دستگاه بسته بندی شکر و قند

دستگاه بسته بندی شکر و قند

شکر اصلی ترین ماده شیرین کننده در دنیا است. روزانه هزاران تن شکر در زمین مصرف می شود. قند و شکر را میتوان به لطف انواع دستگاه بسته بندی شکر به شکل های مختلفی بسته بندی کرد. از بسته های تک نفره و ساشه مدادی گرفته تا بسته های بزرگ و بالای 1 کیلوگرم. دستگاه بسته بندی قند و شکر یکی از مهمترین گروه ها در بخش ماشین آلات بسته بندی است.

انواع دستگاه بسته بندی قند و شکر

همان طور که گفته شد، انواع مختلفی از دستگاه ها برای بسته بندی قند و شکر به کار می رود و هر یک کاربرد مخصوص به خود را دارد. در ادامه به انواع پر کاربرد آن اشاره خواهیم کرد. شما میتوانید دستگاه بسته بندی قند و شکر را را با مناسب ترین قیمت از گشتا صنعت اصفهان تهییه نمایید.

دستگاه بسته بندی شکر تک نفره(ساشه)دستگاه بسته بندی شکر تک نفره

از دستگاه های ساشه برای بسته بندی شکر، قند، نمک و … به صورت ساشه ای استفاده می شود. البته این دستگاه خود دو نوع دارد: مورد اول بسته بندی شکر به صورت ساشه مدادی است و مورد دوم ساشه 3 طرف دوخت است که می توانید در تصویر زیر مشاهده نمایید.

  • دستگاه ساشه مدادی

با استفاده از این دستگاه می توانید به طور خودکار انواع مواد گرانولی از جمله شکر سفید، شکر قهوه ای، شیرین کننده های طبیعی، دارچین ، نمک ، فلفل ، تمام ادویه جات ، نوشیدنی، قهوه گرانولی، پودر و … را در شرایط استریل پر کنید. از این دستگاه بسته بندی قند و شکر می توان برای بسته بندی یکبار مصرف شکر استفاده کرد. تمام دستگاه های پرکن شکر گشتا صنعت کم هزینه، با کیفیت، بسیار جمع و جور و بسیار سریع هستند.

دستگاه بسته بندی شکر ساشه مدادی

  • دستگاه ساشه 3 طرف دوخت

این دستگاه کاملاً اتوماتیک که برای تهیه بسته هایی از نوع ساشه ای 3 طرف دوخت می باشد. این دستگاه برای پر کردن محصولات گرانولی مانند شکر ، نمک و ادویه جات مانند فلفل سیاه و .. طراحی شده است. محصولاتی که دارای قابلیت جریان پذیری مانند قند ، قهوه سه در یک، نمک ، فلفل سیاه ، نوشیدنی های انرژی زا و سایر گرانول های دانه دار پزشکی هستند می توانند از طریق فنجان های حجمی دقیق با استفاده از این مدل بسته بندی شوند. این دستگاه با استفاده از 4 کانال می تواند 160 عدد در دقیقه تولید کند. سرعت بسته بندی 15-10 بسته در دقیقه می باشد و انواع مختلف را می توان در صورت تقاضا ارائه داد.

 

دستگاه بسته بندی قند و شکر تک نفره 3 طرف دوخت

بسته بندی وزنی شکر با دستگاه توزین دار

از دستگاه های توزین دار، برای بسته بندی شکر و محصولاتی که وزن دقیق آنها اهمیت دارد استفاده می شود. این دستگاه ها در انواع 2، 4 و 8 توزین در بازار موجد اند که پرکاربرد ترین آنها دستگاه بسته بندی دو توزین است. به کمک این دستگاه شما میتوانید بسته هایی با وزن 30 تا 1500 گرم داشته باشید. هم چنین سرعت این دستگاه حدود 15 بسته در دقیقه است. (جهت مشاهده محصولات روی تصاویر کلیک نمایید)

دستگاه بسته بندی قند و شکر تک نفره 3 طرف دوخت
برای دیدن اطلاعات بیشتر درباره محصول، بر روی تصاویر کلیک نمایید.

دستگاه بسته بندی قند و شکر دو توزینی

دستگاه پرکن حجمی جهت بسته بندی شکر و قند

این دستگاه بسته بندی شکر نیز در انواع مختلف وجود دارد. و از آن جهت پر کردن ظروف از مواد گرانولی بصورت حجمی (پیمانه ای) مورد استفاده قرار می گیرد. حجم پیمانه این دستگاه 200 تا 2000 گرم است. هم چنین قابلیت نصب دستگاه دوخت ریلی و دستگاه تاریخ زن را نیز دارد. شما بسته به نیاز خود می توانید هر یک را سفارش دهید.

پرکن حجمی قند و شکر نیمه اتوماتیک
برای دیدن اطلاعات بیشتر درباره محصول، بر روی تصاویر کلیک نمایید.

پرکن حجمی شکر و قند با دوخت ریلی

قیمت دستگاه بسته بندی شکر

هزینه و قیمت دستگاه بسته بندی شکر به فاکتورهای زیادی ربط دارد. در وهله اول باید توجه کنید که آیا دستگاه نیمه اتوماتیک است؟ یا از طرف دیگر، کاملاً اتوماتیک است؟ این صلاحیت ضروری است. در بیشتر موارد، قیمت دستگاه های بسته بندی قند و شکر هزینه بر است؟ چرا؟ به این دلیل که اپراتورهای کمتری در دستگاه های تمام اتوماتیک کار می کنند. ثانیاً، خطاهای کمتری وجود خواهد داشت. ثالثاً انواع دستگاه های بسته بندی شکر مختلفی برای خرید موجود است.

وقتی هزینه ها را بررسی می کنیم ، می توانید یک دستگاه بسته بندی شکر را با قیمت 5000 دلار در چین خریداری کنید. در حالیکه، در آمریکا دستگاه های 200000 دلاری نیز وجود دارد. هنگام ارزیابی و استعلام قیمت، عناصر مختلفی در نظر گرفته می شوند. ماهیت دستگاه ، کیفیت کارو کیفیت مواد، حیاتی ترین عناصر هستند.

خرید دستگاه های مناسب برای برای بسته بندی شکر

از طرف دیگر خرید دستگاه های بسته بندی قند و شکر دست دوم منطقی نیستند. نمی توان مطمئن بود  چگونه از آنها استفاده شده است. این یک مشکل برای مشتری بسیار حائز اهمیت خواهد بود. به همین دلیل است که گشتا صنعت اصفهان تمایلی به خرید دستگاه بسته بندی شکر دسته دوم نخواهد داشت.

مزایای خدمات ما در گشتا صنعت این است که بهترین پشتیبانی پس از فروش ، بهترین کیفیت ماشین را به مشتری های خود ارائه دهیم. به این ترتیب شما دقیقاً همان محصولی را دریافت می کنید که برای آن هزینه کرده اید. برای دیدن دستگاه های ما و به دست آوردن مشخصات دقیق تر در مورد دستگاههای بسته بندی قند، از شما می خواهیم تا با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09131197055