مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

دستگاه پرکن گریس

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
دستگاه پرکن گریس

گریس یکی از انواع مواد شیمیایی بسیار ضروری و مهم مورد استفاده در بخش‌های مختلف صنعتی و خودرویی به حساب می‌آید که ورود هر نوع آلودگی، ناخالصی و یا تغییر ماهیت شیمیایی آن می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را برای ماشین آلات صنعتی به همراه داشته باشد. به دلیل حساسیت بالای گریس که یک ماده شیمیایی استراتژیک در صنایع به حساب می آید، لذا بسته بندی آن نیز می‌تواند از حساسیت بالایی برخوردار باشد. به همین دلیل شرکت خدمات مهندسی و ماشین آلات مهندسی گشتا صنعت اصفهان در قالب این مقاله قصد دارد تا در مورد دستگاه پرکن گریس با شما صحبت کند.

جهت استعلام قیمت دستگاه پرکن گریس، خرید اینترنتی و حضوری، مشاوره رایگان با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

دستگاه گریس پرکن چیست؟

دستگاه پرکن گریس یک دستگاه ویژۀ پرکن مایعات به حساب می‌آید که می‌تواند به دو صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید و عرضه شود. به دلیل آن‌که گریس از غلظت و چسبندگی بالایی برخوردار است، لذا دستگاه گریس پرکن نیز باید به صورتی طراحی شود که بتواند با بالاترین کیفیت و سرعت اقدام به بسته بندی گریس نماید.

دستگاه گریس پرکن چیست؟

همان‌طور که می‌دانید، گریس ها در مقابل گرما رفتارهای متفاوتی از خود بروز می‌دهند. بدین ترتیب که برخی از انواع گریس در برابر گرما مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهند و برخی دیگر در مقابل گرما خواص شیمیایی و کارآیی استاندارد خود را از دست می‌دهند. همین ویژگی کافیست که بیشتر با اهمیت دستگاه گریس پرکن آشنا شویم.

مکانیزم عملکرد دستگاه پرکن گریس

مکانیزم عملکرد دستگاه پرکن گریس به این صورت است که ابتدا باید تنظیمات مربوط به حجم تزریق مواد و تنظیم ارتفاع نازل در مقایسه با دهانه ظرف انجام شود. سپس ظرف در داخل سینی فیکسچر قرار می‌گیرد و دستگاه شروع به کار می‌کند. با هر بار قرار گرفتن ظرف در زیر نازل، نازل به سمت پایین حرکت می‌کند تا به کف ظرف برسد و سپس به صورت اتومات به سمت بالا می‌آید و همزمان عمل پمپاژ گریس به داخل ظرف نیز صورت می‌پذیرد. پس از پر شدن ظرف، نازل نیز متوقف و از ظرف خارج می‌شود و آماده قرارگرفتن ظرف بعدی می‌گردد.

مخزنی که بر روی دستگاه گریس سرد قرار گرفته، دارای پره‌هایی با شکل و مکانیزم حرکتی خاص است. بدین ترتیب که این پره‌ها با حرکت خود گریس را با فشار به سمت دهانه خروجی مخزن هدایت می‌کنند تا گریس از طریق پمپ به داخل دستگاه مکیده و سپس به داخل نازل منتقل شود.

دستگاه های پرکن گریس که به صورت تمام اتوماتیک عمل می‌کنند، تنها نیاز به یک نفر اپراتور برای قرار دادن ظروف خالی بر روی نوار نقاله دارند و تمامی فعالیت‌های دستگاه به صورت خودکار انجام می‌شود.

دستگاه های نیمه اتوماتیک پرکن گریس نیز از عملکردی شبیه دستگاه های تمام اتوماتیک پرکن گریس برخوردارند؛ با این تفاوت که اپراتور باید به غیر از قرار دادن ظروف در زیر نازل، با فشار دادن پدال نیز نازل‌ها را فعال کند تا اقدام به پر کردن ظروف کنند.

مشخصات فنی دستگاه های پرکن گریس

 • دارای عملکرد اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و خودکار
 • دارای سرعت تا ۶۰۰ ظرف یک کیلویی در هر ساعت
 • مجهز به مخزن صد لیتری
 • حجم ظروف 50 تا 5000 گرمی
 • دارای پمپ دنده ای دو اینچ، ۵/۵ اسب بخار
 • دارای نوار نقاله حداکثر تا ۶ متر (بسته به عملکرد دستگاه)
 • دارای 1 تا 8 عدد نازل
 • مجهز به لودسیل مکعبی

دستگاه پرکن گریس سرد و گرم

دستگاه پرکن گریس سرد و گرم

یکی دیگر از مهم‌ترین شاخص‌های طبقه بندی دستگاه‌های پرکن گریس، سرد یا گرم بودن گریس در زمان بسته بندی می‌باشد. در اینجا به توضیح هر دو دستگاه پرکن گریس سرد و پرکن گریس گرم اشاره می‌کنیم:

1) دستگاه پرکن گریس سرد

همان‌طور که در ابتدای مقاله هم اشاره شد، برخی از گریس‌ها از حساسیت بسیار بالایی در برابر گرما برخوردارند و با گرم شدن، ویژگی خود را از دست می‌دهند. به همین دلیل در زمان بسته بندی آنها نیز نباید گرم شوند. مکانیزم عملکرد دستگاه پرکن گریس سرد به صورت پمپی تایمری یا لودسلی است که می‌تواند به صورت نیمه اتوماتیک یا اتوماتیک طراحی و ساخته شود.

دستگاه پرکن گریس سرد نیمه اتوماتیک به این ترتیب عمل می‌کند که اپراتور ظروف را در زیر نازل‌ها قرار می‌دهد و با فشار دادن پدال ظروف را از گریس پر می‌کند. دستگاه پرکن گریس سرد یکی از دستگاه های مهم و کاربردی در کارخانه‌های صنعتی است. این دستگاه از دقت و سرعت بالایی برخوردار می‌باشد.

2) دستگاه پرکن گریس گرم

دستگاه پرکن گریس گرم به صورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک است که در نوع نیمه اتوماتیک، اپراتور ظرف‌ها را در زیر شیر پرکن قرار می‌دهد و با فشار دادن شاسی مخصوص، فرایند پر کردن انجام می‌شود. اما در دستگاه پرکن گریس گرم تمام اتوماتیک، تمامی این کارها به وسیله دستگاه انجام می‌شود و اپراتور فقط باید ظروف را بر روی نوار نقاله قرار دهد تا دستگاه آنها را به زیر نازل‌ها هدایت کند.

قیمت دستگاه پرکن گریس

قیمت دستگاه پرکن گریس

قیمت دستگاه بسته بندی و پرکن گریس، تابع عوامل متعددی است که از جمله آنها می‌توان به ظرفیت دستگاه پرکن گریس، تعداد نازل‌های مورد نظر مشتری و تعداد آپشن های مورد نظر مشتری اشاره کرد. البته به این نکته هم توجه داشته باشید که با توجه به نوسانات نرخ ارز، قیمت ها می توانند دستخوش تغییراتی نیز بشوند؛ اما شرکت خدمات مهندسی کاروپک، همواره سود منصفانه و رضایت مشتری را سرلوحۀ خط مشی خود قرار داده است. فروش در این شرکت با ارزانترین قیمت ها صورت می گیرد و می توان در دو حالت حضوری و اینترنتی اقدام به خرید دستگاه مورد نظر خود نمود.

سخن پایانی

در این مقاله اشاره کردیم که گریس یکی از مهم‌ترین مواد شیمیایی مورد استفاده در تمامی واحدهای صنعتی و ماشین آلات و خودروها می‌باشد، که هر نوع تغییر در ساختار شیمیایی آن می‌تواند ضمن کاستن از کارایی مورد انتظار، آسیب‌های جبران ناپذیری را به ماشین آلات ما وارد سازد. لذا تولید کنندگان گریس با توجه به نقش و اهمیتی که این ماده حیاتی دارد، از پیشرفته ترین دستگاه های پرکن گریس برای بسته بندی گریس استفاده می‌کنند به همین دلیل چنان‌چه شما نیز در زمینه تولید و بسته بندی مواد شیمیایی صنعتی فعالیت می‌کنید، می‌توانید ضمن بازدید از آخرین تولیدات دستگاه‌های پرکن گریس شرکت خدمات مهندسی و ماشین آلات صنعتی گشتا صنعت اصفهان اقدام به ثبت سفارش طراحی و خرید دستگاه پرکن گریس از این شرکت نمایید و صاحب یک کسب و کار سودآور و پر رونق شوید.

۲ پاسخ

 1. با سلام و وقت بخیر
  میخواستم کارگاه بسته بندی گریس در سنندج راه اندازی کنم. برای تهیه گریس در حال تحقیق بهترین و با کیفیت ترین محصول هستم. شرکت شما معتبر و مورد تایید هستش.جهت سفارش و روش دریافت محصول لطفا راهنمایی کنید. ممنونم

  1. با سلام و احترام و با آرزوی موفقیت شما در کسب و کارتان
   برای بسته بندی بتدی گریس سرد و گرم شما می توانید از انواع مختلف دستگاه های پرکن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک استفاده کنید. البته باید توجه داشت که گرانروی گریس بالاست و شما برای بسته بندی این محصول باید ویژگی های فیزیکی و شیمیایی گریس و البته حجم محصولی که می خواهید بسته بندی کنید را مشخص کنید. در کل برای داشتن اطلاعات کافی و خرید مناسبترین دستگاه به شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید، همکاران ما شما را در این خصوص راهنمایی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *