مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
دستگاه بسته بندی کیک

دستگاه بسته بندی کیک یکی از انواع ماشین آلاتی می باشد که در زمینه تولیدات خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با برخورداری از قابلیت بسته بندی قطعه ای از کاربردی ترین انواع دستگاه بسته بندی در حوزه تولیدات شیرینی جات می باشد.

هدف ما در این مقاله بررسی مهمترین موارد در خصوص دستگاه بسته بندی کیک و بخش هاب مختلف آن می باشد. اگر جز علاقه مندان به بسته بندی کیک می باشید باید بدانید که ما در این مقاله به مواردزیر اشاره خواهیم کرد:

  • مشخصات دستگاه بسته بندی کیک
  • قابلیت های دستگاه بسته بندی کلوچه
  • قیمت دستگاه بسته بندی کیک
  • دستگاه بسته بندی کیک خانگی
  • قیمت دستگاه بسته بندی کیک خانگی

ماشین آلات متنوعی در زمینه بسته بندی کردن کیک و کلوچه فعالیت می کنند که هریک از آنها با شیوه ای خاص اقدام به بسته کردن این دسته از محصولات خوراکی خواهند کرد. اگر می خواهید لیست کامل قیمت دستگاه بسته بندی کیک در هریک از انواع خانگی و صنعی در اختیار شما قرار گیرد با شماره های قرار داده شده در داخل صفحه تماس حاصل نمایید.

اگر در خصوص انتخاب بهترین گزینه برای کسب و کار خود نیاز به مشاوره تخصصی دارید می توانید با کارشناسان گشتا صنعت تماس حاصل نمایید و از راهنمایی های تخصصی آنها بهره ببرید.

جهت استعلام قیمت، خرید و یا کسب مشاوره رایگان به شماره 09131197055 و سایر شماره های قرار داده شده در صفحه تماس حاصل نمایید.

امروزه کلوچه ها و کیک ها که نوعی نان شیرین به حساب می‌آیند، یک پای ثابت همه پذیرایی‌ها و دورهمی‌های دوستانه و رسمی به حساب می آیند. در بازار نیز شاهد حضور کلوچه ها و کیک های صنعتی با بسته بندی های متنوعی هستیم که تا حدود زیادی جای انواع شیرینی جات صنعتی را گرفته‌اند.

کارگاه های شیرینی پزی و پخت کیک و کلوچه در مقیاس خانگی که به وسیله گروه‌های کاری خانوادگی و یا با چند نفر از دوستان راه اندازی و تجهیز شده‌اند نیز نقش بسزایی در تأمین تقاضای جامعه بر عهده دارند. به کسانی که قصد سرمایه گذاری و ورود به بخش تولید و بسته بندی انواع شیرینی جات خانگی از جمله کیک و کلوچه را دارند، توصیه می‌کنیم که در راستای مطالعات اولیه در این زمینه، این مقاله مربوط به شرکت خدمات مهندسی گشتا صنعت اصفهان را از دست ندهند و با دقت مطالعه کنند.

بسته بندی کیک

کیک و کلوچه از جمله محصولات پر استفاده می باشد که در تمامی مراکز فروش مواد خوراکی وجود دارد. این دسته از محصولات را می توان در حالت میان وعده و صبحانه استفاده کرد. به دلیل استفاده های فراوان این محصولات، کسب و کار های بسیار زیادی در حوزه های خانگی و صنعتی شکل گرفته اند که نمونه های آن را می توان در حالت برند های متفاوت صنعتی و سینی های کیک خانگی در مغازه ها مشاهده کرد.

بسته بندی کیک

کیک ها و کلوچه ها برای عرضه در بازار باید بسته بندی شوند. برای بسته بندی کیک باید از ماشین آلات بسته بندی استفاده کرد که این دسته از ماشین آلات در انواع مختلفی طراحی می شوند و هر یک با رویه ای متفاوت اقدام به بسته بندی کیک و کلوچه می نمایند.

در حالت کلی بسته بندی کیک در دو حوزه مختلف خانگی و صنعتی صورت می گیرد که برای هر یک از حوزه ها انواع مختلفی از ماشین آلات وجود دارد که در طول مقاله به معرفی هریک از آنها خواهیم پرداخت.

معروف ترین دستگاه های که در زمینه بسته بندی کیک مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه بسته بندی پیلوپک یا دستگاه بسته بندی کیک قطعه ای می باشد که برای آشنایی کامل با این ماشین می توانید از صفحه آن بازدید نمایید.

برای کسب مشاوره در حوزه بسته بندی کیک می توانید در بخش مشاوره رایگان گشتا صنعت اصفهان شرکت نمایید و تمامی سوالات و ابهامات خود را در این بخش مطرح کنید. برای معرفی بهترین دستگاه بسته بندی کیک با کارشناسان و متخصصان گشتا صنعت اصفهان در ارتباط باشید.

دستگاه بسته بندی کیک چیست؟

دستگاه بسته بندی کیک دستگاهی است که برای بسته بندی محصولات نشاسته دار از جمله کیک، کلوچه، شیرینی جات خانگی، کیک یزدی، انواع بیسکوییت، نان سنتی و نظایر آنها به دو روش اتوماتیکی و مکانیکی طراحی و ساخته می شود.

همان طور که می‌دانید، بسته بندی و کیفیت آن تأثیر بسیار زیادی در ماندگاری محصول و ایجاد ذهنیت مثبت در مورد کیفیت خود محصول بر عهده دارد. دستگاه های بسته بندی کیک و کلوچه در دو مقیاس خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه‌های بسته بندی کیک و کلوچه به روش صنعتی از تیراژ تولید و پیچیدگی فنی بیشتری در مقایسه با دستگاه های خانگی بسته بندی کیک و کلوچه برخوردارند و با توجه به موارد مصرفی که دارند، از ابعاد متفاوتی برخوردار می باشند.

دستگاه بسته بندی کیک خانگی یک دستگاه بسته بندی به روش پیلوپک است که یکی از پُرکاربردترین دستگاه ها در صنعت بسته بندی مواد نشاسته دار به ویژه کیک و کلوچه به شمار می‌آید.

ویژگی های فنی دستگاه کیک

از جمله مشخصات فنی این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1) مجهز به صفحۀ نمایشگر PLCجهت تنظیم دستگاه
2) مجهز به چشم فتوسل
3) توانایی کار با انواع سلفون های گرمایی و چسبی
4) بدنه دستگاه دارای پوششی از جنس استیل ضد زنگ
5) دارای سامانۀ کنترل از راه دور
6) مجهز به صفحۀ نمایش لمسی (تاچ)
لازم به یادآوری است که این دستگاه عمل بسته بندی را به صورت دو طرف دوخت انجام می دهد.

مزیت دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه

دستگاه های بسته بندی دارای مزیت های زیادی از جمله کیفیت بسته بندی، سرعت بسته بندی و رعایت نکات بهداشتی در بسته‌بندی هستند. اما به عنوان یکی از مهم ترین پارامترهای مزیتی دستگاه های بسته بندی کیک و کلوچه می توان به این مورد اشاره کرد که این دستگاه ها تنها نیاز به یک نفر اُپراتور دارند که نیازی به مهارت خاصی هم ندارد. بدین ترتیب میزان دخالت عامل انسانی در بسته‌بندی مواد خوراکی به حداقل می رسد.

ایمنی دستگاه بسته بندی کیک

ایمنی کار با ماشین آلات صنعتی به ویژه در محیط‌های خانگی و کارگاه‌های کوچک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شرکت گشتا صنعت اصفهان در طراحی و ساخت دستگاه‌های بسته بندی کیک و کلوچه نهایت ضریب ایمنی را در نظر گرفته است؛ به طوری که تمامی علائم هشدار دهنده از جمله علائم برق گرفتگی، قطع دست و یا احتمال بر هم خوردن تنظیمات از پیش تعیین شده دستگاه در نظر گرفته شده است که اپراتور در زمان کار با دستگاه باید با آنها آشنایی کامل داشته باشد.

دستگاه بسته بندی کیک خانگی

ما در بهش بسته بندی کیک به صورت کلی به موضوع دستگاه بسته بندی کیک خانگی اشاره کردیم. اکنون در این قسمت می خواهیم بحث را به صورت کامل و تخصصی به این موضوع اختصاص دهیم و اطلاعات کامل آن را در اختیار شما قرار دهیم.

دستگاه بسته بندی کیک خانگی

دستگاه بسته بندی کیک خانگی به انواعی از ماشین آلات بسته بندی می گویند که برای بسته بندی کیک در محیط هایی با فضای محدود مورد استفاده قرار می گیرند. این دسته از ماشین آلات باید از برق مصرفی تک فاز بهره ببرند چرا که نوع سه فاز یا همان فشار قوی برا حوزه های صنعتی می باشد.

دستگاه بسته بندی کیک خانگی دارای ابعاد و سایز مناسبی بوده و علاوه بر منازل قابلیت استفاده در فروشگاه ها و کارگاه ها را نیز دارد. این دسته از ماشین آلات حالات مختلفی از بسته بندی کیک مانند سلفونی، ظرفی، دوخت و سایر انواع دیگر را پشتیبانی می کند.
برای انتخاب بهترین گزینه برای کسب و کار خود باید مشخص کنید که می خواهید از کدام حالت برای بسته بندی کیک خانگی استفاده نمایید.

قیمت دستگاه بسته بندی کیک خانگی

اگر قصد دارید از دستگاه بسته بندی کیک خانگی استفاده کیند و رویه تولیدات خود را در منزل پیش ببرید باید از قیمت آن آگاه باشید. قیمت دستگاه بسته بندی کیک خانگی اصلی ترین موضوع در خرید آن می باشد که باید توجه ویژه ای به آن نمایید.

دستگاه های متنوعی در زمینه بسته بندی کیک وجود دارد که شما نمی توانید از تمامی آنها برای کسب و کار خود استفاده کنید. برخی از آنها برای تولیدات صنعتی کاربرد دارند که این موارد را از لیست کاری خود خارج نمایید پس نیازی به آگاهی از قیمت آنها ندارید. در آخر انواعی را انتخاب کنید که قابلیت بکارگیری در محیط خانه را داشته باشد و نیاز تولیدات این حوزه را به راحتی برطرف سازد.

قیمت دستگاه بسته بندی کیک خانگی

باید بدانید که قیمت دستگاه بسته بندی کیک خانگی بر اساس فاکتور هایی تعیین می شود که این فاکتور ها ماهیت دستگاه را تعیین می کنند. قابلیت های دستگاه، میزان کارآمدی، کارایی، تعداد بسته در روز، میزان مصرف انرژی از جمله فاکتورهای تعیین کننده قیمت دستگاه بسته بندی کیک خانگی می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی کیک

هزینۀ تمام شدۀ خرید دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه بر اساس عوامل گوناگونی برآورد می‌شود که عبارتند از:

1) نوع دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه
2) نوع بسته بندی مورد نظر (به لحاظ وزنی و تعدادی)
3) قابلیت های فنی دستگاه
4) امکان ایجاد خط تولید
5) قابلیت تولید یا راندمان بسته بندی در دقیقه
6) مقدار مصرف انرژی
7) نوسانات نرخ ارز (برای قیمت قطعات وارداتی)

هر یک از مواردی که در این‌جا اشاره شد، تا حدودی در قیمت تمام شدۀ دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه نقش دارند.

علاوه بر این، توجه داشته باشید که نوسانات نرخ ارز و قوانین و سیاست های اقتصادی داخل کشور نیز در قیمت تمام شدۀ ماشین آلات صنعتی از جمله دستگاه‌های بسته بندی کیک و کلوچه نقش دارند. اما در عین حال شرکت گشتا صنعت اصفهان نهایت تلاش خود را کرده است تا در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های بسته بندی کیک و کلوچه نهایت کیفیت، امنیت و مزیت رقابتی را سرلوحه کار خود قرار دهد.

قیمت دستگاه بسته بندی کیک

در انتهای مطلب به این نکته توجه داشته باشید که در زمان انتخاب و خرید دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه، چشم انداز توسعۀ بنگاه اقتصادی خود را نیز در نظر بگیرید. چرا که این دستگاه قابلیت بسته بندی بسیاری از مواد غذایی دیگر، از جمله انواع نان سنتی، کلوچه های خانگی، نان شیرمال و … را نیز دارد.

گشتا صنعت اصفهان مرکز فروش انواع دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه

رضایتمندی بالای مشتریان از خدمات مهندسی شرکت گشتا صنعت اصفهان حاکی از آن است که این شرکت در ارائه خدمات مشاوره، تأمین و خدمات پس از فروش دستگاه های بسته بندی کیک . کلوچه و پشتیبانی‌های پس از آن از موفقیت بالایی برخوردار بوده است. مهم‌ترین علل این موفقیت به این شرح هستند:

1) ارائه خدمات مشاوره ای پیرامون خرید و نصب ماشین آلات بسته بندی کیک و کلوچه
2) راه اندازی خطوط تولید و بسته بندی کیک و کلوچه با ظرفیت های گوناگون
3) ارائه خدمات پس از فروش به تمامی متقاضیان در سراسر کشور

سخن پایانی دستگاه بسته بندی کیک

در حال حاضر، شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، راه اندازی کارگاه‌های کوچک صنعتی خانگی را کاملاً مقرون به صرفه و توجیه‌پذیر نموده است. لذا گروه ماشین آلات صنعتی گشتا صنعت اصفهان به شما نیز توصیه می کند که با توجه به فعالیت خانگی در زمینه تولید مواد غذایی از جمله کیک و کلوچه، به پیشرفته ترین و کم هزینه ترین دستگاه های بسته بندی کیک و کلوچه مجهز شوید و از خدمات پس از فروش و سایر مشاوره های صنعتی تیم متخصصین مشاورین این شرکت برخوردار شوید.

مطالب مرتبط:

دستگاه بسته بندی کیک خانگی

دستگاه بسته بندی کیک یزدی

دستگاه بسته بندی گز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *