مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

دستگاه بسته بندی گوشت قرمز و مرغ

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
دستگاه بسته بندی گوشت

فرآورده های گوشتی و پروتئینی یکی از حساس‌ترین مواد غذایی برای سلامت خانواده و جامعه هستند که اگر در چرخه تولید، انبارداری و بسته بندی مطابق با استانداردهای از پیش تعیین شده عمل نشده باشد، می‌توانند آسیب های زیستی و سلامتی زیادی به همراه داشته باشند. به دلیل همین حساسیت فزاینده، شرکت خدمات مهندسی گشتا صنعت اصفهان این پست را اختصاص به دستگاه های بسته بندی گوشت و مرغ داده است.

ماشین آلات متنوعی با نام دستگاه بسته بندی گوشت قرمز و مرغ در زمینه تولید بسته ها و پک های کاملا بهداشتی از فرآورده های گوشتی وجود دارند که تولید کنندگان بر اساس و مبنای نوع تولیدات خود از یک و یا چند نوع از آنها بهره می برند. ما در این مقاله لیست کامل وسایلی که می توانید در زمینه قعالیت خود استفاده کنید را معرفی خواهیم کرد. فراموش نکنید که قیمت دستگاه بسته بندی مورد استفاده در زمینه فرآورده های گوشتی بر اساس نوع و ماهیت آن و سبک بسته کردن تعیین می شود پس برای آگاهی کامل از این موضوع می توانید با کارشناسان گشتا صنعت اصفهان در ارتباط باشید و قیمت نهایی هریک از آنها را استعلام کنید.

در صورتی که می خواهید در خصوص هریک از ماشین آلات اطلاعات کامل و جامعی را بدست آورید در بخش مشاوره رایگان این مجموعه شرکت نمایید.

جهت استعلام قیمت دستگاه بسته بندی گوشت، خرید و یا کسب مشاوره رایگان با شماره 09131197055 و 33878681(031) تماس حاصل نمایید.

دستگاه بسته بندی گوشت چیست؟

برای بسته بندی گوشت انواع بسیار مختلفی از دستگاه های بسته بندی وجود دارد که هریک از آنها برای ایجاد و سبک خاصی از بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند. مهمترین انواع از دستگاه های بسته بندی گوشت قرمز و مرغ را می توان دستگاه سیل ظروف نامید چرا که یکی از حوزه های بسیار پر استفاده از این دسته ماشین آلات دقیقا حوزه بسته بندی فرآورده های گوشتی است.

دستگاه بسته بندی گوشت چیست؟

انواع دیگری از دستگاه های بسته بندی گوشت که در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند جهت تولید این محصول با سبک های متفاوتی از بسته بندی است. ما در بهش معرفی انواع ماشین آلات و دستگاه های مورد استفاده در بسته بندی کزدن گوشت به صورت کامل به آنها اشاره خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که هر دستگاه به چه صورت و شیوه ای اقدام به بسته بندی کردن این دسته از محصولات می نماید.

فیلم دستگاه بسته بندی گوشت

د ر این فیلم با نحوه کار یکی از انواع دستگاه بسته بندی گوشت آشنا خواهید شد و یک نمونه بسته بندی که به صورت خالی با آن انجام می شود را مشاهده می کنید. این رویه نیز دقیقا برای بسته بندی گوشت هم صورت می گیرد و فقط کافی است که هریک از انواع گوشت قرمز و یا مرغ خود را در داخل ظرف قرار دهید و با این دستگاه اقدام به بسته بندی آن نمایید.

ویژگی های دستگاه بسته بندی گوشت و مرغ

1) مجهز به سامانه کنترل PLC
2) دارای عملکرد تمام اتوماتیک، اتوماتیک یا دستی
3) مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات
4) دارای ماشین آلات با دوام
5) انجام دسته بندی گوشت و مرغ به صورت کاملاً بهداشتی
6) امکان بسته بندی مکانیزه با کم ترین نیروی انسانی
7) افزایش میزان ماندگاری محصول با استفاده از تزریق گاز نیتروژن در داخل بسته بندی
8) دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

عملکرد دستگاه بسته بندی گوشت و مرغ

به طور کلی عملکرد دستگاه های بسته بندی گوشت و مرغ به دو دسته تقسیم می شود که عبارتند از:

  • سیستم دارای تزریق گاز نیتروژن
  • سیستم فاقد تزریق گاز نیتروژن

در سیستم های مجهز به تزریق گاز نیتروژن، ابتدا دستگاه تمام هوای داخل بسته بندی را به بیرون مکش می کند تا شرایط حفظ و تکثیر میکرواُرگانیسم های فاسد کنندۀ مواد غذایی از بین برود و حجم نهایی بسته کاهش پیدا کند و باعث جابجایی آسان تر بسته و بالا رفتن کیفیت و ماندگاری گوشت شود. در مرحلۀ بعد دستگاه اقدام به تزریق گاز نیتروژن می کند تا تمامی میکرواُرگانیسم‌های غیر هوازی باقی‌مانده در داخل بسته بندی از بین بروند. بدین ترتیب ماده آلاینده‌ و خارجی با گوشت تماس پیدا نمی‌کند و گوشت تا زمان مصرف نهایی همچنان تازه و سالم باقی می ماند.

انواع دستگاه های بسته بندی مرغ و گوشت

یکی از مهم ترین بخش های این مقاله که مورد هدف ما و شما کاربران عزیز می باشد، معرفی انواع دستگاه بسته بندی مورد استفاده در فرآیند بسته بندی کردن گوشت و مرغ می باشد. نمونه کار های این دسته از ماشین آلات را به صورت فرآوان در فروشگاه ها و مراکز فروش گوشت قرمز و سفید دیده اید. طبیعتا بیشتر ما نمی دانستم که برای این سبک و مدل از بسته ها از چه دستگاه هایی استفاده شده است.

در این بخش با ذکر نام هریک از ماشین آلات به شما خواهیم گفت که بسته بندی گوشت و مرغ خود را به چه صورت می توانید با هریک از آنها پیش ببرید، پس با ما همراه باشید.

1) دستگاه بسته بندی گوشت سلفونی

دستگاه بسته بندی گوشت سلفونی

در معرفی انواع دستگاه های بسته بندی گوشت و مرغ باید به این نکته اشاره شود که ساده ترین نوع بسته بندی فرآورده های گوشتی، دستگاه بسته بندی سلفونی است که تولیدکنندگان بزرگ به دلیل حجم بالای تولیدات خود از همین دستگاه ها استفاده می کنند.

برای استفاده از این سبک بسته بندی باید از دستگاه استرچ کش استفاده نمایید که یک نمونه بسیار قابل و کارامد از آن در سایت گشتا صنعت اصفهان وجود دارد. این دستگاه با ایجاد پوشش از جنس نایلون کاملا سفاف و مطمئن موجب ایجاد بسته بندی انواع گوشت شده و از این رو یکی از پر استفاده ترین و کارامد ترین انواع دستگاه بسته بندی گوشت و مرغ می باشد.

2) دستگاه وکیوم بسته بندی گوشت

دستگاه وکیوم بسته بندی گوشت

یکی دیگر از انواع ماشین آلات و دستگاه های که می توان در حوزه بسته بندی گوشت مورد استفاده قرار داد، دستگاه وکیوم بسته بندی گوشت می باشد. این دسته از ماشین آلات دارای قدرت بسیار بالایی در حوزه کاری خود می باشد و می توان از ان بهترین استفاده ها را برد. این دستگاه در طرح ها و حالات بسیار متنوعی تولید می شوند و در حوزه بسته بندی مورد استفاده قرار داده می شود.

دستگاه بسته بندی وکیوم امکان بسته بندی دقیق انواع مواد پروتئینی از طریق ایجاد خلاء و مکش هوای داخل بسته را دارد؛ تا بدین ترتیب از ورود اکسیژن و رشد میکروب ها بر روی سطح گوشت پیشگیری به عمل آورد. این دستگاه از سلامت بسته‌بندی محصول تا زمان باز شدن، اطمینان صددرصدی به همراه دارد و به نوعی می‌توان آن را بهداشتی ترین روش برای بسته بندی گوشت و مرغ ارزیابی کرد.

3) دستگاه سیل وکیوم بسته بندی گوشت و مرغ

یک نوع دیگر از دستگاه های بسته بندی مرغ و گوشت، دستگاه سیل است. بدین ترتیب که می‌توانید درب ظرف را با استفاده از انواع سلفون به صورت پرس ببندید. دستگاه سیل دارای نمونه های رومیزی، پایه دار، خودکار، دستی و یا تمام خودکار است. این دستگاه با ابعاد کمی که دارد، از کارآیی بسیار زیادی برخوردار است. در صورت سفارش مشتری، امکان طراحی و ساخت این دستگاه به همراه لیبل زن و تاریخ زن نیز وجود دارد.

4) دستگاه بسته بندی گوشت اسکین پک

دستگاه بسته بندی گوشت اسکین پک

یکی از خارق العاده ترین سبک های بسته بندی گوشت قرمز و مرغ، سبک وکیوم فرمینگ می باشد. این سبک از بسته بندی به حدی جذاب و شکیل است که چشم هر مشتری را به خود میدوزد. دستگاه بسته بندی گوشت اسکین پک را می توان جزو ناب ترین و خاص ترین انواع ماشین آلات این حوزه نامید.

دستگاه اسکین پک با برخورداری از سیستم وکیوم بسیار پرقدرت موجب قرار گیری محصول در داخل فوبل های مخصوص به صورت کاملا مکش شده می شود. در بسته بندی به روش اسکین پک، گوشت بر روی ظروف قرار داده می شود و دستگاه فیلم PVC یا PE را به شکل خود قالب گوشت درآورده روی مقوا یا پلاستیک مخصوص می چسباند.

اطلاعات کامل در خصوص این دستگاه و رویه بسته بندی کردن توسط آن را می توانید به صورت کامل به همراه مشخصات و اطلاعات کامل آن را در داخل صفحه اختصاصی دستگاه اسکسن پک که لینک آن را برای شما قرار داده این، مطالعه نمایید.

5) دستگاه بسته بندی گوشت سیل وکیوم با تزریق گاز

دستگاه بسته بندی گوشت سیل وکیوم با تزریق گاز

از می خواهید عمر مفید فراورده گوشتی خود را صورت چشم گیری بالا ببرید و از طرف دیگر حفظ کیفیت گوشتتان برایتان پر اهمیت است، یکی از بهترین گزینه ها استفاده از دستگاه بسته بندی گوشت سیل وکیوم با تزریق گار می باشد.

دستگاه سیل وکیوم با تزریق گاز یکی از انواع ماشین آلات بسته بندی سیل می باشد که توان و قدرت بسیار بالایی در بسته بندی محصولات و فراورده های گوشتی برخوردار است. این دستگاه با برخورداری از سیستم عملکردی تمامی اتوماتیک سرعت بالایی با کسب و کار شما می دهد. از طرف دیگر تیراژ های کاری بالا را به خوبی پشتیبانی می کند و از سرعت عمل بسیار مطلوبی در این زمینه برخوردار است.

6) دستگاه وکیوم بسته بندی گوشت تک کابین

دستگاه وکیوم بسته بندی گوشت تک کابین

یکی از انواع دستگاه های وکیوم بسته بندی گوشت که کاربرد های بسیار خوبی در این حوزه دارد، دستگاه وکیوم تک کابین می باشد. در این دستگاه شما می توانید متناسب با ابعاد کابین دستگاه اقدام به بسته بندی محصولات نمایید و از سایز هایی استفاده کنید که در حدود کابین است.

این دستگاه از دو تیغه دوخت به طول 500 میلی متر برخوردار است و با قدرت پمپ وکیوم  ۲۰(m3/h) اقدام به بسته بندی محصولات می نماید. قدرت دوخت در این دستگاه بسته بندی گوشت قرمز و مرغ ۷۵۰ وات می باشد که یک نمونه دوخت بسیار باکیفیت است و محکم است.

7) دستگاه وکیوم بسته بندی گوشت دو کابین

دستگاه وکیوم بسته بندی گوشت دو کابین

اگر می خواهید از یک دستگاه بسته بندی گوشت با سیستم عملکردی وکیوم و سرعت عمل بالا استفاده کنید، دستگاه وکیوم دو کابین یکی از بهترین گزینه های شما می باشد. این دستگاه با برخورداری از دو کابین مجهز به پمپ خلا و سرعت عمل بالا یه عنوان یکی از کارامد ترین دستگاه های وکیوم در حوزه بسته بندی گوشت می باشد.

وکیوم دو کابین جهت تخلیه هوای داخل کیسه های پلاستیکی حاوی گوشت مورد استفاده قرار می گیرد. اپراتور بسته ها را در داخل یکی از کابینها می چیند و همزمان کابین دیگر در حال وکیوم کردن می باشد .این امر باعث بالا رفتن سرعت وکیوم می شود.

اگر تمایل دارید که در این خصوص اطلاعات بیشتر و کامل تری را کسب کنید پیشنهاد می کنم از صفحه دستگاه وکیوم دو کابین که لینک آن را قرار داده ایم بازدید نمایید.

قیمت دستگاه بسته بندی گوشت و مرغ

قیمت یکی از مهمترین موضوعات در خصوص هریک از انواع دستگاه بسته بندی می باشد که علاوه بر اینکه بهای یک دستگاه را نشان می دهد، برتری و ارزشمندی آن را نیز به رخ می کشد. قیمت دستگاه بسته بندی گوشت قرمز و مرغ بر اساس مشخصات و ماهیت دستگاه ها تعیین می شود. اگر می خواهید یک دستگاه کارامد برای کسب و کار خود تهیه نمایید حتما به موضوع مشخصات و قابلیت های آن توجه نمایید. در نهایت بر اساس پارامتر هایی که ارزیابی می کنید در خصوص قیمت آن تحقیق کنید.

قیمت دستگاه بسته بندی گوشت و مرغ

به طور کلی، قیمت دستگاه بسته بندی گوشت، مرغ و سایر فرآورده‌های گوشتی بر اساس عوامل گوناگونی مشخص می‌شود که عبارتند از:

1) نوع دستگاه بسته بندی
2) نوع بسته بندی مورد نظر
3) قابلیت های فنی دستگاه بسته بندی
4) امکان ایجاد خط تولید
5) توان تولید
6) مقدار مصرف انرژی
7) نوسانات نرخ ارز (برای قیمت قطعات وارداتی)

توجه داشته باشید عواملی که در بالا اشاره شد، در قیمت تمام شده دستگاه بسته بندی گوشت و مرغ نقش دارند. اما به دلیل نوسانات گسترده و روزمره‌ای که در هزینه‌ها به چشم می خورد، در زمان تصمیم برای سفارش و خرید دستگاه بسته بندی گوشت و مرغ می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت گشتا صنعت اصفهان تماس بگیرید و سایر اطلاعات فنی و قیمتی را از کارشناسان فروش و فنی این شرکت دریافت نمایید.

جهت استعلام قیمت دستگاه بسته بندی گوشت قرمز و مرغ با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

خرید دستگاه بسته بندی گوشت

برای خرید هریک از انواع دستگاه و ماشین آلات مورد استفاده در بسته بندی گوشت ها قرمز و مرغ از سایت گشتا صنعت اصفهان شما دو راه در پیش روی خود دارید که می توانید از هریک از آنها استفاده نمایید و در کوتاه ترین بازه زمانی آن را در اختیار داشته باشید.

روش اول خرید دستگاه بسته بندی گوشت، خرید اینترنتی می باشد. برای این روش شما باید نوع دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید و در نهایت با شماره های قرار داده شده در داخل صفحه تماس حاصل نمایید. در نهایت یک شماره تماس و آدرس دفیف از شما گرفته شده و در کوتاه ترین بازه زمانی ارسال سفارش شما انجام می شود. در این مرجله شما می توانید قیمت دستگاه بسته بندی گوشت را از کارشناسان استعلام کنید.

خرید دستگاه بسته بندی گوشت

روش دوم مراجعه حضوری برای خرید دستگاه بسته بندی گوشت و مرغ می باشد. برای این کار باید آدرس دقیق واحد فروش را از کارشناسان دریافت نمایید و در نهایت به مکان تعیین شده مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید. برای موضوع خرید و اطلاعات تخصصی یک بخش یا نام مشاوره رایگان در نظر گرفته شده است که می توانید تمامی سوالات و ابهامات خود را در این بخش مطرح نمایید.

جهت خرید دستگاه بسته بندی گوشت و کسب شماوره رایگان با شماره 09131197055 و 09335144933 تماس حاصل نمایید.

چرا دستگاه های گشتا صنعت اصفهان را پیشنهاد می کنیم؟

تولیدات شرکت گشتا صنعت اصفهان در ظرفیت ها و ابعاد مختلف تولید و عرضه می شوند و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. چنان‌چه دستگاه های موجود بنا به هر دلیل مطابق با خواست و انتظار مشتری نباشند، می‌توان نسبت به سفارش محصولات خاص نیز اقدام نمود.

استفاده از قطعات بسیار محکم و ضد زنگ با ماندگاری طولانی مدت و استهلاک بسیار دیرهنگام، از جمله مزیت های دیگری هستند که تولیدات گشتا صنعت اصفهان را به یک مزیت رقابتی چشمگیری رسانیده‌اند. البته در کنار مزیت‌هایی که در بالا اشاره شد، موضوع کاهش هزینه استفاده از نیروی انسانی به دلیل تمام خودکار بودن این دستگاه و وجود نمایشگر دیجیتال بر روی آن را نیز در نظر داشته باشید.

سامانه کنترل کنندۀ PLC تا حد امکان باعث هوشمندی دستگاه شده و توانایی آن در بسته بندی مواد پروتئینی گوشت و مرغ را تا حد امکان افزایش داده است. این که مشتری یک محصول خشک و بدون خونابه از شما تحویل بگیرد، یکی از شاخص های ارزیابی کیفیت محصول شما به حساب می آید که شرکت گشتا صنعت اصفهان به خوبی آن را در نظر گرفته است.

سخن پایانی

دستگاه های بسته بندی مواد گوشتی و پروتئینی (از جمله بسته بندی مرغ، ماهی و سایر تولیدات پروتئینی) صرفاً یک دستگاه بسته بندی معمولی نیستند؛ بلکه در این نوع دستگاه ها شکل ساختاری و شیک بودن بسته بندی در اولویت های بعدی قرار دارند و اولویت اصلی در این دستگاه ها مسائل کیفی و بهداشت گوشت و مواد پروتئینی می باشد. بنابراین در زمان خرید دستگاه های بسته بندی گوشت و مرغ، به بالاترین استانداردها و بالاترین سطح کیفی در طراحی و ساخت دستگاه دقت داشته باشید. فراموش نکنید که سرمایه‌گذاری در بخش بسته بندی مواد پروتئینی از ارزش افزوده بالایی برخوردار است و می‌تواند یک مزیت رقابتی بسیار بزرگ برای برند شما به همراه داشته باشد.
شرکت گشتا صنعت اصفهان در پایان این پست اعلام می کند که آماده عقد قرارداد جهت طراحی، ساخت و همچنین ساخت به صورت سفارش مشتری می باشد.

Summary
دستگاه بسته بندی گوشت قرمز و مرغ
Article Name
دستگاه بسته بندی گوشت قرمز و مرغ
Description
خرید اینترنتی انواع دستگاه بسته بندی گوشت قرمز و مرغ با تخفیفات ویژه | معرفی انواع دستگاه بسته بندی گوشت با قیمت و مشخصات کامل
Author
Publisher Name
سایت گشتا صنعت اصفهان
Publisher Logo

۲ پاسخ

  1. سلام و خشته نباشید میگم خدمتتون. من برای بسته بندی گوشت چرخ کرده باید از چه دستگاهی استفاده کنم؟

  2. با سلام. بسیار ار شما ممنویم
    برای بسته بندی گشوت چرخ کرده هم می توانید از دستگاه سیل وکیوم استفاده نمایید و هم از دستگاه وکیوم بسته بندی. البته استفاده از دستگاه سلفون کش هم پیشنهاد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *