مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل، صنعتی و خانگی

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
دستگاه بسته بندی میوه خشک

دستگاه بسته بندی میوه خشک یا همان دستگاه بسته بندی چیپس میوه یکی از انواع ماشین آلات بسیار پرکاربرد در صنعت می باشد که از قابلیت های بسته بندی حجمی و توزین دقیق برخوردار است. این دسته از ماشین آلات در انواع بسیار مهم و کاربردی زیر طراحی و تولید می شوند و در اختیار مشتریان قرار داده می شود:

 1. دستگاه بسته بندی میوه خشک صنعتی
 2. دستگاه بسته بندی میوه خشک خانگی
 3. دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل

هریک از مدل هایی که به آنها اشاره کردیم دارای انواع مختلفی می باشد که به صورت تخصصی برای همان حوزه طراحی شده است. به عنوان مثال دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل به نسبت دستگاه بسته بندی میوه خشک صنعتی دارای سایز و ابعاد کوچکترین برخوردار است و برای فضا های محدود با تیراژ کاری پایین طراحی شده اند اما انواع صنعتی دارای ابعاد بسیار بزرگتر، قابلیت های بیشتر، تیراژ های کاری بالا می باشند.

ما در این مقاله به صورت تخصصی به بررسی این دسته از ماشین آلات خواهیم پرداخت و تمامی اطلاعات لازم و ضروری را در اختیار شما قرار خواهیم داد. قیمت دستگاه بسته بندی برای انواع میوه خشک در هریک از مدل های گفته شده را به شما خواهیم گفت و در نهایت انواع مدل های آن را معرفی خواهیم کرد.

جهت استعلام قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک، خرید و یا کسب مشاوره رایگان با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

امروزه خشک کردن، فرآوری و بسته بندی انواع میوه جات تبدیل به یکی از سودآورترین مشاغل خانگی و صنعتی شده است. با توجه به پیامدهای بهداشتی ناشی از مصرف محصولاتی مثل چیپس و پفک، چیپس میوه ای از طرفداران بسیار زیادی برخوردار شده است؛ چرا که یکی از سالم ترین و مطمئن ترین تنقلات به ویژه برای کودکان و سالمندان به حساب می آید.

اما مکمل هر فعالیت تولیدی، چه در مقیاس خانگی و چه در مقیاس صنعتی، بسته بندی اصولی و منطقی آن است. به همین دلیل گشتا صنعت اصفهان در این مقاله به معرفی عملکرد و ویژگی های انواع دستگاه های بسته بندی میوه خشک می پردازد. چنان‌چه شما نیز در زمرۀ آن دسته از هم‌وطنانی هستید که قصد راه اندازی کارگاه های خانگی یا صنعتی تولید، فرآوری و بسته بندی چیپس میوه ای را دارند، بهتر است این مقاله را تا پایان با دقت مطالعه کنید.

میوه خشک یا چیپس میوه چیست؟

یکی از مهم‌ترین روش های حفظ و نگه‌داری مدت دار مواد غذایی، به ویژه تولیدات کشاورزی، خشک کردن آنها است. این امر به ویژه در مورد میوه ها کاربرد بسیار زیادی دارد. خشک کردن میوه ها، موجب افزایش طول عمر محصول می شود و امکان استفاده در تمامی فصل های سال را به شما می دهد.

میوه خشک یا چیپس میوه چیست؟

چیپس میوه یا همان میوه خشک نه تنها تمامی املاح و ویتامین های موجود در داخل محصول را حفظ می کند بلکه موجب افزایش، تقویت و غنی سازی آن می شود. یکی از نام های

به طور کلی میوه ها را می توان به دو روش خشک کرد:

 • روش اول (روش سنتی)؛ که عبارت است از خشک کردن میوه ها در زیر نور آفتاب.
 • روش دوم (روش مدرن)؛ که عبارت است از خشک کردن میوه ها با استفاده از دستگاه میوه خشک کن

در واقع در هر دو روش آب درون بافتی میوه گرفته می شود و بدون آن که به ویژگی های مغذی آن آسیبی وارد شود، تنها ماندگاری و عمر مفید آن افزایش پیدا می‌کند.

برای بسته بندی کردن این دسته از محصولات باید از دستگاه بسته بندی چیپس میوه استفاده کنید. ما در طول مقاله به انواه مختلف این دسته از ماشین آلات اشاره خواهیم کرد.

دستگاه بسته بندی میوه خشک یا چیپس میوه چیست؟

به مجموعه ماشین آلاتی که توانانیی بسته بندی محصولات گرانولی مانند چیپس میوه در وزن ها و سایر های مختلف را دارند، دستگاه بسته بندی میوه خشک می گویند. عموم دستگاه بسته بندی چیس میوه دارای قابلیت توزین می باشند. این قابلیت در بیشتر انواع صنعتی مشهود می باشد.

برای بسته بندی میوه خشک باید از انواع ماشین آلاتی استفاده نمایید که کیفیت و سلامت محصول را به خوبی حفظ کند و موجب خوردشدگی و خرابی آن نشود. در بخش ابتدایی مقاله به دسته بندی کلی دستگاه بسته بندی میوه خشک اشاره کردیم که در طول مقاله به انواع آن هم اشاره خواهیم کرد.

ویژگی های دستگاه بسته بندی میوه خشک

1) دستگاه بسته بندی میوه خشک به صورت کاملاً اتوماتیک عمل می‌کند.
2) برق این دستگاه می‌تواند به صورت تک فاز یا سه فاز باشد.
3) بدنه و قطعات اصلی دستگاه بسته بندی میوه خشک از جنس استیل ضد زنگ است.
4) آپشن سیستم تزریق گاز بر روی دستگاه بسته بندی میوه خشک وجود دارد.
5) امکان نصب پمپ وکیوم بر روی دستگاه بسته بندی میوه خشک وجود دارد.

دستگاه بسته بندی وکیوم میوه خشک

با استفاده از دستگاه‌های مختلف وکیوم می توانید میوه جات و سبزیجات مختلف را هواگیری و میکروب زدایی کنید و سپس آنها را به وسیله سلفون و یا انواع جلد پلاستیکی یا کارتون بسته بندی کنید. بدین ترتیب اکسیژن، مواد آلاینده و رطوبت تا زمان باز شدن دوبارۀ بسته بندی امکان نفوذ به آن را ندارند.

دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل

اگر قصد راه اندازی کسب و کار خانوادگی در منزل را دارید، به یک دستگاه بسته بندی میوه خشک در مقیاس خانگی نیاز خواهید داشت. برای بسته بندی میوه های خشک در منزل، می توانید از دستگاه های بسته بندی ارزان قیمت استفاده کنید تا میوۀ خشک شده را با یک ظاهری جذاب تر و با قیمتی بالاتر به بازار عرضه کنید. در ادامۀ کار، نیاز به یک دستگاه پُرکن رومیزی، دستگاه دوخت و دستگاه وکیوم خانگی نیز خواهید داشت.

دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل

برای بسته بندی میوه خشک شده با هزینه های کم‌تر، بهتر است از پاکت های آماده استفاده کنید. میوه های خشک شده را به صورت دستی در آنها قرار دهید و سپس به وسیله دستگاه دوخت پلاست دهانه پاکت را بدوزید.

بسته بندی میوه خشک در منزل

یکی از سبک های کارآفرینی و کسب درآمد که می تواند در محیط های کوچک مانند منازل از آن استفاده نمود، بسته بندی میوه خشک می باشد. همه به خوبی می دانیم که میوه ها دارای تنوع بسیار بالایی می باشند و دسترسی به آنها بسیار ساده است. برای تهیه هر یک کافی است به یک میوه فروشی مراجعه کنید و هر نوع و مدلی که مایلید را خریداری کنید و حتی می توانید انواع خاص مانند میوه های استوایی را سفارش دهید، پس در زمینه تامین محصول هیچ مشکلی وجود ندارد.

در راستای تامین، باید یک موضوع را به خوبی در نظر داشته باشید و آن هم، تهیه انواع سالم و با کیفیت می باشد. سعی کنید نمونه هایی را برای کسب و کار خود انتخاب کنید که رسیده باشند و میزان قند لازم در آنها شکل گرفته باشد. البته این موضوع برای شرایطی است که قصد دارید از ابتدا یعنی خشک کردن میوه شروع کنید.

اگر می خواهید میوه های خشک شده را از بازار تهیه کنید و بعد آنها را بسته بندی کنید دقیقا شرایط گفته شده را برای چیپس های میوه انجام دهید، یعنی از چیپس های با کیفیت و تازه خریداری کنید. بعد از انجام این رویه، باید از دستگاه های بسته بندی مناسب برای میوه خشک استفاده کنید. میوه های خشک شده دارای سایز و ابعاد بزرگی می باشند پس باید از دستگاه های گرانولی و توزینی استفاده نمایید.

با توجه به اینکه شرایط کسب و کار، در محیط خانه می باشد نیازی به تامین دستگاه های اتوماتیک ندارید. بهترین گزینه ها برای شما استفاده از دستگاه های دوخت پلاستیک، دستگاه های سیل، سیل القایی، وکیوم بسته بندی خانگی و موارد مشابه به این دسته از ماشین آلات می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل

در زمینه بسته بندی میوه خشک در منزل، دستگاه ها و ابزار های متنوعی وجود دارد که بسته به شرایط کاری و اقتصادی می توانید از یک و یا چند نمونه از آنها استفاده نمایید. نمونه های دستی را می توان از مناسب ترین گزینه ها برای این دسته از کسب و کار ها دانست چرا که هم تیراژ تولیدات کسب و کار های حوزه خانگی پایین است و هم قیمت مناسب تری دارند.

قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل، بر اساس قابلیت ها و ماهیت آن تعیین می شود. به عنوان مثال ماشین آلاتی که به سیستم عملکردی تمام اتوماتیک فعالیت می کنند دارای امکانات، قابلیت ها، سرعت کار بالاتری نسبت به سایر انواع دیگر می باشند.

قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل

مهمترین شاخصه ای که در تامین ابزار ها و دستگاه های مورد نظر خود باید در نظر بگیرید حجم و تعداد بسته های تولید در روز است. با تعیین این شاخصه می توانید بهترین دستگاه بسته بندی میوه خشک را با ارزانترین قیمت تهیه نمایید و از خریداری نمونه های ناکارآمد نسبت به کسب و کارتان جلوگیری کنید.

برای کسب اطلاعات کاملا در خصوص قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک در منزل، یک بخش مشاوره رایگان برای شما در نظر گرفته شده است که می توانید از این بخش استفاده نمایید و تمامی سوالات خود را مطرح نمایید.

دستگاه بسته بندی میوه خشک صنعتی

برای بسته بندی میوه خشک با ظرفیت های بالا باید از دستگاه های بسته بندی توزین دار استفاده شود. این دستگاه ها بر اساس ارزش و اهمیت محصول می‌توانند در مدل‌های دو توزین، چهار توزین، شش توزین و بالاتر طراحی و ساخته شوند. هر چه تعداد مراحل توزین دستگاه های بسته بندی بیشتر شود، سرعت بسته بندی این دستگاه ها نیز افزایش خواهد یافت.
البته این مزیت را نیز در نظر بگیرید که دستگاه های بسته بندی میوه خشک می توانند کارایی‌های دیگری فراتر از میوه خشک داشته باشند و برای بسته بندی محصولات دیگری مثل حبوبات، قند و شکر، ادویه جات، برنج، چای و غیره نیز مورد استفاده قرار گیرد. لذا در زمان سفارش هر یک از این دستگاه ها، چشم انداز توسعه کسب و کار خود را نیز مد نظر قرار دهید.

دستگاه بسته بندی میوه خشک در ظروف پلاستیکی

یک روش دیگر برای بسته بندی میوه های خشک استفاده از ظروف پلاستیکی یکبار مصرف است که می توانید در آن چیپس میوه و یا میوه های خشک شدۀ دیگر را نیز قرار دهید و دهانه ظرف را پلمب کنید. پر کردن ظرف از محصول در ظرفیت های کم می‌تواند به صورت دستی انجام شود. اما اگر ظرفیت بالاتر مد نظر باشد، حتماً باید از دستگاه های پرکن اتومات و نیمه اتومات استفاده کنید.
معمولاً دستگاه بسته بندی که از آن برای پلمپ کردن یعنی چسبانیدن سلفون بر روی دهانه آن استفاده می شود، دستگاهی موسوم به سیل وکیوم است.

سیل وکیوم بر اساس اهمیت و لزوم تازه نگه داشتن میوه خشک و حفظ مزه و ظاهر آن می‌تواند آپشن های دیگری از جمله پمپ وکیوم و دستگاه تزریق گاز ازت را نیز داشته باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک

قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک

دستگاه های تولید داخل نیز مثل تمامی دستگاه های وارداتی از قیمت متغیری برخوردارند؛ چرا که برخی از قطعات آنها از خارج از کشور وارد می‌شوند و به طور مستقیم تابع نوسانات نرخ ارز هستند. علاوه بر این، برخی از قوانین گمرکی و مالیاتی دیگر نیز همواره تولید کنندگان را تحت فشار قرار می‌دهد. چنان‌چه قصد خرید دستگاه سیل وکیوم خانگی را دارید، با کارشناسان فروش و بازرگانی شرکت گشتا صنعت اصفهان تماس حاصل نمایید تا در جریان جدیدترین قیمت‌های روز قرار بگیرید.

سخن پایانی

همان طور که در اینجا مطالعه کردید، دستگاه های بسته بندی میوه خشک شده از اهمیت بسیار زیادی در زمینه حفاظت از مواد مغذی سرشاری که در میوه‌های خشک شده وجود دارند، برخوردار می‌باشند. به همین دلیل، گروه ماشین آلات صنعتی گشتا صنعت اصفهان به شما توصیه می‌کند که در زمان اجرای فاز مطالعاتی در زمینه تجهیز و توسعه کارگاه صنعتی بسته بندی خود، با در دست داشتن داده های اولیه و چشم انداز و مأموریتی که در پیش روی سازمان خود متصور هستید، از کارشناسان فروش و تیم مهندسی این شرکت مشورت بخواهید تا نسبت به طراحی، تولید، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش، اقدامات حرفه‌ای صورت پذیرد.

۸ پاسخ

 1. سلام و خشته نباشید دارم خدمتتون. من به صورت خانگی میوه خشک میکنم و الان میخوام به صورت بسته بندی شده با برند خودم در بازار
  بفروشم. ممنونم میشم هم در خصوص این کار و هم دستگاه بسته بندی میوه خشک راهنماییم کنید.

  1. با سلام. در ابتدا به شما بگوییم که رویه کاری که در پیش گرفته اید جزو بهترین روش های کسب درآمد می باشد و آرزوی موفقیت در این زمینه را برای شما داریم. در جواب به سوالات مطرح شده باید عرض کنیم که برای اینکه برند اختصاصی خود را داشته باشید باید در ابتدا برای کسب و کار خود یک لوگو طراحی و ثبت نمایید تا به عنوان برند تجاری فقط مختص به شما باشد. بعد از آن پاکت های بسته بندی با لوگو، مشخصات، آدرس و سایر اطلاعات لازم را چاپ نمایید و در طول بسته بندی های خود فقط از این پاکت ها برای ارسال میوه خشک استفاده نمایید. تنوع را در طرح های خود رعایت کنید و از طرح های متنوعی در چاپ پاکت های خود استفاده کنید.
   بخش پشتیبانی را در برنامه کاری خود قرار دهید و به سوالات، نیاز ها و ابهامات مشتریان خود پاسخ دهید. در راستای بسته بندی محصولات خود باید از انواع دستگاه بسته بندی میوه خشک که مناسب محیط های خانگی می باشند استفاده کنید. شرایط کاری شما به صورتی می باشد که فضای کافی برای تهیه انواع ماشین آلات اتوماتیک بسته بندی میوه خشک را ندارید پس از نمونه هایی استفاده نمایید که با فضای کاری شما مطابقت دارد.
   انواع دستگاه بسته بندی میوه خشک دستی، نیمه اتوماتیک می توانند گزینه های مناسبی برای کسب و کار شما باشند. برای آشنایی با قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک و انواع آن می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و اطلاعات کامل و تخصصی هر ماشین را از کارشناسان دریافت کنید.

  2. با سلام. در اولین فرصت تیم تخصصی مشاوره ما با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات کامل را به شما خواهند داد.

 2. سلام وقت بخیر
  احتراماً میشه راجب به کسب و کارتون بامن تماس بگیرید از شما ممنون میشم اگر یک مشورت کوتا بدید چون من هم این ایده رو دارم اما کسی ک اینکاره باشه رو نمیشناسم که بهم مشورت بده
  ۰۹۱۶۲۸۰۴۴۹۴ کمال تشکر و سپاس دارم

 3. سلام

  خسته نباشید

  من مساحتی حدود
  ۲۰۰ متر مربع در دوطبقه دارم که میخواهم در انجا بسته بندی میوه خشک انجام دهم لطفا در مورد تهیه دستگاه های لازم راهنمایی نمایید

 4. با سلام. برای بسته بندی کردن میوه خشک شما می توانید از دستگاه ها و ماشین آلات متنوعی استفاده نمایید. در حالت روتین بیشتر تولید کنندگان این حوزه از دستگاه های بسته بندی توزین دار استفاده می نمایند که نمونه های آن را می توانید در سایت مشاهده نمایید. اینکه کدامیک از دستگاه ها مناسب محیط کاری شما می باشند با بودجه اختصاصی شما ارتباط مستقیم دارد.
  در حالت کلی شما می توانید از دستگاه های دوخت، دستگاه های وکیوم بسته بندی، دستگاه های سیل، دستگاه های بسته بندی حجمی، دستگاه های توزین استفاده نمایید. اگر می خواهید اطلاعات مورد نیاز مشتریان مانند تاریخ تولید، انقضاء و سایر موارد را بر روی بسته های خود درج نمایید باید از تاریخ زن دستی و جت پرینتر دستی استفاده نمایید. تمامی نمونه های گفته شده در داخل سایت به صورت کامل موجود می باشد که می توانید از طریق دسته بندی ها، به تمامی آنها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۳۱۱۹۷۰۵۵ تماس حاصل نمایید.

  1. سلام
   من می خواهم در منزل میوه خشک
   کنم ولی هیچ تجربه ای در این مورد
   ندارم
   ممنون میشم راهنماییم کنید واینکه
   برای شروع چقد هزینه لازم دارم
   مشکلی که ذهنم رو در گیر کرده بازار
   فروشه

   1. سلام به شما
    با توجه به گسترده بودن سوال شما بهترین راه تماس با گشتا صنعت و استفاده از خدمات مشاوره رایگان است. در مشاوره تلفنی یا آنلاین قیمت دستگاه و سایر مسائل را برای شما روشن خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *