مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

دستگاه پرکن و بسته بندی عرقیات

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
دستگاه پرکن و بسته بندی عرقیات

استفاده از ویژگی‌های دارویی و پزشکی بسیاری از گیاهان که در قالب عصاره گیری و عرق سازی از خود گیاه می‌باشد، امروزه دوباره در کانون توجه بسیاری از جوامع قرار گرفته است. چرا که بشر بیش از گذشته با عوارض ناخواستۀ داروها و مکمل‌های شیمیایی آشنا شده و دوباره به رویکرد طبیعت و استفاده از عرقیات طبیعی روی آورده است.

اما یکی از مهم‌ترین جنبه‌های بهداشتی برای تولید عرقیات گیاهی استفاده از دستگاه پرکن و بسته بندی عرقیات گیاهی که از مجموعه ماشین آلات دستگاه پرکن مایعات است، می‌باشد که از اهمیت بسیار چشمگیری در کیفیت، ماندگاری و تبلیغ محصول برخوردار است.

بنا به اهمیت این موضوع و حجم گستردۀ تقاضا برای عرقیات گیاهی، شرکت خدمات مهندسی و ماشین آلات صنعتی گشتا صنعت اصفهان در این مورد توضیحاتی به شما ارائه خواهد کرد. بنابراین چنانچه در آستانه راه اندازی یا توسعه فضای کارگاهی برای تولید و بسته بندی عرقیات گیاهی هستید، به شما توصیه می‌کنیم این مقاله را با دقت مطالعه کنید و صاحب یک کسب و کار خودساخته و مطمئن شوید.

جهت استعلام قیمت دستگاه پرکن عرقیجات گیاهی، خرید و یا کسب مشاوره رایگان با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

دستگاه پرکن عرقیات گیاهی چیست؟

دستگاه پرکن عرقیات گیاهی یا دستگاه بسته بندی عرقیات گیاهی به دستگاهی گفته می‌شود که از آن برای پر کردن بطری‌های پت یا شیشه های عرقیات استفاده می‌شود. این دستگاه می‌تواند انواع بطری‌ها در سایزها و شکل های مختلف را با رعایت مسائل استانداردی و وزن دقیق آنها پر و بسته بندی نماید.

دستگاه پرکن عرقیات گیاهی چیست؟

توجه داشته باشید که چون عرقیات گیاهی جزء مایعات رقیق حساب می‌شوند، لذا دستگاه های پرکن عرقیات گیاهی نیز در گروه دستگاه های پرکن مایعات رقیق قرار می‌گیرند.

موارد کاربرد دستگاه بسته بندی عرقیات گیاهی

از دستگاه های پرکن عرقیات گیاهی می‌توان برای پر کردن مایعات دیگری مثل گلاب، آب معدنی، شربت، شیر، آبمیوه، آبلیمو و غیره استفاده کرد. بنابراین از دیدگاه اقتصادی نیز می توان به این نکته تأکید کرد که این دستگاه قابلیت بهره برداری همه روزه در تمامی فصول را دارد و اختصاص به یک منطقه یا زمان خاصی ندارد.

مکانیزم عملکرد دستگاه های بسته بندی عرقیات

عرقیات چون در دسته مایعات رقیق قرار می‌گیرند، بنابراین بسته بندی آنها نیاز به دستگاه های پر کننده از نوع پر کننده های فشاری یا خلاء ندارد و معمولاً مکانیزم عملکرد آنها بر اساس نیروی گرانش خود مایع عمل می‌کند. بدین ترتیب که بطری‌های در نظر گرفته شده برای بسته بندی عرقیات (چه شیشه‌ای و چه پلیمری) به ترتیب به قسمت زیر نازل انتقال داده شده و پس از پر شدن و درب بندی به انتهای خط بسته بندی انتقال پیدا می‌کنند و در آنجا به وسیله اپراتور در کارتن‌های بزرگ و مخصوص بسته بندی بطری های عرقیات قرار داده می شوند.

انواع دستگاه های بسته بندی عرقیات

انواع دستگاه های بسته بندی عرقیات

دستگاه های بسته بندی عرقیات به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

  • دستگاه بسته بندی سنتی عرقیات که به آن دستگاه بسته بندی دستی عرقیات هم گفته می شود
  • دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک عرقیات
  • دستگاه بسته بندی تمام اتوماتیک عرقیات

دستگاه بسته بندی دستی و نیمه اتوماتیک عرقیات نیاز به دست کم یک نفر اپراتور غیر ماهر برای راه اندازی و نظارت بر دستگاه دارند. اما در دستگاه تمام اتوماتیک بسته بندی عرقیات نیاز به هیچ اپراتوری نیست.

بسته بندی بطری های عرقیات گیاهی

بهترین بطری برای بسته بندی عرقیات گیاهی، بطری های شیشه ای هستند. چون به طور کلی شیشه هیچ برهمکنشی با عرقیات انجام نمی‌دهد و به ماندگاری بیشتر آنها کمک می کند. علاوه بر این، شیشه به دلیل شفافیت به مصرف کننده این اجازه را می‌دهد که پیش از خرید عرقیات گیاهی، به ‌خوبی محصول را مشاهده کند. در عین حال چون دستگاه پرکن عرقیات گیاهی سنگین است و هزینه بالایی را طلب می کند، لذا به جای شیشه از ظروف پلیمری استفاده می کنند.

مهم‌ترین ویژگی در انتخاب این نوع دستگاه ها، مدت زمان ماندگاری محصول است. به منظور نگهداری عرقیات در حجم بالا و مدت زمان طولانی، توصیه به استفاده از مخازن استیل ضد زنگ می شود؛ که مجهز به همزن نیز باشند تا جلو راکد ماندن مایع و فاسد شدن آن را بگیرد.

قیمت دستگاه بسته بندی عرقیات

قیمت دستگاه های بسته بندی عرقیات با توجه به شیر برقی که در آنها استفاده شده و همچنین مکانیزم عملیاتی آنها محاسبه می‌شود. البته باید به این نکته اشاره شود که ابعاد، جنس مخزن، جنس بدنه، نوع سامانۀ کنترلی و سنسورهای موجود در دستگاه بسته بندی عرقیات نیز در تعیین قیمت نهایی آنها تأثیر گذار است. از سوی دیگر تعداد نازل ها، سرعت و ظرفیت پر شدن بطری و همچنین تنظیم دقت بخش پرکن نیز بر روی قیمت دستگاه بسته بندی عرقیات تأثیر می‌گذارند.

قیمت دستگاه بسته بندی عرقیات

وسعت کسب و کار و مقیاس آن که می تواند از نوع خانگی، کارگاهی یا کارخانه ای باشد نیز بر روی نوع دستگاه بسته بندی عرقیات و قیمت آن تأثیر دارد. با این وجود شرکت خدمات مهندسی و ماشین آلات صنعتی گشتا صنعت اصفهان همواره از قیمت و کیفیت رقابتی نسبت به سایر رقبا استفاده می‌کند که به همین دلیل تولیدات آن از سطح رضایتمندی بالایی نیز برخوردار می باشد.

سخن پایانی

دستگاه های بسته بندی عرقیات به دلیل ماهیت محصول که یک ویژگی حساس و آلودگی پذیر می‌باشد، از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند. زیرا گذشته از قابلیت آلوده کردن محیط، خود نیز می‌توانند جذب آلاینده بالایی داشته باشند و از این طریق باعث بروز مسمومیت در مصرف کننده شوند. لذا در زمان خرید دستگاه های بسته بندی عرقیات، به این نکته توجه کافی داشته باشید که دستگاه ها از الزامات و استانداردهای مورد نظر مراجع مربوطه برخوردار باشند.

در پایان بدین وسیله از شما کارآفرین و سرمایه گذار محترم که قصد فعالیت در زمینه تولید یا بسته بندی عرقیات گیاهی را دارید، دعوت به عمل می‌آید که با تشریح کامل جزئیات سرمایه گذاری، مقیاس کارگاهی و افق چشم اندازی که برای آیندۀ کسب و کار خود ترسیم کرده اید، کلیه فرایندهای منتهی به راه اندازی کارگاه بسته بندی عرقیات خود، از جمله طراحی، تولید، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش دستگاه های بسته بندی عرقیات خود در سراسر کشور را به شرکت ماشین آلات صنعتی و خدمات مهندسی گشتا صنعت اصفهان واگذار کنید و از یک سرمایه گذاری زود بازده، پر رونق و مولد برخوردار شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *