مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

انواع دستگاه بسته بندی خانگی

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
انواع دستگاه بسته بندی خانگی

دستگاه بسته بندی خانگی یکی از انواع بسیار مهم و کاربردی از انواع دستگاه بسته بندی می باشد که شما می توانید به عنوان یک کسب و کار بسیار پردرآمد از آن استفاده نمایید. این سبک از ماشین آلات بسته بندی به سبب شرایط بسیار خاص و ویژه ای که دارند همواره مورد توجه تولید کنندگان و کسب و کار های خانگی بوده است.

بسته بندی خانگی نیازی به اختصاص هزینه و سرمایه بالا ندارد و با حداقل میزان سرمایه می توان آن را راه اندازی کرد. این روش از استرس کاری و ریسک بسیار پایینی برخوردار است و نیازی به فضای زیاد ندارد. سما می توانید با حداقل فضا و امکانات اقدام به راه اندازی یک کارگاه تولیدی در خانه نمایید.

دستگاه بسته بندی خانگی

اگر جزو آن دسته از کاربرانی هستید که می خواهید یک کسب و کار خوب و پر درآمد در محیط های کوچک راه اندازی کنید، بهترین گزینه برای شما استفاده از این سبک دستگاه ها و ماشین آلات فعال در صنعت بسته بندی می باشد.

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و کم بودن درآمد های حاصله، همه به دنبال راهکاری برای کسب درآمد های بالا می باشند. راه ها و روش های زیادی برای بدست آوردن سرمایه وجود دارد که بسیاری از آنها نیاز به یک منبع مالی قوی برای راه اندازی دارند.
خیلی از روش های کسب درآمد برای افراد جامعه ناشناخته است و هیچگونه اطلاعی از آن ندارند. یکی از روش های ناشناخته که می تواند از آن برای درآمد های بالا استفاده کرد، بسته بندی در منزل می باشد. ابن روش یکی از روش های نوین کسب درآمد می باشد که نیازی به سرمایه زیاد ندارد و با حداقل سرمایه می تواند آن را راه اندازی کرد.

شما می توانید محصولاتی را که به صورت خانگی تولید می کنید در بازار عرضه نمایید تا در دسترس مشتریان قرار گیرند. فروشگاه ها، مغازه ها و بسیاری دیگر از مراکز از علاقه مندان به تولیدات خانگی می باشند.

اگر از علاقه مندان به کسب و کار های نوپا با درآمد های بالا هستید، این مقاله را از دست ندهید و تا انتها آن را دنبال کنید. در این مقاله ما به معرفی انواع دستگاه بسته بندی خانگی، روش و نحوه استفاده از آنها و نوع محصولاتی که می توان به هریک از ابن دسته از ماشین آلات بسته بندی کنید خواهیم پرداخت. در گام های پایانی در خصوص قیمت و شرایط خرید هریک اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

فهرست مطالب

دستگاه بسته بندی خانگی چیست؟

به گونه و انواعی از ماشین آلات بسته بندی گفته می شود که به جهت استفاده و بسته بندی محصولات در محیط ها کوچک و کارگاهی بکار گرفته می شوند. این دسته از ماشین آلات نه تنها در خانه و کارگاه های کوچک بلکه در فروشگاه ها، سوپر مارکت ها، عطاری ها، خشکبار فروشی ها، آجیل فروشی ها و دیگر مراکز به کار گرفته می شوند.

دستگاه های بسته بندی خانگی معمولا دارای سایز و ابعاد کوچکی می باشند تا به راحتی در منازل و دیگر مراکزی که از محیط و فضای کمتری برخوردارند، بکار گرفته شوند. این دستگاه را می تواند نوع کوچک شده انوع صنعتی دانست که دقیقا همان کار و همان فعالیت بسته اما با امکانات و تجهیزات کمتر پیش می برند.

چرا از بسته بندی خانگی استفاده کنیم؟

یکی از موضوعات و سوالات مهم در خصوص دستگاه بسته بندی خانگی، دلایل استفاده از ان می باشد. طبیعی است که خیلی از کاربران و مشتریان این سوال را از خود بپرسند که چرا باید از بسته بندی خانگی استفاده کنند و به جای آن به فکر ایجاد یک خط تولید بزرگ و با تیراژ و راندمان کاری بالا نباشند.

قبل از هر چیزی باید این موضوع را به شما بگوییم که اگر صاحب سرمایه هستید و توانایی ایجاد یک خط تولید تخصصی با راندمان بالا هستید، بهتر است از دستگاه های بسته بندی صنعتی استفاده نمایید و با برند تجاری خود گام در باز فروش بگذارید. اما اگر می خواهید یک کسب و کار نوپا داشته باشید و به مرور زمان آن را تقویت و بهینه نمایید، طبیعتا بهترین گزینه برای شما استفاده از دستگاه بسته بندی خانگی می باشد.

بسته بندی خانگی

شما بنا به دلایل زیر می توانید از بسته بندی خانگی استفاده نمایید:

1) بسته بندی خانگی یک روش کاملا به صرفه و کاربردی برای کسب و کار هایی می باشد که در خانه و محیط های کوچک راه اندازی می شوند.
2) بسته بندی خانگی نیازی به سرما زیاد ندارد و می توان با حداقل میزان سرمایه آن را راه اندازی کرد.
3) محصولات و مواد زیادی وجود دارند که شما می توانید در خانه آن را بسته بندی نمایید.
4) میزان اعتماد و استقبال مردم از تولیدات و بسته بندی های خانگی بسیار بالا می باشد و اعتماد بالایی به این دسته از بسته بندی ها نشان می دهند.
5) نیازی به محیط های تولیدی و صنعتی مانند سوله ندارد و در حداقل فضای کاری امکان راه اندازی آن وجود دارد. این مزیت سبب می شود تا هیچ هزینه های برای اجازه نداشته باشید.
6) از استرس کاری بسیار پایینی برخوردار است.
7) ریسک کاری و از دست دادن سرمایه در آن بسیار کم است.
8) می توانید با یک دستگاه محصولات متنوعی را بسته بندی نمایید و در بازار عرضه کنید.
9) تنوع بالایی در تولیدات خود داشته باشید.

به خاطر داشته باشید که برخی از کسب و کار های موجود به صورت فصلی می باشند و با پایان فصل مربوطه دیگر کاربرد و درآمدی ندارند. تهیه دستگاه های گران قیمت برای این دسته از کسب و کار ها به هیچ عنوان توصیه نمی شود مگر آنکه به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت داشته باشید و محصولات تولیدی خود را در فصل مربوطه بسته بندی نمایید.

اگر چنین موضوعی برای شما وجود ندارد بهتر است از ماشین آلات ارزان مانند دستگاه بسته بندی خانگی استفاده نمایید تا با تغییر فصل، از محصولات دیگری برای بسته بندی استفاده کنید.

انواع دستگاه بسته بندی خانگی

دستگاه ها و ماشین آلات زیادی وجود دارند که در زمینه بسته بندی خانگی می توان از آنها استفاده کرد. این دستگاه ها به دلیل حجم و سایز مناسب و ایده آلی که دارند می توانند برای تولید مواد و محصول در منزل مورد استفاده قرار گیرند.

در این بخش به معرفی انواع دستگاه بسته بندی خانگی خواهیم پرداخت و مدل های متنوعی را که شما می توانید در منزل، کارگاه های کوچک، فروشگاه ها، سوپر مارکت ها، رستوران ها و دیگر مراکز که فضای محدودی برای بسته بندی دارند استفاده نمایید.

1) پر کن خانگی مایعات رقیق

یکی از انواع دستگاه که برای بسته بندی خانگی می توان از آن استفاده کرد، دستگاه پر کن مایعات رقیق می باشد. این دستگاه برای پرکردن ظروف و بطری های مورد نظر شما از مایعات رقیق مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات زیادی وجود دارد که در قالب مایعات رقیق شناخته می شوند که آبلیمو، سرکه و سایر انواع مشابه را می توان در این لبست قرار داد.

پر کن خانگی مایعات رقیق

دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی از گزینه های بسیار کاربردی برای بسته بندی خانگی انواع مایعات می باشد. این دستگاه جهت پر کردن نیمه اتوماتیک مایعات رقیق از قیبل آب، شیر، شربت و . . . مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین این دستگاه مجهز به پمپ استیل برای استفاده مواد اسیدی و خورنده می باشد و حجم بسته به صورت دیجیتال قابل تنظیم است.

مشخصات:

 • مدل:GLM5000
 • نوع مواد: مایعات رقیق از قبیل آب ، شیر ، شربت ، روغن خوراکی
 • ظرفیت سیستم: 5000-1 میلی لیتر
 • سرعت در دقیقه: 800cc
 • وزن: 12 کیلو گرم
 • ولتاژ و توان: 220 ولت و 100 وات
 • جنس بدنه: تمام استیل
 • ابعاد دستگاه: 30*40*35سانتی متر
 • خطا : 2%

2) دستگاه بسته بندی خانگی مایعات غلیظ

یکی دیگر از ماشین آلاتی که می توان برای بسته بندی خانگی از آن استفاده کرد، دستگاه پرکن مایعات غلیظ می باشد. این دستگاه دو مدل دستگاه پرکن مایعات غلیظ و دستگاه پرکن مایعات غلیظ اتوماتیک با هیتر و میکسر می باشد.

دستگاه بسته بندی خانگی مایعات غلیظ

پرکن مایعات غلیظ  از انواع دستگاه بسته بندی مورد استفاده در بسته بندی های خانگی و در منزل می باشد که عملکرد آن به صورت نیمه اتوماتیک یا پنوماتیک می باشد. در این روش ظرف توسط دستگاه پرکن پر می شود. برای جلوگیری از ته نشین شدن مواد از میکسر استفاده می شود. برای راحت تر بسته بندی کردن مایعات غلیظ از هیتر جهت گرم کردن آن استفاده می شود. حجم بسته قابل تنظیم بوده و عملکرد آن پنوماتیک می باشد. این دستگاه برای بسته بندی موادی از جمله عسل، ارده، سس و دیگر مایعات غلیظ استفاده می شود.

مشخصات:

 • نوع مواد : مایعات غلیظ از جمله عسل ،کچاپ و مایونز و …
 • ظرفیت بسته بندی :100-100گرم
 • سرعت در دقیقه : 20-10
 • ابعاد : 95*60*35 سانتی متر
 • وزن : 50 کیلوگرم
 • سیستم : پنوماتیک با فشار 6-4
 • جنس بدنه : تمام استیل
 • حجم مخزن : 50 لیتر

3) دستگاه بسته بندی سلفون کش

اگر می خواهید در منزل محصولات خود را با بسته بندی سلفونی انجام دهید، بهترین گزینه برای شما دستگاه سلفون کش است. این دستگاه از انواع دستگاه های بسته بندی خانگی است که با نام دستگاه استرچ کش نیز شناخته می شود.

دستگاه بسته بندی سلفون کش

این ماشین را می توان متناسب با نیاز کار کاربران و صنایع مختلف از جمله داروخانه، لوازم آرایشی، مواد غذایی، لوازم التحریر و الکترونیک و غیره سفارشی سازی کرد. این دستگاه بسیار پایدار است و بر اساس ظرفیت تولید، کاربر می تواند برای داشتن بهترین نتیجه، از نوع دستی، نیمه اتوماتیک یا کاملاً اتوماتیک استفاده کند.

مشخصات:

 • جهت بسته بندی با پوشش استرچ بصورت دستی و رومیزی
 • دستگاه مجهز به تیغه برش و اتو جهت محکم شدن بسته بندی
 • قابل استفاده جهت بسته بندی غذا ،سالاد،مرغ و …
 • مــدل GBF-550
 • ولتاژ۲۲۰ (ولت)
 • توان۱۵۰ (وات)
 • ابعاد ۵۵۰×۵۰۰×۲۵۰ (میلیمتر)
 • وزن ۳٫۵(کیلوگرم)

4) دستگاه خانگی ساشه مایعات غلیظ

یکی دیگر از انواع دستگاه بسته بندی خانگی که می توان از آن برای ایجاد یک کسب و کار پردرآمد در منزل استفاده کرد، دستگاه ساشه مایعات غلیظ می باشد. این دستگاه یک نوع دستگاه بسته بندی ساشه است که وظیفه بسته بندی تک نفره انواع مایعات مانند سس، روغن زیتون، آلوچه، شامپو و… را بر عهده دارد. این دستگاه اتوماتیک بوده و با سرعت بالا (حدود 35 تا 70 بسته در دقیقه) را بسته بندی می‌کند.

دستگاه خانگی ساشه مایعات غلیظ

سرعت بسته بندی مایعات غلیظ در این دستگاه بسیار بالا می باشد و شما می توانید با توان بالایی از آن استفاده نمایید. این دستگاه توانایی ایجاد ساشه تک نفره در انواع مختلفی را دارد و این کار را در بسته های متنوعی پیش می برد.

دستگاه های ساشه مایعات برای بسته بندی مایعات غلیظ مثل روغن و عسل مجهز به مخزن های دو جداره هستند و یک گرمکن هم روی یکی از مخزن های آنها تعبیه می شود تا محصول غلیظ به راحتی روان و قابل بسته بندی شود. امکانات قابل نصب بر روی انواع دستگاه ساشه مایع نیز شامل سیستم تزریق گاز، تاریخ زن و برش صاف می شود.

مشخصات:

 • مدل GFA-600
 • ولتاژ (ولت): 220
 • توان (وات): 1700
 • سرعت دستگاه (در دقیقه): 35-70
 • ظرفیت (گرم): 4-25
 • عرض بسته (میلیمتر): 30-100
 • طول بسته (میلیمتر): 50-110
 • ابعاد دستگاه (میلیمتر): 1700*950*950
 • وزن دستگاه (کیلوگرم): 350

5) دستگاه بسته بندی خانگی توزین دار

اگر می خواهید بسته بندی های خانگی با سایز و وزن یکسان داشته باشید می توانید از دستگاه بسته بندی توزین دار استفاده کنید. این دستگاه به صورت کاملا اتوماتیک فرآیند بسته بندی محصولات را پیش می برد و برای پک کردن محصولات متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه بسته بندی خانگی توزین دار

دستگاه نام برده یک نوع دستگاه پرکن است که کیفیت پایدار و قابل اعتمادی دارد. جهت بسته بندی انواع مواد گرانولی (حبوبات، برنج، شکر، قند و چای) می‌باشد. جهت خرید این و یا استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما در گشتا صنعت اصفهان تماس حاصل نمایید.

دستگاه توزین دار می تواند محصولات را در فیلم کامپوزیت، کیسه هایی از جنس فویل آلومینیوم، پارچه های خاص، کاغذ روغنی و کیسه های پلاستیکی و سایر موادی که با حرارت دوخته می‌شوند را بسته بندی کند.

مشخصات:

 • مناسب برای مواد گرانولی و پوردی میباشد. این دستگاه برای بسته بندی موادی از قبیل حبوبات و ادویه جات به صورت پشت دوخت مورد استفاده قرار می گیرد.
 • مدل: GFB-200
 • جهت بسته بندی پودر و گرانول
 • سرعت بسته بندی: 15-10 بسته در دقیقه
 • ابعاد دستگاه: 115*50*70
 • وزن: 70 kg
 • ولتاژ و توان: 22 ولت و 100 وات
 • نوع دوخت: پشت دوخت
 • جنس بدنه: تمام استیل
 • درصد خطا: 2%

6) دستگاه بسته بندی خانگی ساشه مدادی

اگر می خواهید در منزل و خانه ی خود بسته بندی های ساشه ای به فرم مدادی ایجاد کنید می توانید از دستگاه ساشه مدادی استفاده نمایید. این دستگاه یکی از انواع دستگاه بسته بندی ساشه و می باشد که جهت بسته بندی مواد پودری از قبیل نمک، فلفل، شکر، قهوه، کاپوچینو و سایر موارد پودر بصورت مدادی مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه بسته بندی خانگی ساشه مدادی

دستگاه بسته بندی مدادی قابلیت بسته بندی مواد پودری از یک گرم تا 50 گرم را دارد. جهت بالا بردن دقت وزنی و سرعت دستگاه یقه دستگاه تعویض می شود. این دستگاه با ایجاد بسته های تک نفره، توانایی ایجاد بسته های متنوعی از محصولات را دارد و در حالت کلی یکی از انواع دستگاه ساشه زن به حساب می آید.

مشخصات:

 • سرعت دستگاه 35 بسته در دقیقه
 • وزن بسته 1 گرم تا 50 گرم
 • حجم مخزن دستگاه 10 لیتر
 • سیستم دستگاه مکانیک و پنوماتیک می باشد.
 • برق مصرفی دستگاه 220 ولت تک فاز و توان مصرفی 150 وات می باشد.
  دستگاه مجهز به PLC و him جهت انجام تنظیمات است.

از چه دستگاهی برای بسته بندی خانگی استفاده کنیم؟

برای اینکه بدانید برای بسته بندی محصولات خود باید از چه دستگاه استفاده نمایید در گام اول باید نوع محصول و موادی که می خواهید بسته بندی کنید را مشخص کنید. ممکن است برای یک محصول شما بتوانید از چند دستگاه استفاده نمایید پس یکی دیگر از مواردی که باید در نظر داشته باشید میزان هزینه است که می خواهید به خرید اختصاص دهید.

تعیین دقیق حوزه کاری موجب می شود تا گزینه مناسبی برای کسب و کار خود داشته باشید و از صرف هزینه های بدون سودآوری جلوگیری کنید. انتخاب یک دستگاه بسته بندی خانگی بدون تحقیقات و تعیین حوزه کاری موجب می شود تا سرمایه خود را از دست بدهید و تولیدات موفقی را در خانه نداشته باشید.

یکی دیگر تز موضوعاتی که در انتخاب دستگاه بسته بندی خانگی باید به آن توجه داشته باشید، شیوه و حالت بسته بندی می باشد. به عنوان مثال اگر می خواهید محصولات خود را به صورت وکیوم شده در بازا عرضه کنید، نمی توانید از دستگاه دوخت استفاده نمایید. پس تعیین نوع بسته بندی محصول نیز اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

برای آگاهی کامل از نوع دستگاه بسته بندی خانگی و انتخاب بهترین گزینه می توانید در بخش مشاوره رایگان گشتا صنعت اصفهان شرکت نمایید تا کارشناسان به صورت کامل شما را در این خصوص راهنمایی نمایند. شما می توانید در بخش مشاوره رایگان تمامی سوالات و ابهامات خود را مطرح نمایید و پاسخ درست هریک از آنها را دریافت کنید.

چه محصولاتی را می توان در خانه بسته بندی کرد؟

محصولات و مواد مختلفی وجود دارند که هریک از آنها به صورت روزمره در منازل مورد استفاده قرار می گیرند که شما می توانید از آنها برای بسته بندی خانگی خود استفاده کنید. در این بخش به معرفی بهترین گزینه ها برای این سبک از بسته بندسی خواهیم پرداخت و نمونه محصولاتی را که می توانید در خانه بسته بندی نمایید را به شما خواهیم گفت.

1) بسته بندی کردن غلات و حبوبات

غلات و حبوبات به صورت روزمره در تمامی منازل مورد استفاده قرار می گیرند که یکی از ضروری ترین مواد خوراکی در سبد غذایی می باشد. شما می توانید از انواع غلات و حبوبات برای بسته بندی خانگی استفاده نمایید و دستگاهی را خریداری نمایید که این کار را به درستی انجام می دهد.

بسته بندی غلات و حبوبات به صورت وزنی صورت می گیرد و برای آن باید از دستگاهی استفاده کنید که برای گرانول ها طراحی شده اند. ماشین آلات زیادی در زمینه بسته بندی گرانولی در سایت گشتا صنعت وجود دارد که با مراجعه به صفحه دستگاه بسته بندی حبوبات می توانید از تمامی آنها بازدید نمایید.

2) بسته بندی خانگی ادویه

ادویه جات به عنوان یکی از مهمترین چاشنی های غذایی در تمامی خوراک ها استفاده می شوند و در تمامی منازل وجود دارند. تنوع بالایی در ادویه ها وجود دارد که به صورت پودری و حالت طبیعی به فروش می رسند.

برای بسته بندی ادویه جات باید از دستگاه هایی استفاده نمایید که قابلیت بسته بندی مواد پودری را داشته باشند. دستگاه هایی که برای بسته بندی ادویه مورد استفاده قرار می گیرند در لیست ماشین آلات بسته بندی پرکن قرار می گیرند که انواع مختلفی از آن در سایت گشتا صنعت وجود دارد.

برای دوخت زدن هم می توانید از انواع دستگاه دوخت افقی و یا عمودی استفاده کنید. اگر سرعت عمل در دوخت زنی بسته ها برای شما مهم نیست، می توانید از دستگاه دوخت دستی هم استفاده نمایید. یک دستگاه تخصصی وجود دارد که تمامی رویه های گفته شده را به صورت کاملا دقیق انجام می دهد و می تواند از آن به عنوان یک دستگاه بسته بندی خانگی استفاده کرد.
دستگاه بسته بندی ادویه به تخصصی برای بسته بندی تمامی انواع ادویه جات طراحی شده است که می توانید آن را در سایت گشتا صنعت مشاهده نمایید.

3) بسته بندی خشکبار در خانه

خشکبار هم یکی دیگر از گزینه های مناسب برای بسته بندی خانگی می باشد. این دسته از محصولات خوراکی هم دارای تنوع بسیار بالایی می باشند و شما می توانید از انواع ان استفاده نمایید.

برای بسته بندی خشکبار باید از دستگاه های پرکن حجمی استفاده کنید تا محصول مورد نظر شما را در داخل بسته های تعیین شده در حجم و وزن مورد نظر قرار دهد. برای دوخت بسته ها می توانید از دستگاه های دوخت زن استفاده کنید. اگر می خوانید در حالت وکیوم و یا شیرینگ باشند می توانید از دستگاه های مربوط به آنها استفاده نمایید. شما می توانید از مقاله دستگاه بسته بندی خشکبار بازدید نمایید و با انواع آن آشنا شوید.

قیمت دستگاه بسته بندی خانگی

همانطور که در قیمت های بالا توضیح دادیم، دستگاه بسته بندی خانگی دارای انواع مختلفی می باشد که هریک از آنها با روش و شیوه خاصی عمل بسته بندی خانگی را انجام می دهند. قیمت دستگاه بسته بندی خانگی بر مبنای نوع کاربرد دستگاه و قابلیتهایی که در آن تعریف شده است تعیین می شود.

قیمت دستگاه بسته بندی خانگی

 • عملکرد دستگاه
 • کاربری
 • نوع محصول
 • حالت بسته بندی
 • توان تولید
 • سرعت بسته بندی
 • میزان مصرف انرژی
 • سایز دستگاه
 • دستی، اتومات یا نیمه اتومات بودن
 • تعداد محصولاتی که می توان با آن بسته بندی کرد
 • وزن دستگاه

موارد گفته شده از جمله فاکتور هایی هستند که بر روی قیمت دستگاه بسته بندی خانگی تاثیر بسیار زیادی می گذارند. اگر هر یک از موارد گفته شده را بررسی نمایید، به خوبی متوجه خواهید شد که چگونه تاثیرات خود را بر روی قیمت گذاری خواهند گذاشت.

بررسی عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت دستگاه بسته بندی خانگی

در بخش بالا ما به مواردی اشاره کردیم که بر روی قیمت دستگاه بسته بندی خانگی به صورت مستقیم تاثیر می گذارند. در این بخش می خواهیم بررسی کنیم که هریک از این فاکتور ها چگونه می توانند بر روی نرخ دستگاه و قیمت گذاری آن تاثیرگذار باشند.

1) عملکرد دستگاه

یکی از موضوعات مهم در تعیین قیمت و نرخ نهایی دستگاه، عملکرد آن می باشد. دستگاه هایی که از عملکرد و راندمان بسیار بالایی در زمینه بسته بندی محصولات برخوردارند می توانند با سرعت عمل بالایی محصولات مورد نظر شما را بسته بندی کنند. برای بسته بندی یک محصول چندین دستگاه وجود دارد که هریک از آنها دارای عملکرد متفاوتی می باشند.

طبیعتا قیمت دستگاه بسته بندی خانگی که از عملکرد بالایی برخوردار است به نسبت سایر انواع دیگر بالاتر می باشد و دلیل آن هم عملکرد قوی در حوزه فعالیتش می باشد. همواره سعی کنید از دستگاهی استفاده نمایید که کارایی خود و عملکرد بالایی دارد تا کیفیت تولیدات شما به صورت چشمگیری افزایش یابد.

2) کاربری

نحوه استفاده و شیوه بسته بندی با یک دستگاه نباید پیچیده باشد و باید از مدل هایی استفاده نمایید که به راحتی بتوان با آن کار کرد. کاربردی خوب و راحت در عین عملکرد قوی می تواند یکی از مهمترین فاکتور های تاثیر گذار در قیمت دستگاه بسته بندی خانگی می باشد.

در طراحی دستگاه های بسته بندی توسط برند های قوی در این حوزه همواره سعی می شود از ساده ترین حالت کاربری برای استفاده از دستگاه در نظر گرفته شود. این موضوع موجب می شود که قیمت دستگاه نیز افزایش پیدا کند. برخی از دستگاه از آنچنان کاربری ساده ای برخوردارند که فقط با یک آموزش کوتاه به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

3) سرعت بسته بندی

هرچه میزان سرعت عمل یک دستگاه بالا باشد، میزان تولیدات و تیراژ کاری تولید کننده در طول روز افزایش می یابد. این موضوع سبب می شود تا میزان عرضه و فروش بالا رود. دستگاه های گشتا صنعت اصفهان از سرعت عمل بسیار بالایی برخوردارند که با بکارگیری آنها می توان تیراژ تولیدات روزانه را به راحتی بالا برد.

البته برخی از انواع دستگاه بسته بندی خانگی به صورت دستی مورد استفاده قرار می گیرند که سرعت بسته بندی خانگی در این دسته از ماشین آلات به سرعت عمل اپراتور بستگی دارد و ارتباطی به دستگاه ندارد.

خرید دستگاه بسته بندی خانگی

رای خرید دستگاه بسته بندی خانگی از سایت گشتا صنعت اصفهان شما می توانید به دو روش اقدام به تهیه آن نمایید. روش اول، خرید مستقیم از سایت گشتا صنعت می باشد. در این روش شما باید از اینترنت استفاده نمایید و به صورت مستقیم وارد سایت شوید و نوع دستگاه خود را انتخاب نمایید.

بعد از انتخاب نوع دستگاه بهتر است اطلاعات قرار داده شده برای آن را نیز مطالعه نمایید. این موضوع به شما کمک می کند تا به خوبی با ماهیت و کاربرد دستگاه آشنا شوید. آشنایی با نوع دستگاه بسته بندی خانگی به شما کمک می کند تا بهترین گزینه را برای کسب و کار های خود انتخاب نمایید.

بعد از آن با شماره های قرار داده شده در داخل سایت تماس حاصل نمایید و نوع دستگاه خود را به آنها بگویید. اگر در خصوص دستگاه نیاز به مشاوره دارید بهتر است در این بخش سوالات و موضوعات مورد نظر خود را مطرح نمایید. فراموش نکنید که مشاوره ارائه شده به صورت کاملا رایگان می باشد و هیچ هزینه ای بابت آن از شما گرفته نمی شود.
در نهایت باید یک آدرس و شماره تماس معتبر در اختیار کارشناسان قرار دهید تا در اولین فرصت اقدام به ارسال دستگاه مورد نیاز شما نمایند.

روش دیگری که برای خرید دستگاه بسته بندی وجود دارد، مراجعه حضوری به واحد فروش گشتا صنعت اصفهان می باشد. در این روش در گام اول باید با شماره های قرار داده شده در داخل سایت تماس حاصل نمایید و از آنها بخواهید تا آدرس دقیق واحد فروش را در اختیار شما قرار دهند. در نهایت به نشانی گفته شده مراجعه می کنید و خرید دستگاه بسته بندی مورد نظر خود را انجام می دهید.

گشتا صنعت اصفهان معتبرترین سایت فروش انواع دستگاه بسته بندی خانگی

گشتا صنعت اصفهان یکی از سایت های بسیار معتبر در زمینه تولید و فروش انواع دستگاه بسته بندی می باشد که تمامی دستگاه های موجود در این سایت دارای گواهی اصالت کالا می باشند. این گواهی نشان می دهد که دستگاه ها از بهترین، بتا کیفیت ترین و قوی ترین قطعات طراحی شده اند.

برای تمامی دستگاه های موجود در گشتا صنعت اصفهان ضمانت نامه بسیار معتبری در نظر گرفته شده تا در صورت بروز کوچکترین مشکلی بلافاصله اقدام به برطرف سازی آن شود. خدمات پس از فروش گشتا صنعت اصفهان یکی دیگر از مزیت های خرید بسته بندی خانگی از این سایت می باشد.

با خرید هر یک از دستگاه های بسته بندی خانگی از گشتا صنعت اصفهان، آموز های لازم در خصوص کار با دستگاه به شما ارائه می شود و توضیحات کامل استفاده از آن و شیوه بسته بندی خانگی به شما ارائه می شود. برای کاربرانی که می خواهند در خصوص ماشین آلات مورد نظر خود اطلاعات بدست آورند و یک گزینه مناسب برای تولیدات خود انتخاب کنند، یک بخش مشاوره رایگان در نظر گرفته است که همه می توانند به صورت کاملا رایگان ار این بخش استفاده نمایند.

سوالات متداول

1) چه نوع موادی را می‌توان با دستگاه بسته‌بندی خانگی بسته‌بندی کرد؟

دستگاه بسته‌بندی خانگی می‌تواند موادی مانند مواد غذایی، خشکبار، اسنک‌ها، محصولات منجمد، و حتی مواد شیمیایی را بسته‌بندی کند.

2) چه مزایایی در استفاده از دستگاه بسته‌بندی خانگی وجود دارد؟

مزایای استفاده از دستگاه بسته‌بندی خانگی شامل افزایش مدت زمان انبارداری مواد، حفظ تازگی محصولات، کاهش هدررفت مواد، و امکان سفرهای خانوادگی با مواد خوراکی بسته‌بندی شده می‌باشد.

3) دستگاه‌های بسته‌بندی خانگی به چه صورت تمیزی می‌شوند؟

اکثر دستگاه‌های بسته‌بندی خانگی به آسانی تمیز می‌شوند. عمدتاً با استفاده از آب و مایع ظرفشویی می‌توانید ظروف و بخش‌های مورد نیاز دستگاه را تمیز کنید.

4) آیا دستگاه بسته‌بندی خانگی برای انبارداری مواد خشک مناسب است؟

بله، دستگاه بسته‌بندی خانگی برای انبارداری مواد خشک مانند خشکبار، نمک، آبلیمو، و غیره مناسب است.

5) چگونه می‌توان دستگاه بسته‌بندی خانگی را تنظیم کرد؟

دستگاه‌های بسته‌بندی خانگی عمدتاً دارای تنظیماتی برای مدت زمان بسته‌بندی و فشار هستند. با تنظیم این پارامترها می‌توانید بسته‌بندی محصولات را تنظیم کنید.

6) آیا دستگاه بسته‌بندی خانگی برای بسته‌بندی مواد مایع مناسب است؟

بله، برخی از دستگاه‌های بسته‌بندی خانگی مخصوص بسته‌بندی مواد مایع مانند سوپ، سس، یا حتی مواد شیمیایی می‌باشند.

7)  چگونه می‌توان بخش‌های جایگزین برای دستگاه بسته‌بندی خانگی تهیه کرد؟

بخش‌های جایگزین برای دستگاه بسته‌بندی خانگی معمولاً از تولیدکننده یا فروشنده دستگاه تهیه می‌شوند. این بخش‌ها می‌توانند در بازارهای مختلف موجود باشند.

Summary
انواع دستگاه بسته بندی خانگی
Article Name
انواع دستگاه بسته بندی خانگی
Description
معرفی انواع دستگاه بسته بندی خانگی به همرا مشخصات کامل | قیمت انواع دستگاه بسته بندی خانگی برای کسب و کار های کوچک | خرید دستگاه بسته بندی خانگی با بهترین شرایط از گشتا صنعت اصفهان
Author
Publisher Name
گشتا صنعت اصفهان
Publisher Logo

۲ پاسخ

 1. چندین روز بطور کامل وقت گذاشتم موفق نشدم صخبت کنم هر وقت تماس میگیرم یا پاسخگو نیستید یا یک آقا عنوان کردند بذارید خانم
  خودشون شماره میگیرند بهتون زنگ میزنند و این کارو نمیکنند
  رسول ناصری هستم
  ۰۹۱۲۷۱۸۸۶۷۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *