مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

راه اندازی کارگاه بسته بندی قند

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
راه اندازی کارگاه بسته بندی قند

دوران خرید قند کله و شکستن آن در خانه به سر آمده و امروزه ذائقه و اجبار خانواده ها به سمتی رفته که قند را به صورت شکسته و خرد شده و بسته بندی شده و همراه با رعایت کامل اصول بهداشتی خریداری و مصرف کنند. خوشبختانه صنعت نیز در این زمینه بیکار نبوده و راه‌کارهای بسیار خوبی در زمینه رعایت مسائل بهداشتی قند انجام داده است.

به همین دلیل گروه خدمات صنعتی گشتا صنعت اصفهان در زمینه طراحی و راه اندازی کارگاه بسته بندی قند فعالیت‌های خوبی انجام داده که در ادامه این مقاله به اطلاع شما خواهد رسید.

جهت استعلام قیمت انواع دستگاه بسته بندی قند، کشب مشاوره رایگان راه اندازی خط تولید بسته بندی قند با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

بنابراین اگر قصد راه اندازی یک واحد خود اشتغالی در مقیاس خانگی، نیمه صنعتی و یا حتی صنعتی را دارید، به شما توصیه می‌کنیم صفر تا صد کار راه اندازی و خدمات پس از فروش کارگاه بسته بندی قند خود را به تیم حرفه‌ای گشتا صنعت اصفهان واگذار کنید.

کارگاه بسته بندی قند چیست؟

کارگاه بسته بندی قند چیست؟

کارگاه بسته بندی قند به کارگاهی گفته می شود که به وسیله سیستم های تمام مکانیزه یا نیمه مکانیزه و با کم‌ترین دخالت نیروی انسانی اقدام به بسته بندی بهداشتی قند حبه، قند شکسته و یا حتی قند کله در بسته بندی های مختلف می کند.

حتما بخوانید: سود بسته بندی قند و شکر

اوزان مختلف بسته بندی های قند

معمولاً دستگاه های پرکن قند و شکر بر اساس وزن تنظیم شده و حجم بسته بندی مورد نظر، می‌توانند محصولات را در کیسه‌های ۲۰ گرمی تا ۵۰ کیلوگرمی بسته بندی کنند. البته شما باید در زمان تدوین طرح توجیهی و ثبت سفارش، محدودۀ اوزان مورد نظر خود را مشخص کنید.

اشکال مختلف بسته بندی قند و شکر

اشکال مختلف بسته بندی قند و شکر

به طور کلی بسته ‌بندی‌ های قند و شکر که به وسیله دستگاه بسته بندی قند و شکر انجام می‌شوند، می‌توانند به سه صورت باشند که عبارتند از:

1) بسته بندی کاست دار

در بسته بندی کاست دار، کیسه‌های کاست دار به صورت ایستاده قرار می‌گیرند و سطح زیرین این بسته‌بندی‌ها بسیار محکم است و از ضربه خوردن قند از قسمت زیر جلوگیری به عمل می آورند. در این نوع بسته بندی، عمل دوخت از بالا انجام می‌شود.

2) بسته بندی پاکتی

بسته بندی پاکتی شباهت زیادی به بسته‌بندی کاست دار دارد. با این تفاوت که چون دوخت از قسمت زیر انجام می شود، بسته بندی نمی تواند به صورت ایستاده قرار بگیرد.
3) بسته بندی بالشی

در بسته بندی بالشی هر دو طرف بسته بندی دوخته می‌شود که در اصطلاح به آن بسته بندی بالشی گفته می شود.

حتما بخوانید: قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات در منزل

چگونگی عملکرد دستگاه بسته بندی قند

در مرحله نخست، قندهای شکسته به صورت سورتینگ طبقه بندی می شوند و چنان‌چه ناخالصی ابعادی در بین آنها وجود داشته باشد، ضمن حرکت بر روی نوار نقاله از سیستم بسته بندی خارج می شوند. سپس قند به وسیله یک بالابر به شکل Z راهی مرحله بسته بندی می شود.

در این مرحله با توجه به ابعاد بسته بندی تعریف شده برای دستگاه، کیسه ها یا بسته های مورد نظر در زیر قسمت نازل قرار گرفته و بسته بندی صورت می پذیرد. دستگاه های بسته بندی قند می توانند به صورت تک توزین، دو توزین و حتی ده توزین باشند که از دقت فوق العاده زیادی برخوردارند و تلرانس بسیار کم در حد صفر دارند.

آخرین مرحلۀ بسته بندی قند، فرایند دوخت بسته بندی است و پس از آن محصول بسته بندی شده آماده عرضه به بازار مصرف می‌باشد.

هزینه راه اندازی کارگاه بسته بندی قند

هزینه راه اندازی کارگاه بسته بندی قند

اگر در مرحله تدوین طرح توجیهی کارگاه بسته بندی قند هستید، لازم است که این قسمت را با دقت بیشتری مطالعه کنید. اعلام هر نوع قیمت بدون در نظر گرفتن شرایط خاص کارگاهی و فضای مورد نظر و چشم انداز توسعه که در نظر گرفته اید، عملاً یک اقدام غیر حرفه‌ای خواهد بود. توجه داشته باشید که هر نوع اعلام قیمت راه اندازی کارگاه بسته بندی قند بستگی به شرایط زیر دارد:

  • مقیاس فعالیت بسته بندی قند (خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی)
  • نوع ماشین آلات مورد نظر
  • چشم انداز توسعه که برای کارگاه در نظر گرفته اید (گسترۀ بازار، تعداد نیروی انسانی و سایر اطلاعات مربوطه)
  • قیمت تمام شده دستگاه بسته بندی قند

در مورد قیمت تمام شده دستگاه بسته بندی قند به این نکته توجه داشته باشید که دستگاه های بسته بندی قند با توجه به نرخ ارز و همچنین قوانین مالیاتی روز کشور و با توجه به قطعاتی که امکان واردات از خارج را داشته باشند، با یکدیگر متفاوت هستند.

تیم بازاریابی گشتا صنعت اصفهان آمادۀ ارائه بهترین حالت برای تجهیز کارگاه بسته بندی قند شما می‌باشد؛ به گونه‌ای که همواره از یک حالت بهینه برخوردار باشد.

حتما بخوانید: قیمت جت پرینتر

سخن پایانی

حالا که در مرحله ثبت سفارش کارگاه بسته بندی قند هستید، به شما توصیه می کنیم اطلاعات کامل مربوط به فضای کارگاهی (که دست‌کم چیزی در حدود ۵۰ متر مربع خواهد بود)، به همراه نیروی کار مورد نیاز و نیروی کاری که هم اینک در دسترس دارید و چشم انداز توسعه بازار خود را در اختیار تیم بازرگانی و فنی شرکت گشتا صنعت اصفهان قرار دهید و ضمن برخورداری از خدمات مشاوره ای رایگان این تیم، کل صفر تا صد فرایند طراحی، تولید، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش کارگاه بسته بندی قند خود در سراسر کشور را به تیم حرفه‌ای این شرکت برون‌سپاری کنید و از یک فعالیت اشتغال زایی مطمئن برخوردار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *