه بسته بندی قهوه فوری

قهوه به طور طبیعی در آب حل نمی شود. اما قهوه فوری بسیار ساده است، به محض اینکه با آب داغ مخلوط شود، آماده نوشیدن است. در این اصل، در این روش فرآیند دم کشیدن قهوه حذف می گردد. چرا قهوه فوری اینقدر طرفدار دارد؟ پاسخ بسیار کوتاه و روشن است: راحتی و سرعت.

شرکت نستله (نسکافه)، با رونمایی محصولات 3 در 1 خود، عادات قهوه اکثر فرهنگ ها را تغییر داد و به فروش عظیمی دست یافت. سپس تولیدکنندگان دیگری در سراسر جهان، طعم های مختلفی مانند فندق و شکلات را نیز به این محصولات اضافه کردند. در نتیجه ، قهوه فوری امروز نیمی از قهوه جهان را تشکیل داده و روزانه میلیون ها بسته تک نفره قهوه مصرف می شود. دستگاه های بسته بندی قهوه فوری ما در گشتا صنعت پاسخگوی نیاز شما عزیزان خواهد بود. کافیست با ما تماس بگیرید.

دانه های قهوه

قهوه فیلتردار یکی از بهترین انتخاب ها برای تازه نگه داشتن قهوه شما برای مدت طولانی است. این دانه ها باید به دقت بسته بندی شوند تا هوا نگیرند. بسته بندی دانه های قهوه همچنین توسط دستگاه های بسته بندی قهوه حجمی انجام می شود که ما آنها را در گشتا صنعت اصفهان ارائه می دهیم. وقتی دانه های قهوه بسته بندی می شوند ، می توانید قهوه خود را آسیاب کنید و تمایل به نوشیدن نوشیدن قهوه را داشته باشید و با انتخاب یکی از بهترین روش ها برای دم کردن قهوه ، از آن لذت ببرید.

مطالب مرتبط:

دستگاه بسته بندی خشکبار و آجیل

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09131197055