مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

دستگاه بسته بندی قوطی کنسرو

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
دستگاه بسته بندی قوطی کنسرو

کنسروها و غذاهای کنسروی مدت‌های مدیدی است که به زندگی انسان وارد شده‌اند. اما در ابتدا کنسروها و مواد کنسرو شده بیشتر در مسافرت‌ها، جنگ‌ها، اردوگاه‌ها و مناطق دور از دسترس استفاده می‌شد. اما امروزه با پیشرفت شهرنشینی و افزایش دغدغه‌های مردم برای تهیه غذا در منزل، شاهد نفوذ بیش از پیش مواد غذایی کنسروی به خانه‌ها هستیم؛ به طوری که تقریباً هر ماده غذایی را می‌توان به صورت کنسروی هم تهیه و مصرف کرد.

افزایش تقاضا برای خرید مواد کنسرو شده و الزامات بهداشتی سختگیرانه‌ای که پیرامون آنها به عمل می‌آید، باعث شده که دستگاه‌های بسته بندی کنسروی نیز از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار شوند. به همین دلیل گروه ماشین آلات صنعتی گشتا صنعت اصفهان به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو و دانش بنیان در زمینه طراحی، ساخت، نصب، اجرا و خدمات پس از فروش ماشین آلات بسته بندی کنسروی در این مقاله با شما در مورد ویژگی‌ها و نحوه خرید دستگاه‌های خط تولید کنسرو صحبت می‌کند.

جهت استعلام قیمت دستگاه بسته بندی قوطی کنسرو، خرید و یا کسب مشاوره رایگان با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

درز بندی قوطی کنسرو چیست؟

درز بندی قوطی کنسرو چیست؟

درز بندی قوطی کنسرو به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که عبارتند از ریخته شدن مواد غذایی با حجم یا وزن از پیش تعیین شده، مکش هوای داخل قوطی فلزی و قرار گرفتن و درزبندی درب قوطی و مسدود سازی آن. این رویه توسط دستگاه درب بند قوطی فلزی انجام می شود که نمونه های کارامد آن را می توانید در سایت مشاهده نمایید.

موارد مصرف دستگاه های بسته بندی قوطی کنسرو

از دستگاه بسته بندی قوطی کنسرو به منظور بسته بندی مواد غذایی مثل رب، انواع خورشت، کمپوت میوه جات، مواد سالادی، تن ماهی، کله پاچه و … استفاده می‌شود.

انواع دستگاه های بسته بندی قوطی کنسرو

برای بسته بندی کردن انواع قوطی کنسرو می توان از ماشین آلات متنوعی استفاده کرد که تمامی انواع با بهترین قیمت خرید و فروش با ضمانت نامه و خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان قرار داده خواهد شد. علاوه بر موارد گفته شده، تمامی دستگاه های دارای تضمین کیفیت و سلامت می باشند.

انواع دستگاه های بسته بندی قوطی کنسرو

بسته بندی نوع بسته بندی و رویه کاری خود باید از یک و یا چند مدل از دستگاه بسته بندی قوطی کنسرو استفاده نمایید. هر مدل که در ادامه به معرفی آن می پردازیم، با مشخصات و ویژگی های خاصی طراحی شده است که در بخش توضیحات به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

1) دستگاه بسته بندی قوطی کنسرو دستی

این گروه از دستگاه های بسته بندی کنسرو رایج‌ترین تجهیزات درزبندی خط تولید کنسرو را به خود اختصاص داده‌اند و در مقیاس‌های کوچک فعالیت می‌کنند. اگر واحد تولیدی شما از ظرفیت تولید بالایی برخوردار نباشد، بهترین گزینۀ پیشنهادی ما به شما استفاده از دستگاه های درز بندی دستی است. این دستگاه‌ها در مقایسه با سایر ماشین آلات بسته بندی قوطی کنسرو از حجم و قیمت پایین‌تری برخوردارند؛ اما همواره نیاز به یک نفر نیروی انسانی دارند. مکانیزم اصلی این دستگاه‌ها به صورت روتاری می‌باشد.

2) دستگاه بسته بندی قوطی کنسرو نیمه اتوماتیک

این دستگاه تا حدودی شبیه به دستگاه بسته بندی قوطی کنسرو دستی است و نیاز به حضور و فعالیت یک نفر نیروی انسانی دارد. اما شدت و حجم فعالیت این مدل نسبت به مورد قبل به مراتب کمتر است. در این دستگاه اپراتور تنها باید یک دکمه را فشار دهد تا دستگاه کار خود را انجام دهد.

3) دستگاه بسته بندی قوطی کنسرو تمام اتوماتیک

این دستگاه نیاز به دخالت هیچ نیروی انسانی ندارد و به صورت مستقیم در ادامه فرایند تولید فعالیت می‌کند. لازم به گفتن است که قرار دادن درب کنسرو و کمپوت و بستن آن به صورت خودکار و با کیفیت و دقت بالا انجام می‌شود.

4) دستگاه بسته بندی قوطی کنسرو تک هد دستی

دستگاه بسته بندی قوطی کنسرو تک هد دستی

این دستگاه برای خطوط تولید با ظرفیت‌های پایین مناسب است و در هر دقیقه حداکثر ۶ قوطی را درز بندی می‌کند و نیاز به یک نفر اپراتور دارد. از این دستگاه برای بسته بندی قوطی‌هایی با ظرفیت ۷۵ تا ۵۰۰۰ گرم استفاده می‌شود. اگر قصد صرف هزینه بالا برای خرید تجهیزات را ندارید، این دستگاه را به شما توصیه می‌کنیم.

5) دستگاه بسته بندی قوطی کنسرو تک هد نیمه اتوماتیک

این دستگاه از یک موتور، شاسی اصلی، پدال قرقره‌ای دربندی ۱ و ۲ دیسک و پنل کنترل تشکیل شده و از یک عملکرد بسیار آسان برخوردار است. ظرفیت بسته بندی این دستگاه حداکثر ۱۰ قوطی کنسرو در دقیقه است.

6) دستگاه بسته بندی قوطی کنسرو تک هد پدالی پنوماتیک

از این دستگاه در خطوط تولید رب گوجه فرنگی و انواع کمپوت استفاده می‌شود و عملکرد پنوماتیک دارد. در این دستگاه اپراتور درب قوطی را بر روی آن قرار می‌دهد و با پدال تعبیه شده در قسمت بالایی دستگاه آن را فشار می‌دهد تا فرایند پلمپ درب قوطی انجام شود. این دستگاه می‌تواند ۱۵ قوطی در دقیقه با ظرفیت ۷۵ تا ۵۰۰۰ گرم را بسته بندی کند.

7) دستگاه بسته بندی درب قوطی تک هد چهارگوش زن

از این دستگاه برای بسته بندی کنسرو‌هایی که از نظر شکل هندسی با ساختارهای رایج در بازار تفاوت دارند استفاده می‌شود. این دستگاه مکانیزم کاملاً مشابه با دستگاه بسته بندی تک هد پدالی پنوماتیک دارد. این دستگاه دارای یک هد قرقره‌ای مخصوص دوخت است و می‌تواند در هر دقیقه ۱۵ تا ۲۰ قوطی با ظرفیت های ۷۵ تا ۵۰۰۰ گرم را بسته بندی کند. جنس این دستگاه از چدن و توان مصرفی آن 2/1 کیلو وات است.

8) دستگاه بسته بندی قوطی کنسرو سه هد اتوماتیک

این دستگاه می تواند در هر دقیقه بین ۶۰ تا 170 قوطی را بسته بندی کند. به همین دلیل برای مجتمع‌های غذایی که تولید بالایی دارند استفاده می‌شود. ظرفیت قوطی های کنسرو مورد استفاده برای این دستگاه بین ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ گرم می‌باشد. مکانیزم کارکرد این دستگاه به صورت بسته بندی کنسروی پدالی و دستی است.

9) دستگاه بسته بندی قوطی کنسرو چهار هد اتوماتیک

این دستگاه نسبت به تمام دستگاه‌های بالا عملکرد بیشتری دارد و در هر دقیقه بین ۶۰ تا ۲۲۰ قوطی کنسرو با دامنه وزنی ۷۵ تا ۱۰۰۰ گرم را بسته بندی می‌کند. مکانیزم این دستگاه مبتنی بر فناوری روتاری است. اگر در اندیشه راه اندازی یک خط تولید به‌روز و کارآمد هستید، این دستگاه بهترین انتخاب به حساب می‌آید.

10) دستگاه بسته بندی قوطی چهار هد اتومات روسی

این دستگاه نیازی به اپراتور ندارد و در هر دقیقه بین ۶۰ تا ۱۷۰ را بسته بندی می‌کند. بازۀ وزنی کنسروهایی که با این دستگاه بسته بندی می‌شوند، بین ۷۵ تا ۱۰۰۰ گرم است که در دو مدل تمام استیل و نیمه استیل عرضه می‌شود.

11) دستگاه بسته بندی قوطی کنسرو چهار هد اتوماتیک ایتالیایی

این دستگاه یکی از مجهزترین دستگاه های بسته بندی قوطی کنسرو برای خطوط تولید کنسرو در مقیاس بالا است. این دستگاه بر اساس چرخش روتاری کار می‌کند و می‌تواند در هر دقیقه بین ۶۰ تا ۱۷۰ قوطی در بازه وزنی ۷۵ تا ۵۰۰۰ گرم را بسته بندی کند.

سخن پایانی

از کارآفرینان و سرمایه گذاران محترم که در زمینه‌های صنعتی به ویژه تولید و بسته بندی محصولات کنسروی فعالیت می‌کنند، دعوت به عمل می‌آید تا ضمن مراجعه حضوری یا بازدید از وب سایت رسمی شرکت گشتا صنعت اصفهان و آشنایی با دستگاه‌های مختلف تولیدی این شرکت فرایند طراحی، تولید، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش دستگاه‌های بسته بندی قوطی کنسرو خود را در این شرکت ثبت سفارش نمایند و از یک سرمایه گذاری زود بازده و پر رونق برخوردار شوند.

۲ پاسخ

    1. با سلام و احترام
      برای اطلاع از قیمت دستگاه های بسته بندی با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *