مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

دستگاه پرکن حبوبات توزین دار + قیمت خرید

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
دستگاه پرکن حبوبات توزین دار + قیمت خرید

با توجه به افزایش بی رویه قیمت مواد غذایی از جمله حبوبات، آجیل، تنقلات و بسیاری از مواد غذایی گرانولی دیگر و تأثیر بسیار زیاد هرگونه تلرانس وزنی در قیمت تمام شده آنها که می تواند به زیان یکی از طرفین یعنی تولید کننده یا مصرف کننده تمام شود، دستگاه پرکن توزین دار از اهمیت و حساسیت زیادی برخوردار شده‌اند. بنابراین شرکت خدمات مهندسی و ماشین آلات صنعتی گشتا صنعت اصفهان این مقاله را به طور کامل اختصاص به دستگاه های پرکن حبوبات داده است. بنابراین چنان‌چه قصد راه‌اندازی یک واحد بسته بندی و یا هرگونه کسب و کار مرتبط با آن را داشته باشید، به شما توصیه می‌کنیم این پست را به طور کامل مطالعه کنید.

جهت استعلام قیمت انواع ماشین آلات پرکن، خرید و یا کسب مشاوره رایگان با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

دستگاه پرکن حبوبات توزین دار چیست؟

دستگاه پرکن حبوبات توزین دار چیست؟

به انواع ماشین آلات و دستگاه بسته بندی حبوبات که جهت قرار دادن حجم و وزن مشخصی از حبوبات در داخل بسته های مشخص مورد استفاده قرار می گیرند، دستگاه پرکن حبوبات توزین دار می گویند. این دسته از ماشین آلات با قدرت و توان بسیار بالا و همچنین دقت فوق العاده موجب ایجاد بسته هایی با وزن های کاملا یکسان می شوند که اختلاف وزن در هر بسته در نهایت خود به چند گرم می رسد.

در پرکن های حبوبات ترازو هایی قرار دارد که موجب وزن کشی کاملا دقیق می شوند که به این ترازو ها توزین نیز گفته می شود. هرچه تعداد توزین های هر دستگاه بیشتر باشد، امکان پرکن تعداد بسته های بیشتری به صورت همزمان وجود دارد.

کاربرد دستگاه پرکن توزین دار حبوبات

از دستگاه پرکن توزین دار برای پر کردن محصولات گرانولی، پر کردن بطری، پر کردن پاکت های آماده یا ظروف درب دار استفاده می شود. عملکرد این دستگاه می‌تواند به صورت اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک انجام شود که با پدال عمل می کند.

سیستم فرم پاکت زن

سیستم فرم پاکت زن یکی از آپشن هایی است که بر روی دستگاه های پرکن توزین دار نصب می شود. یکی از نکات مهم در بسته‌بندی مواد غذایی، شکل و ابعاد پاکت آن است. برای ایجاد هر گونه تغییر در فرم پاکت ها باید از سیستم فرم پاکت زن استفاده کنیم؛ به طوری که با استفاده از این سیستم، پاکت ها به شکل پاکتی و ایستاده تبدیل می شوند و یک ظاهر زیبا و فانتزی به محصول می دهند و باعث بهتر دیده شدن آن در قفسه های فروشگاهی می گردد و در نهایت یکی از پارامترهای مهم در فروش بیشتر آن محسوب می شود.

انواع دستگاه های پرکن حبوبات توزین دار

دستگاه ها و ماشین آلات پرکن حبوبات در انواع و طرح های متفاوتی تولید می شوند و در اختیار مشتریان قرار می گیرند. این دسته از ماشین آلات به منظور قرار گیری حجم مشخصی از حبوبات در داخل هر بسته مورد استفاده قرار می گیرند که تنوع بسیار بالا و کاملی از آن در گشتا صنعت قرار داده شده است.

انواع دستگاه های پرکن حبوبات توزین دار

این دسته از دستگاه های بسته بندی در حالات دستی، اتومات، تمامی اتومات و نیمه اتومات می باشند که در ادامه به بررسی هریک از آنها خواهیم پرداخت.

1) دستگاه پرکن توزین دار نیمه اتوماتیک

  1. دستگاه پرکن تک توزین رومیزی

2) دستگاه پرکن توزین دار تمام اتوماتیک

  1. دستگاه پرکن تک توزین سایز کوچک
  2. دستگاه پرکن دو توزین سایز کوچک
  3. دستگاه پُرکن دو توزین سایز بزرگ
  4. دستگاه پرکن چهار توزین سایز کوچک
  5. دستگاه پرکن چهار توزین سایز بزرگ
  6. دستگاه پرکن ده توزین مولتی هد

مشخصات فنی دستگاه پرکن حبوبات توزین دار

مشخصات فنی دستگاه پرکن حبوبات توزین دار

در ادامه بحث می‌خواهیم شما را با مشخصات فنی هر یک از انواع دستگاه های پرکن حبوبات توزین دار آشنا کنیم. اما پیش از ورود به بحث اصلی این نکته را خاطر نشان کنیم که تمامی این دستگاه ها می توانند به صورت تک فاز شهری ۲۲۰ ولت یا سه فاز ۳۸۰ ولت باشند که دست کم نیاز به یک نیروی انسانی دارند.

1) دستگاه پرکن توزین دار تک توزین تمام اتومات سایز کوچک

این دستگاه اختصاص به پر کردن جامدات به صورت تمام خودکار دارد و برای بسته بندی محصولات گرانولی به وسیله رول‌های بسته بندی مناسب است. اگر تیراژ تولید شما پایین است، اما در یک بازار رقابتی در حال فعالیت هستید و از رول‌های بسته بندی به جای پاکت های آماده استفاده می کنید، این دستگاه می تواند کاملاً ایده‌آل باشد.

چون ظاهر نهایی محصولی که از این دستگاه خارج می شود، شباهت بسیار زیادی به محصولات خروجی از دستگاه های مولتی هد دارد. برق مصرفی دستگاه پرکن توزین دار تک توزین تمام اتومات کوچک از نوع شهری ۲۲۰ ولت است. ویژگی جالب توجه این دستگاه این است که با اتومات بودن کامل، از ابعاد کوچک، ارتفاع کم و قابلیت جابجایی آسانی برخوردار است و می‌تواند در مقیاس های خانگی، کارگاهی، فروشگاهی و غیره استفاده شود و قیمت رقابتی داشته باشد.

2) دستگاه پرکن توزین دار دو توزین تمام اتومات

دستگاه بسته بندی دو توزین قابلیت بسته بندی انواع محصولات گرانولی مثل خشکبار، حبوبات، سبزی خشک، میوه خشک، قند و شکر، آب نبات، و انواع تنقلات و مغزها در داخل رول یا لفاف‌های بسته بندی را دارد. این دستگاه در دو سایز کوچک و بزرگ عرضه می شود که تفاوت سایز کوچک و سایز بزرگ این دستگاه در ابعاد آن یعنی طول، عرض و ارتفاع، مقدار وزن پر کن، سرعت و قیمت آن می‌باشد؛ که مشتری با توجه به سطح انتظار و نیازی که به بسته بندی دارد، می‌تواند دستگاه مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نماید. دستگاه‌های پُرکن کوچک می توانند تا وزن یک کیلوگرم را بسته بندی کنند و دستگاه های سایز بزرگ‌تر برای بسته بندی در وزن‌های سنگین تر مورد استفاده قرار می گیرند.

3) دستگاه پرکن توزین دار چهار توزین تمام اتومات سایز بزرگ

از این دستگاه برای پر کردن محصولات گرانولی مثل حبوبات، خشکبار، چیپس و پفک، برنج، قند و شکر، سویا، انواع میوه خشک و انواع آرد و پودر استفاده می‌شود. این دستگاه برای بسته بندی های خود از رول های شفاف و چاپ شده استفاده می کند و قابلیت تنظیم جای دوخت و برش را نیز دارد. لوله یقه این دستگاه به گونه ای طراحی و ساخته شده است که با توجه به عرض رول، قابلیت تغییر ابعاد داشته باشد.

4) دستگاه پرکن توزین مولتی هد ده توزین تمام اتومات

از این دستگاه برای پر کردن و بسته بندی محصولات گرانولی به وسیله رول استفاده می‌شود. عملکرد این دستگاه به صورت کاملاً اتومات و بدون دخالت دست است. این دستگاه از دقت و سرعت بسیار زیادی برخوردار است و برای کارخانجات تولیدی با حجم تولید بالا مناسب می باشد.

5) دستگاه پرکن توزین دار تک توزین نیمه اتومات رومیزی

این دستگاه دارای یک ترازوی دیجیتال است که می تواند با دو نوع پودری و گرانولی کار کند. با استفاده از این دستگاه، می توان موادی مثل انواع پودر و آرد، شیر خشک، انواع ادویه جات، مواد گرانولی (مثل حبوبات، خشکبار، غلات، برنج، سویا، قند)، میوه خشک، پاپ کورن، چای، شکلات و … را در ظرف‌های مربوطه پر کرد. از این دستگاه برای پر کردن قوطی، ظروف درب دار و پاکت های آماده زیپ دار یا پاکت های آماده بدون زیپ هم استفاده می شود. این دستگاه دارای یک کنترل کننده دیجیتالی دقیق است که از دقت اندازه گیری بسیار بالایی برخوردار می باشد. استقرار این دستگاه بر روی میز صورت می گیرد. البته مشتری در صورت نیاز می تواند دستگاه پایه دار هم سفارش دهد.

قیمت دستگاه پرکن حبوبات توزین دار

باید بدانید که دستگاه های بسته بندی حبوبات توزینی دارای انواع مختلفی می باشند که تقریبا تمامی نیاز های صنعت بسته بندی حبوبات را پوشش می دهند. این دسته از ماشین آلات به سبب قرار گیری ترازو هایی با عملکرد و دقت بالا به صورت چشمگیری در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت دستگاه پرکن حبوبات توزین دار

قیمت دستگاه بسته بندی و پرکن حبوبات توزین دار بر اساس نوع عملکرد ماشین و تعداد ترازو های قرار داده شده در آن تعیین می شود. هرچه تعداد ترازو ها بیشتر باشد، توان تولید افزایش یافته که بر روی قیمت تاثیر بسیار مستقیم دارد.

به خاطر داشته باشید که با خرید هریک از دستگاه های پرکن حبوبات توزینی، به مشتری ضمانت نامه معتبر و گواهی خدمات پس از فروش طولانی مدت ارائه می شود. همچنین تمامی آموزش های لازم برای استفاده از دستگاه به مشتری داده می شود و سوالات او به صورت کامل پشتیبانی می شود.

سخن پایانی

چنان‌چه قصد راه اندازی واحد بسته بندی و یا فرآوری مواد غذایی گرانولی را دارید، به شما توصیه می‌کنیم ضمن بازدید از گالری محصولات شرکت گشتا صنعت اصفهان، از راهنمایی های تخصصی تیم مشاوران این شرکت بهره مند شوید تا به یک حوزه کسب و کاری مطمئن و زودبازده دست پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *