دستگاه بسته بندی حبوبات

دستگاه بسته بندی حبوبات

گشتا صنعت اصفهان انواع ماشین آلات بسته بندی اتوماتیک مخصوص حبوبات را تأمین می کند. این دستگاه ها نیازهای شما را مطابق با نیازهای صنایع غذایی و کسب و کار شما (در منزل یا خانگی و صنعتی) تأمین می کند. دستگاه بسته بندی حبوبات ما برای انواع لوبیا، تنقلات و … با ظروف و درپوش در اندازه های مختلف مناسب هستند. ما اطمینان حاصل می کنیم که همه راه حل های بسته بندی ما ایمن و بهداشتی هستند. جهت سفارش، خرید و استعلام قیمت و انتخاب مناسب ترین و ارزان ترین دستگاه بسته بندی حبوبات مناسب برای خود  با ما تماس بگیرید.

انواع دستگاه بسته بندی حبوبات

دستگاه بسته بندی حبوبات بسیار پرکاربرد است. در واقع این دستگاه یک نوع نیست و به چندین مدل میتوان حبوبات را بسته بندی کرد. از دستگاه هایی که به صورت عمودی عملیات پکیجینگ را انجام می دهند، میتوان برای بسته بندی حبوبات کمک گرفت.

به طور کلی دو نوع دستگاه بسته بندی حبوبات داریم:

  • دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی
  • دستگاه بسته بندی حبوبات صنعتی

اگر کسب و کار شما خانگی است، می توانید با ما تماس گرفته و ارزان ترین دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی را به شما پیشنهاد میدهیم. این دستگاه ها برای خارخانجات سایز بزرگتری دارند و طبیعی است که گران تر نیز باشند.

برای بسته بندی حبوبات و سایر محصولات دانه ای، انواع ماشین آلات پرکن را پیشنهاد می دهیم. در این دستگاه ها، درجه بالایی از اتوماسیون وجود دارد که باعث صرفه جویی در هزینه های کارگران می شود. در زیر چند نمونه را برای شما معرفی کرده ایم:

دستگاه بسته بندی دو توزینی تمام اتوماتیک

دستگاه بسته بندی حبوبات دو توزینی

مدل: GFA-100

داری 2 توزین، سرعت پر کردن تا 15 بسته در دقیقه.

مواد پودری و گرانولی توسط فیدر به داخل مخزن توزین دار ریخته می شوند و پس از رسیدن به وزن تنظیم شده مواد در داخل خروجی تخلیه می شوند.

جهت بسته بندی مواد گرانولی و پودری بصورت وزنی مورد استفاده قرار می گیرد.

مناسب برای بسته بندی حبوبات و سایر محصولات گرانولی مانند: شکر، نمک، برنج، لوبیا، دانه هاو … .

دستگاه اتوماتیک توزین دار ۱ تا ۲۰۰ گرمی

دستگاه بسته بندی حبوبات (1 تا 200 گرم)

یکی دیگر از دستگاه های پرکن حبوبات با کیفیت بالا که توسط شرکت ما تولید شده است. ایده آل مناسب برای انواع مواد غذایی مانند: حبوبات، آب نبات ، تخمه، غذای حیوانات خانگی، پسته ، بادام زمینی، آجیل ، بادام ، کشمش و سایر غذاهای میان وعده.

مطالب مرتبط: دستگاه بسته بندی خشکبار، آجیل و میوه خشک

مناسب برای بسته بندی حبوبات مواد گرانولی و پوردی میباشد. این دستگاه برای بسته بندی موادی از قبیل حبوبات و ادویه جات به صورت پشت دوخت مورد استفاده قرار می گیرد. جهت استعلام قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات در منزل تماس بگیرید.

  • مدل: GBF-200
  • جهت بسته بندی پودر و گرانول
  • سرعت بسته بندی 15-10 بسته در دقیقه

دستگاه پرکن حجمی نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن حجمی حبوبات

این دستگاه یکی از پرکاربردترین دستگاه های بسته بندی حبوبات به شمار می آید. سیستم ایت دستگاه مکانیکی بوده و جهت پر کردن ظروف از مواد گرانولی به صورت حجمی (پیمانه ای) مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه مجهز به چشم الکترونیک جهت پر کردن بسته در زمان قرارگرفتن بسته در خروجی دستگاه می باشد.

  • مدل GFS-100
  • ولتاژ و توان۴۰۰ وات و ۲۲۰ ولت
  • حجم پیمانه ۲۰۰۰-۲۰۰(cc)
  • ابعاد ۵۰۰×۶۵۰×۱۲۰۰(میلیمتر)
  • وزن ۱۲۰ (کیلوگرم)

فرآیند بسته بندی حبوبات

ابتدا حبوبات از طرق یک قیف عبور کرده و به داخل دستگاه ریخته می شوند. سپس  از یک صافی عبور کرده و به پایین قیف منتقل می شوند تا ذرات ریز را از درشت جدا کرده و به عنوان زباله خارج شوند. یک کابل لوله ای و نوار نقاله دیسک محصول را به خط بسته بندی منتقل می کند. مقدار مناسب حبوبات را با یک پیمانه اندازه گیری شده و سپس درون کیسه ها ریخته می شوند. پس از پر شدن کیسه ها و درب دوری آنها، با یک نوار نقاله برای وزن شدن مجدد بر روی ترازو منتقل میشوند تا مطمئن شوید که هر کیسه با دقت پر شده است.

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات

گشتا صنعت اصفهان ارزان ترین دستگاه بسته بندی حبوبات را برای کسب و کارهای خانگی به ارمغان می آورد. ضمن اطمینان از اصالت کالا شما می توانید این دستگاه ها را با بهترین قیمت به ما سفارش دهید و تهیه نمایید. جهت استعلام قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات و خرید ان، با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

هزینه خط تولید دستگاه بسته بندی خشکبار و حبوبات

خط تولید دستگاه های بسته بندی حبوبات و خشکبار را می توان با صرف هزینه ای اندک در مقایسه با انواع کار های ثانویه دیگر راه اندازی و استفاده نمود.
یکی از راه های کارآفرینی در ایران، احداث کارگاه هایی برای بسته بندی خشکبار و حبوبات می باشد.
همه ما از کاربرد این گونه محصولات غذایی در پخت غذا های ایرانی اطلاع داریم و می دانیم که مردم به دنبال محصولات با کیفیت تر و مناسب تر در حمل و نقل می باشند. باید بدانیم که افراد محصولات بسته بندی شده را بر محصولات بدون بسته بندی ترجیح می دهند.
با هزینه اندک سرمایه ای در این بازار می توان کارگاه خط تولید بسته بندی خشکبار و حبوبات راه اندازی نمود و از این راه کسب درآمد را تجربه کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09131197055