مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

انواع دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین + قیمت خرید

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین

یکی از سالم‌ترین و مقوی‌ترین انواع گوشت به لحاظ ویتامین و چربی سالم و کافی، گوشت بلدرچین است، که به ویژه برای سالمندان و کودکان در حال رشد منشاء غذایی بسیار ارزشمندی به حساب می‌آید.

جهت استعلام قیمت انواع دستگاه بسته بندی گوشت، خرید و یا کسب مشاوره رایگان با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

گوشت بلدرچین، چه برای پیشگیری و چه برای درمان بسیاری از بیماری‌ها توصیه شده است. در چند سال گذشته نیز به دلیل نوسانات کیفیتی و قیمتی انواع گوشت، از جمله گوشت گوشت مرغ، شاهد عرضۀ گسترده گوشت بلدرچین در بازار هستیم. به همین دلیل دستگاه های بسته بندی گوشت بلدرچین هم دارای اهمیت و حساسیت بسیار بالایی هستند؛ به طوری که دارای تأثیر مستقیم بر قیمت و کیفیت انواع مواد گوشتی می‌باشند.

اگر شما نیز در آستانه راه اندازی کسب و کار صنعتی و بسته بندی خود در زمینه انواع گوشت بلدرچین هستید، می‌توانید این مقاله را تا انتها با دقت مطالعه کنید و به جمع خانواده بزرگ شرکت خدمات مهندسی و ماشین آلات صنعتی گشتا صنعت اصفهان بپیوندید.

دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین چیست؟

دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین یکی از انواع دستگاه سیل کن می باشد که جهت بسته بندی انواع گوشت نیز مورد استفاده قرار می گیرد این است از ماشین آلات با ایجاد یک پوشش محافظ بر روی محصول مانع از ورود هرگونه آلودگی، گرد و غبار، ذرات، میکروب، انگل و دیگر موارد می شود.

دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین چیست؟

عملکرد دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین چیزی مشابه به دستگاه های وکیوم و بسته بندی می باشد. در این دسته از ماشین آلات در اغلب نمونه‌ها یک نوع گاز خنثی (بی اثر) جهت تخلیه تمامی هوای داخلی بسته مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربردها و کارایی بسیار بالایی برای دستگاههای سیل تعریف شده است که بسته بندی کردن انواع گوشت مرغ، گوشت قرمز، گوشت سفید، بلدرچین از جمله آنها می باشد. اگر به دسته بندی دستگاه سیل کن در سایت صنعت اصفهان مراجعه نمایید، با انواع متنوع و مختلفی از دستگاه های بسته بندی سیل مواجه خواهید شد که هر یک از آنها با قابلیت ها و توانایی های خاصی اقدام بسته بندی محصولات تخصصی و مورد نظر می نمایند.

چرا دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین اهمیت دارد؟

بسته بندی محصولات، به ویژه در زمینۀ محصولات خوراکی، عملاً تبدیل به یکی از مزیت‌های رقابتی شده است و نقش بسیار مهمی در ایجاد جذابیت برای مشتری و هدایت به مرحله خرید محصول شده است. به همین دلیل هر چه دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین شما از فناوری پیشرفته‌ای برخوردار باشد، می‌تواند در ارتقاء سطح کیفی و بهداشتی جامعه نقش بسزایی ایفا کند. بنابراین شرکت گشتا صنعت اصفهان همواره به دنبال طراحی و ساخت پیشرفته ترین دستگاه های بسته بندی گوشت بلدرچین است تا از طریق قابلیت چند منظوره بودن آن برای بسته بندی انواع دیگر مواد پروتئینی، روند منظم عرضه و تقاضای محصول شما به بازار را حفظ کند و خواب سرمایه شما را به کم‌ترین میزان ممکن برساند.

انواع دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین

انواع دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین

در زمینه بسته بندی کردن گوشت بلدرچین از دستگاه ها و ماشین آلات متنوعی استفاده می شود که هریک از آنها به روش و سبک خاصی اقدام به بسته نمودن گوشت می نمایند. این دسته از ماشین آلات که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت به عنوان تخصصی ترین ماشین آلات این حوزه شناخته می شوند.

1) دستگاه بسته بندی سیل

دستگاه سیل بسته بندی گوشت بلدرچین

دستگاه بسته بندی سیل برای بسته بندی انواع مواد غذایی در ابعاد و وزن‌های گوناگون به کار می‌رود. در بسته بندی گوشت بلدرچین با استفاده از دستگاه‌های سیل، ابعاد دهانه ظرف مورد نظر تولید کننده اهمیت بسیار بالایی دارد. برای ظروف پلاستیکی نیز ابعاد استانداردی وجود دارند.

ظروف در نظر گرفته شده برای بسته بندی گوشت بلدرچین بر اساس همین ابعاد طراحی و ساخته می‌شوند. دستگاه های سیل به وسیله یک سری المنت حرارتی کار می‌کنند که در داخل دستگاه تعبیه شده‌اند. برای این منظور نیاز به سلفون رولی دارید. رول سلفون به طور خودکار و از طریق دستگاه بر روی دهانۀ ظروف قرار می‌گیرد و سپس پرس و در نهایت مقدار اضافی آن بریده می‌شود. حالا محصول شما به صورت بهداشتی راهی بازار خواهد شد.

در ادامۀ خط تولید بسته بندی گوشت بلدرچین، می‌توانید از سامانه تزریق گاز خنثی دستگاه، لیبل زن و تاریخ زن نیز استفاده کنید.

انواع دستگاه های بسته بندی سیل گوشت بلدرچین عبارتند از:

 • دستگاه بسته بندی رومیزی گوشت بلدرچین،
 • دستگاه بسته بندی روتاری گوشت بلدرچین،
 • دستگاه بسته بندی خطی گوشت بلدرچین

2) دستگاه دوخت بسته بندی گوشت بلدرچین

دستگاه دوخت بسته بندی گوشت بلدرچین

دستگاه دوخت و بسته بندی برای بستن درب بسته های سلفونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه‌های دوخت که در شرکت خدمات مهندسی گشتا صنعت اصفهان طراحی و ساخته می‌شوند، می‌توانند در دو مدل:

 1. دستگاه دوخت ریلی
 2. دستگاه دوخت بسته بندی رومیزی

به بازار عرضه شوند. به طور کلی دستگاه های دوخت در تناژ تولید پایین مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه‌ها دارای المنت‌های حرارتی هستند که می‌توانند طول‌های ۲۰ تا ۵۰ سانتیمتر را دوخت بزنند. ولی دستگاه‌های دوخت ریلی در ظرفیت‌های تولیدی بالا مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه‌ها قابلیت دوخت تا ۱۲ متر بر دقیقه را دارند. اگر قصد بسته بندی تولیدات گوشت بلدرچین خود در پاکت‌های سلفونی را دارید، ما به شما دستگاه دوخت ریلی را توصیه می‌کنیم.

3) دستگاه سلفون کش بسته بندی گوشت بلدرچین

دستگاه سلفون کش بسته بندی گوشت بلدرچین

دستگاه سلفون کش می‌توانند به صورت‌های دستی و اتوماتیک به بازار عرضه شوند؛ که یکی از موارد مصرف آنها بسته بندی گوشت بلدرچین می‌باشد. این دستگاه به وفور در مراکز عرضه محصولات پروتئینی مشاهده می‌شود.

خط بسته بندی گوشت بلدرچین

دستگاه های بسته بندی گوشت بلدرچین ارتباط بسیار زیادی با حجم تولید شما دارند. از این گذشته، مجموعه بسته بندی گوشت شما می‌تواند مجهز به دستگاه بسته بندی سیل وکیوم، دستگاه دوخت، دستگاه سلفون کش محصول و دستگاه وکیوم نیز باشد. دستگاه های بسته بندی گوشت بلدرچین ابتدا دهانه ظروف سلفونی و یا پلاستیکی شما را دوخت می‌زنند و بدین ترتیب از نفوذ هوای آلودۀ بیرون به داخل بسته بندی و آلوده کردن مواد غذایی داخل آن جلوگیری به عمل می‌آورند.

خط بسته بندی گوشت بلدرچین

دستگاه وکیوم نیز به شما کمک می‌کند که در راستای بسته بندی گوشت بلدرچین، هوای داخل بسته بندی به بیرون مکیده شود و سپس با استفاده از یک دستگاه تزریق گاز ازت، یک محیط بی اثر در اطراف محصول به وجود می‌آورد تا از بروز هر گونه تخریب ساختاری و فساد در محصول پیشگیری به عمل آید.

پس از بسته بندی اولیه گوشت بلدرچین و مسدود شدن بسته بندی، همچنان کار بسته بندی محصولات شما ادامه دارد. چرا که محصول شما برای ماندگاری بالاتر نیاز به تزریق گاز بی اثر دارد و در ادامه آن نیز باید از دستگاه تاریخ زن استفاده کنید تا فراورده پروتئینی شما به صورت کامل و یکجا بسته بندی شود. فراموش نکنید که یکی از انتظارات ما از بسته بندی، کسب مزیت رقابتی و ایجاد اصالت برای کالای تولیدی خودمان است.

قیمت دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین

در رویه قیمت گذاری دستگاه های بسته بندی پارامترها و فاکتور های متفاوتی دخالت داشته و موجب تغییر قیمت و یا ایجاد نوسانات قیمت در هر یک از ماشین آلات تخصصی بسته بندی می شود. این دسته از عوامل در واقع همان قابلیت ها و راندمان های یک دستگاه بسته بندی می باشد که موجب تفاوت آن با سایر دستگاه ها و یا سایر همراهان خود می شود.

قیمت دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین

قیمت دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین نیز همانند توضیحات داده شده بر اساس فاکتور ها و شاخصه های متفاوتی از جمله موارد زیر تعیین می شود:

 • ولتاژ
 • توان تولیدم
 • یزان مصرف انرژی
 • سبک بسته بندی
 • حالت بسته بندی
 • نیاز داشتن به حضور اپراتور
 • جنس بدنه

موارد گفته شده در واقع به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم بر روی قیمت نهایی دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین تاثیر می گذارد و موجب تفاوت آن با سایر حمل و آن می شود. به عنوان مثال قیمت دستگاه بسته بندی گوشت بسته گوشت بلدرچین وکیوم با قیمت دستگاه بسته بندی دوخت گوشت بلدرچین متفاوت است که این تفاوت به دلیل وجود دو حالت کاملاً متفاوت از بسته بندی محصولات می باشد.

کاربران عزیز به خاطر داشته باشید که قیمت دستگاه های بسته بندی موجود در سایت گشتا صنعت اصفهان بر اساس توان خرید مشتری تعیین شده و تخفیفات ویژه ای برای آن در نظر گرفته شده است. هر یک از دستگاه ها با بهترین قطعات و باکیفیت ترین ادوات طراحی و تولید شده است و با آموزش های کامل در اختیار مشتری قرار داده می شود.

خرید دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین

یکی از موضوعات مهمی که بسیاری از کاربران برای تهیه دستگاه های بسته بندی مورد نظر خود نسبت به آن نیاز به اطلاعات لازم را دارند در خصوص نحوه خرید و شرایط آن می باشد. در این بخش قصد داریم به صورت کامل به بررسی این موضوع بپردازیم و تمامی سبک های که کاربران می توانند دستگاه مورد نظر خود را از سایت فروش دستگاه ها و ماشین آلات بسته بندی گشتا صنعت اصفهان خریداری نمایند را توضیح دهیم.

خرید دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین

خرید دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین به دو صورت از گشتا صنعت اصفهان صورت می‌گیرد که کاربران و مشتریان بر اساس اختیار و تمایل خود از یکی از روش های گفته شده در این بخش استفاده می کند برخی از کاربران برای خرید خود ترجیح می دهند که از روش اینترنتی استفاده نمایند که طبیعتاً این روش یک روش ساده و بدون چالش می باشد و در کوتاه ترین بازه زمانی دستگاه مورد نظر در اختیار مشتری قرار داده خواهد شد خرید اینترنتی دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین تنها با یک تماس با کارشناسان گشتا صنعت اصفهان صورت میگیرد و ما و اقدامات لازم برای خرید توسط خود کارشناسان صورت گرفته و دستگاه مورد نظر به صورت کاملا ایمن به محل مورد نظر ارسال خواهد شد.

خرید دستگاه بسته بندی گوشت بلدرچین به روش حضوری به این صورت می باشد که با شماره های قرار داده شده در داخل سایت تماس حاصل نموده و آدرس دقیق واحد فروش را از کارشناسان دریافت می کنیم، البته آدرس مذکور به صورت کاملا مطمئن و واضح در بخش تماس با ما درباره ما و قسمت انتهای هر صفحه از سایت درجه شده است.

برای خرید حضوری به نشانی ذکر شده مراجعه کرده و دستگاه مورد نظر خود را از واحد فروش به صورت مستقیم خریداری نموده. در طی روال خرید می توانید از مشاوره کارشناسان حاضر استفاده نمایید و بهترین گزینه را برای کسب و کار خود انتخاب کنید و مدارک مورد نیاز با خرید هر یک از دستگاه ها به مشتری تحویل داده خواهد شد.

به خاطر داشته باشیم که با خرید هر یک از دستگاههای بسته بندی به روش اینترنتی و چه روش حضوری ضمانت نامه معتبر گواهی اصالت کالا آموزش های لازم و کافی برای کار با دستگاه و نحوه تولید با آن به شخص آموزش داده خواهد شد و به صورت طولانی مدت تحت پوشش پشتیبانی تیم تخصصی قرار خواهد گرفت.

سخن پایانی

در این مقاله، شرکت خدمات مهندسی و ماشین آلات صنعتی گشتا صنعت اصفهان تلاش کرد تا شما را با نقش و اهمیت دستگاه‌های بسته بندی گوشت بلدرچین ها آشنا کند. حال به شما توصیه می‌کنیم که با در نظر گرفتن طرح توجیهی و استراتژی تدوین شده برای کسب و کار خود، که تولید و بسته بندی فرآورده های گوشتی بلدرچین می‌باشد، اطلاعات تکمیلی در مورد بسته بندی گوشت بلدرچین را با همکاران ما در میان بگذارید و سپس صفر تا صد کار تجهیز ماشین آلات صنعتی خود را به ما بسپارید.

شرکت خدمات مهندسی و ماشین آلات صنعتی گشتا صنعت اصفهان در زمینه طراحی، ساخت، راه اندازی، نصب و خدمات پس از فروش دستگاه های بسته بندی گوشت بلدرچین، آماده ارائه خدمات به شما صنعتگران و کارآفرینان محترم می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *