مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

سود بسته بندی قند و شکر

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
سود بسته بندی قند و شکر

نصب و راه اندازی دستگاه های مربوط به کسب و کارهای تولیدی و مشاغل خانگی معمولاً دارای یک حاشیۀ سود خاصی است که بدون محاسبه آنها نباید دست به اقدام عملی در این زمینه زد. محاسبه سود بسته بندی مواد غذایی از پیچیدگی‌ها و پارامترهای متعددی برخوردار است که حتماً باید در نظر گرفته شوند.

یکی از کسب و کارهای جالبی که می‌توان در منزل انجام داد، فعالیت بسته بندی مواد غذایی از جمله بسته بندی قند و شکر است که در صورت فعالیت درست برای بازاریابی، می‌تواند سود بسیار خوبی به همراه داشته باشد. رویه بسته بندی کردن این دسته از محصولات با دستگاه بسته بندی قند و شکر صورت می گیرد که در انواع و حالات متنوعی در اختیار مشتریان قرار می گیرد و در سری های خانگی و صنعتی قرار می گیرند.

شرکت خدمات مهندسی گشتا صنعت اصفهان در این این مبحث شما را با سود بسته بندی قند و شکر آشنا خواهد کرد.

جهت استعلام قیمت، خرید و یا کسب مشاوره رایگان با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

انواع دستگاه های بسته بندی شکر و قند

در راستای بسته بندی هر محصولی در هر نوع و حالتی باید از دستگاه بسته بندی استفاده کرد. در خصوص قند و شکر نیز به همین صورت می باشد و شما می توانید از انواع مختلفی از ماشین آلات برای این دسته از محصولات استفاده نمایید. اصلی ترین ماشین آلات حوزه بسته بندی قند و شکر به شرح زیر می باشند:

  • دستگاه بسته بندی تک توزین (بسته بندی فله‌ای با وزن خاص)
  • دستگاه بسته بندی دو توزین (در دو مدل مکانیکی و پنوماتیکی)
  • دستگاه بسته بندی چهار توزین (در دو نوع مکانیکی و پنوماتیکی)

ماشین آلات خط بسته بندی قند و شکر

نمونه هایی که در بخش بالاتر معرفی کردیم از نمونه هایی بودند که برای بسته بندی کردن قند و شکر مورد استفاده قرار می گیرفتن اما برای یک خط تولید از چه ماشین آلاتی باید استفاده کرد؟

دستگاه های بسته بندی فقط گوشه ای از یک خط تولید را تشکیل می دهند. در یک خط بسته بندی قند و شکر به ماشین آلات زیر نیاز داریم:

  1. انواع دستگاه های بسته بندی
  2. دستگاه قند خردکن
  3. نوار نقاله جلوی بسته بندی
  4. دستگاه بالابر Z

قیمت دستگاه بسته بندی قند و شکر

قیمت دستگاه‌ بسته بندی قند و شکر با توجه به نوع مکانیسم مورد استفاده در آنها محاسبه می شود. جنس بدنه، اندازه و جنس مخزن، نوع سامانه کنترلی و سنسورهای به کار رفته در دستگاه بسته بندی قند و شکر، بخش عمدۀ قیمت این دستگاه ها را شامل می‌شوند. گذشته از این عوامل، گسترۀ کسب و کار شما که می‌تواند در مقیاس خانگی، کارگاهی یا کارخانه‌ای سنگین و صنعتی باشد نیز بر روی قیمت تمام شدۀ آن تأثیرگذار است.

قیمت دستگاه بسته بندی قند و شکر

به این مورد هم توجه داشته باشید که نوسانات نرخ ارز، به ویژه بر روی دستگاه هایی که قطعات بیشتری از آنها از خارج از کشور وارد می‌شوند، از تأثیر بیشتری برخوردار است. شرکت گشتا صنعت اصفهان بخشی از رضایت مشتریان خود را در قیمت نسبتاً منصفانه در مقایسه با خدمات سایر همکاران خود ارزیابی می‌کند.

فروش دستگاه بسته بندی قند و شکر

کارگاه های کوچک بسته بندی و مشاغل خانگی فعال در زمینه بسته بندی قند و شکر می توانند شما را به یک کسب درآمد بسیار عالی هدایت کنند. همان گونه که اشاره کردیم، فعالیت در زمینه بسته بندی مواد غذایی در منزل، امروزه مورد توجه خانواده‌های زیادی قرار گرفته است؛ ولی در این بین باید پیش از هر گونه اقدام عملیاتی، متوجه هزینه و سود حاصل از این فعالیت باشید.

به شما توصیه می‌کنیم در این زمینه از خدمات مشاوره رایگان تیم بازرگانی شرکت گشتا صنعت اصفهان نهایت استفاده را ببرید. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط فروش و تحویل ماشین آلات بسته بندی قند و شکر شرکت گشتا صنعت اصفهان در تماس باشید.

بازگشت سرمایه دستگاه بسته بندی قند و شکر

پیش از هر گونه اقدام عملیاتی برای خرید و نصب تجهیزات بسته بندی قند و شکر، ابتدا هزینه های جانبی مورد نیاز از قبیل هزینه های فضا، انرژی، نیروی انسانی و کلیه هزینه های جاری و ثابت مربوط به آن را محاسبه کنید.

همان طور که می دانید، در مورد مشاغل خانگی، بخشی از سرمایه اولیه شما صرفه جویی خواهد شد. سپس می‌توانید تنها با یک دستگاه دوخت حرارتی کار خود را آغاز کنید. خرید و نصب تجهیزات بسته بندی قند و شکر باعث بازگشت سرمایه سریع تجهیزات خریداری شدۀ شما خواهد شد.

همچنین به این نکته توجه داشته باشید که در این سرمایه گذاری خانگی، هزینه های ثبت برند، تهیه کاتالوگ، بازاریابی، جذب نیروی کار، حمل و نقل و بخشی از هزینه های انرژی از روی دوش شما برداشته خواهد شد و شما تنها باید بر روی هزینه های خرید دستگاه تمرکز داشته باشید.

سود حاصل از مشاغل بسته بندی قند و شکر

سود حاصل از مشاغل بسته بندی قند و شکر

یکی از نکات مثبت در زمینه سرمایه گذاری بر روی بسته بندی قند و شکر این است که نیاز به سرمایه سنگین ندارد و سرمایه گذار می‌تواند با سرمایه بسیار کم‌تر از آنچه که فکر می کند، آن را راه اندازی کند و به مرور زمان توسعه دهد. به دلیل همین توسعۀ گام به گام پروژۀ بسته بندی قند و شکر، ریسک آن بسیار کاهش پیدا می‌کند.

نکات لازم در زمان خرید دستگاه های بسته بندی قند و شکر

در زمان خرید دستگاه های بسته بندی قند و شکر، گذشته از کیفیت تولید کنندۀ با کیفیت در زمینۀ طراحی و ساخت دستگاه، باید بر روی خدمات پس از فروش و پشتیبانی های مورد نیاز دستگاه نیز ارزیابی های لازم را انجام دهید تا کارگاه بسته بندی شما از یک پیمان‌کار پشتیبان قوی مثل شرکت خدمات مهندسی گشتا صنعت اصفهان برخوردار باشد؛ اما گذشته از موارد فوق بهتر است به این نکات نیز توجه لازم داشته باشید:

  1. حتی اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار خانگی باشید، دریافت مجوز یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت کسب و کار شما خواهد بود.
  2. به طراحی و درج لوگو بر روی بسته بندی ها توجه لازم داشته باشید.
  3. در خرید تجهیزات تا حد امکان چشم انداز توسعه کارگاه بسته بندی خود را نیز مد نظر قرار دهید.

سخن پایانی

به طور کلی فعالیت بسته بندی به ویژه بسته بندی مواد غذایی پر مصرف در تمام طول سال از جمله قند و شکر، یکی از فعالیت های خانگی سودآور و زودبازده است که اگر بتوانید با برخی از ارگان‌های عمومی نظیر شرکت های فعال در زمینۀ تدارکات هتل، راه آهن، شرکت های هواپیمایی، رستوران های بزرگ زنجیره ای، مراکز غذاخوری عمده و امثال آنها نیز وارد عقد قرارداد شوید، می‌توانید بر روی سودآوری بهتر آن نیز حساب باز کنید.

با این توضیحات، چنان‌چه قصد سرمایه گذاری در زمینه دستگاه های بسته بندی قند و شکر را دارید، به شما توصیه می‌کنیم که کلیۀ مراحل طراحی، تولید، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش دستگاه‌های بسته بندی قند و شکر خود را به تیم بازرگانی و مشاورین فنی شرکت گشتا صنعت اصفهان واگذار کنید و صاحب یک کسب و کار زودبازده و سودآور با هزینه‌های بسیار پایین شوید.

۲ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *