مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

دستگاه پرکن شربت و آبمیوه

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
دستگاه پرکن شربت و آبمیوه

انواع مواد غذایی مایع از جمله شربت و آبمیوه از مصرف روز افزون در سطح جامعه و خانواده‌ها برخوردارند. به همین دلیل فرایند پر کردن، بسته بندی و حمل و نقل آنها از حساسیت و سخت‌گیری زیادی برخوردار است. یکی از مهم‌ترین پارامترها در حفظ بهداشت مایعات خوراکی، گذشته از کیفیت ظروف، چگونگی بسته بندی آنها می باشد که نیاز به ماشین آلات پیشرفتۀ صنعتی پرکننده شربت و آبمیوه را بیش از پیش مطرح می‌سازد.

شرکت خدمات مهندسی و ماشین آلات صنعتی گشتا صنعت اصفهان این مقاله را اختصاص به معرفی ویژگی ها و مشخصات فنی دستگاه های پرکن شربت و آبمیوه داده است.

جهت استعلام قیمت انواع دستگاه پرکن و بسته بندی آبمیوه، خرید و یا کسب مشاوره رایگان با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

دستگاه پرکن شربت و آبمیوه چیست؟

دستگاه پرکن مایعات به ماشین آلاتی گفته می‌شود که در انتهای خط تولید و برای بسته بندی انواع مایعات تولید شده به کار می روند. این نوع دستگاه ها قابلیت پر کردن مایعات در داخل ظروف ویژه آنها بدون تماس دست را دارند و از بهره وری و کارایی بالایی برخوردارند. دستگاه های پرکن آب میوه و شربت یکی از انواع گوناگون دستگاه های پرکن مایعات هستند که در خط تولید مواد غذایی و داروهای مایع مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دستگاه پرکن شربت و آبمیوه چیست؟

دستگاه های پرکن آبمیوه و شربت می‌توانند مطابق با سایز بطری سفارش داده شده، از آپشن های دیگری از جمله درب بند و نوار نقاله نیز برخوردار باشند.

کاربردهای دستگاه پرکن شربت و آبمیوه

از دستگاه های پرکن شربت و آبمیوه می توان در صنایع غذایی مختلف از جمله صنایع کشاورزی، صنایع تبدیلی، کارخانجات نوشابه سازی، لابراتوارهای داروسازی، صنایع آرایشی و بهداشتی و کارخانجات تولید کننده مواد غذایی نیمه مایع (مثل رُب، سس و ژله) استفاده کرد.

به این نکته ظریف توجه داشته باشید که اگر به کار تولید و بسته بندی مایعات فصلی مثل آبلیمو و آبغوره مشغول هستید، می‌توانید در سایر فصول و با رعایت الزامات بهداشتی و در نظر گرفتن گرید مشابه مواد غذایی، از آن دستگاه‌ها برای بسته بندی و پر کردن مایعات خوراکی دیگر نیز استفاده کنید.

مزایای دستگاه پرکن شربت مایع دارویی

دستگاه هایی که برای بسته بندی کردن شربت و آبمیوه مورد استفاده قرار می گیرند دارای مزیت های بی شماری می باشند که از جمله این فواید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1) امکان بسته بندی محصولات به شکل سازگار و مطمئن

دستگاه های پرکن شربت و آبمیوه هیچ عدم قطعیتی در فرایند بسته بندی به همراه ندارند و در کمال اطمینان اقدام به پر کردن ظروف بدون دخالت نیروی انسانی می‌کنند

2) سرعت بالا

یکی از مهم‌ترین مزیت های دستگاه های پرکن شربت و آبمیوه، توانایی آنها در افزایش سرعت بسته بندی است. البته استفاده از نوار نقاله‌های برقی و نازل‌های پر کنندۀ چندگانه هم باعث شده که فرایند تولید بیش از پیش سرعت بگیرد.

3) انطباق پذیری

بسیاری از شرکت‌های بسته بندی مواد غذایی مایع، از جمله آبلیمو و شربت‌ها از چندین نوع بطری برای ارائه محصولات خود استفاده می‌کنند. لذا در بیشتر موارد از یک دستگاه پرکن می توان برای بسته بندی تمامی بطری‌ها و محصولات یک شرکت استفاده کرد.

4) سهولت استفاده

دستگاه های پرکن اتوماتیک شربت و آبمیوه به دلیل مجهز بودن به سامانه PLC و رابط اپراتوری باعث گردیده که اپراتور صرفاً در نقش ناظر، نه نیروی اجرایی ایفای وظیفه کند.

5) قابلیت توسعه

دستگاه‌های پرکن اتوماتیک شربت و آبمیوه می‌توانند با توجه به چشم انداز آتی کسب و کار به گونه‌ای طراحی و ساخته شوند که مشتری بتواند سایر تجهیزات دلخواه خود را به آنها اضافه کند و بدین ترتیب دستگاه را به روز رسانی نماید.

انواع دستگاه های پرکن شربت و آبمیوه

برای بسته بندی کردن هریک از انواع شربت و ابمیوه می توان از ماشین آلات متنوعی استفاده کرد که موارد گفته شده در زیر، اشاره ای به برخی از انواع دستگاه های بسته بندی شربت و آبمیوه می باشد.

انواع دستگاه های پرکن شربت و آبمیوه

برای آگاهی کامل از تمامی انواع ماشین آلاتی که می توان برای بسته بندی کردن این دسته از محصولات استفاده کرد، با بخش مشاوره گشتا صنعت اصفهان در ارتباط باشید.

1) دستگاه پرکن شربت و آبمیوه ثقلی

از این نوع دستگاه بیشتر برای مایعات رقیق استفاده می‌شود. چرا که ویسکوزیته پایین آنها در دمای محیط و روان بودن آنها موجب سهولت انتقال آنها به ظروف گردیده است. عملکرد این دستگاه بدین ترتیب است که ظروف به وسیله نوار نقاله به زیر خروجی نازل می‌آیند و با باز شدن شیر نازل، مایع بر اساس نیروی گرانش خود به داخل ظروف وارد می‌شود. از این دستگاه در شرکت‌های تولید کنندۀ آب آشامیدنی، آبمیوه، نوشابه، شیر و … استفاده می شود.

2) دستگاه پرکن شربت و آبمیوه اورفلو (Over Flow)

این دستگاه یک گزینۀ کاملاً مقرون به صرفه برای مایعات رقیق و غلیظ و مواد دارای قطعات جامد (مثل پالپ داخل آبمیوه) به شمار می‌رود. دستگاه پرکن اورفلو نازل هایی دارد که مسیر ورود محصول و خروج هوا را تشکیل می‌دهد. بدین ترتیب لایه داخلی محصول را به داخل بطری می‌ریزد و لایه بیرونی به خارج شدن هوا و مایع اضافه داخل بطری کمک می‌کند. این دستگاه برای هر حجم از بطری مورد استفاده قرار می گیرد و تمامی بطری ها را به یک اندازه پر می‌کند.

3) دستگاه پرکن شربت و آبمیوه پیستونی

این دستگاه برای انواع مختلف مایعات رقیق و غلیظ، به ویژه برای مایعات غلیظ که ویسکوزیته بالا و ذرات جامد دارند، استفاده می‌شود. اساس کار این دستگاه بدین ترتیب است که پیستون در داخل سیلندر به عقب کشیده شده و سیلندر را از محصول پر می‌کند. سپس با حرکت رو به جلوی خود محصول را به داخل ظرف تزریق می‌کند. از این دستگاه به غیر از مایعات رقیق مثل شربت و آبمیوه، برای پر کردن مواد غلیظ‌تر مثل عسل، سس، انواع شربت و روغن نیز استفاده می‌شود.

4) دستگاه پرکن شربت و آبمیوه پمپ پریستالتیک

از این دستگاه برای پر کردن ویال‌های با حجم کم و سرعت و دقت بالا استفاده می شود. هر چند کاربرد اصلی این دستگاه در صنایع دارویی و بهداشتی است، ولی برای بسته بندی حجم های کم آبمیوه در ظروف مختلف نیز کاربرد دارد. این دستگاه به این ترتیب عمل می‌کند که ابتدا پمپ شروع به چرخش کرده و تماس آن با لایه بیرونی شیلنگ سیلیکونی باعث انتقال محصول از طریق لایه داخلی به میزان تنظیم شده به داخل بطری می شود. این دستگاه به دلیل دقت وزنی بالا و اتلاف بسیار کمی که دارد، برای پر کردن مایعات گران قیمت و محصولات دارای دوز پایین مثلاً یک میلی لیتر کاربرد دارد.

قیمت و خرید دستگاه پرکن شربت و آبمیوه

برای خرید هریک از مدل های موجود شما می توانید به صورت مستقیم از خود سایت و یا به صورت حضوری از واحد فروش، ماشین مورد نظر خود را تهیه نمایید.

قیمت و خرید دستگاه پرکن شربت و آبمیوه

برای تمامی روش های گفته شده می توانید از بخش مشاوره رایگان استفاده نمایید و اطلاعات کامل را از کارشناسان دریافت نمایید. با خرید هریک از ماشین آلات می توانید از تخفیفات ویژه بهتره مند شوید.

برای آگاهی از قیمت دستگاه پرکن شربت و آبمیوه می توانید با شماره های قرار داده شده در متن تماس حاصل نمایید و استعلام قیمت را انجام دهید.

سخن پایانی

چنانچه قصد راه اندازی کسب و کار خانگی یا نیمه صنعتی و یا حتی صنعتی در زمینه بسته بندی و پر کردن شربت و آبمیوه را دارید، به شما توصیه می‌کنیم که به همراه طرح توجیهی و داده های اولیه و چشم انداز آتی کسب و کار خود، از مشاوره رایگان تیم فنی شرکت گشتا صنعت اصفهان استفاده کنید و پیشرفته‌ترین سیستم روز برای بسته بندی مایعات خوراکی را خریداری کنید و از خدمات پس از فروش آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *