مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

دستگاه بسته بندی فلفل دلمه ای

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
دستگاه بسته بندی فلفل دلمه ای

امروزه فلفل دلمه ای از یک محصول حاشیه‌ای که روزگاری فقط در سالادها مورد استفاده قرار می‌گرفت، تبدیل به یک محصول جالیزی روزمره شده که در برخی از غذاها نیز کاربرد دارد. ویژگی چهار فصل بودن فلفل دلمه ای که آن را مدیون صنعت کشت گلخانه ای می‌دانیم، نیاز این محصول به بسته بندی بهداشتی و باکیفیت را دو چندان ساخته است.

به همین دلیل تجهیزات مربوط به بسته بندی فلفل دلمه ای مانند پیلوپک نیز از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار شده‌اند. به همین دلیل شرکت خدمات مهندسی گشتا صنعت اصفهان در قالب یک مقاله می‌خواهد با شما در مورد ماشین آلات بسته بندی فلفل دلمه ای صحبت کند. بنابراین اگر قصد سرمایه گذاری و فعالیت در زمینه بسته بندی و عرضه فلفل دلمه ای را دارید، بهتر است این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

جهت استعلام قیمت دستگاه بسته بندی فلفل دلمه ای، خرید و یا کسب مشاوره رایگان با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

دستگاه بسته بندی فلفل دلمه ای چیست؟

ماشین آلات بسته بندی یکی از رایج ترین ابزار ها برای بسته بندی محصولات کشاورزی است؛ که تقریباً تمامی نکات بهداشتی و الزامات استاندارد مربوط به مواد غذایی در آن لحاظ شده است.

دستگاه بسته بندی فلفل دلمه ای چیست؟

این دستگاه به صورت کاملاً استاندارد، مکانیزه و سریع اقدام به بسته بندی فلفل دلمه ای می‌کند. این دستگاه می‌تواند فلفل دلمه ای را به صورت بسته‌های شکیل و منظم بسته بندی نماید.

عملکرد دستگاه بسته بندی فلفل دلمه ای

عملکرد دستگاه بسته بندی فلفل دلمه ای بسیار ساده است. بدین ترتیب که با روشن کردن کلید استارت شروع به کار می‌کند. تنها یک نفر اُپراتور باید فلفل‌های دلمه ای را بر روی نوار نقاله قرار دهد تا فلفل‌ها از بخش رول عبور کرده و با قرار گرفتن در داخل بسته بندی وارد قسمت فک حرارتی آن شوند و با انجام عمل بسته بندی از بخش دیگر سیستم خارج شوند. این دستگاه چون مجهز به سامانه هوشمند PLC است، لذا تمامی فعالیت های آن به صورت اتوماتیک انجام می‌شود.

ویژگی های دستگاه بسته بندی فلفل دلمه ای

 1. رعایت تمامی نکات ایمنی
 2. دارای کمترین ضایعات محصول و ضایعات بسته بندی
 3. مجهز به سیستم کد خطایاب که در صورت بروز هر گونه خطا به کاربر هشدار می‌دهد
 4. قابلیت انجام تغییر و تنظیم سرعت با توجه به نوع محصول و بسته بندی
 5. قابلیت توسعه به سمت بسته بندی سبزیجات دیگر از قبیل کاهو، بادمجان، کرفس و انواع میوه
 6. مجهز به صفحه نمایش لمسی
 7. مجهز به سیستم PLC هوشمند
 8. کمترین میزان مصرف انرژی الکتریکی
 9. صرفه جویی در هزینه و زمان
 10. دارای پوشش استیل ضد زنگ
 11. سیستم رول باز کن اتوماتیک
 12. تیغه فولادی HSS جهت برش سلفون
 13. سیستم حرارتی برای چسباندن سلفون

اجزای اصلی دستگاه بسته بندی فلفل دلمه ای

اجزای اصلی دستگاه بسته بندی فلفل دلمه ای

1) کنترل پنل

مهم‌ترین بخش یک دستگاه بسته بندی فلفل دلمه ای، کنترل پنل آن است که عملکرد آن با استفاده از انرژی الکتریکی صورت می‌گیرد و کار کنترل پخش‌هایی که با استفاده از برق کار می‌کنند را بر عهده دارد. در واقع تمامی اتصالات بخش‌های الکتریکی به این قسمت متصل هستند و در صورت نیاز می‌توان با استفاده از این بخش، دستگاه را خاموش، روشن و یا سرعت آن را کنترل کرد.

2) نوار نقاله

نوار نقاله مهم‌ترین نقش برای کاهش نیروی انسانی مورد نیاز در فرایند بسته بندی فلفل دلمه ای را برعهده دارد. این بخش باعث انتقال فلفل دلمه ای به خط بسته بندی بدون انتقال بدون استفاده از نیروی انسانی می‌شود. سرعت حرکت نوار نقاله به وسیله سیستم کنترل پنل تنظیم می‌شود.

3) پایه ها

با توجه به حجم و ارتفاعی که دستگاه بسته بندی فلفل دلمه ای دارد، پایه آن صورت چرخ دار طراحی شده تا حمل و نقل دستگاه به آسانی صورت پذیرد و بتوان آن را از مکانی به مکان دیگر منتقل کرد و یا زیر آن را تمیز نمود.

4) سامانه PLC

سامانه PLC از جمله سیستم های هوشمندی است که به عملکرد تمام اتومات دستگاه کمک می‌کند که با وارد کردن چند برنامه می‌تواند از چند نوع بسته بندی خودکار استفاده کند.

5) فک حرارتی

فک حرارتی بخشی از دستگاه بسته بندی است که به قطع شدن رول های بسته بندی کمک می‌کند. این قطعه همان گونه که از نام آن نیز پیداست، با استفاده از یک سیستم حرارتی، لبه‌های بسته بندی را جدا و باعث اتصال بخش‌های باز بسته بندی ها می‌شود.

6) سیستم رول گیر

سیستم رول گیر در دستگاه بسته بندی فلفل دلمه ای، با دستگاه‌های دیگر تفاوت دارد. چرا که در این دستگاه سیستم رول گیر در بخش زیر دستگاه قرار گرفته و با شروع به کار سیستم باعث قرار گرفتن محصول در داخل بسته بندی ها می‌شود.

7) بدنه

در دستگاه بسته بندی فلفل دلمه ای، بدنه مهم‌ترین عامل و شاخص برای ارزیابی استحکام، ماندگاری، و طول عمر دستگاه است و به سیستم کمک می‌کند تا در برابر شرایط محیطی دچار زنگ زدگی نشود. معمولاً بدنه تمامی دستگاه های بسته بندی فلفل دلمه‌ای از فلز استیل ساخته شده‌اند که ضد زنگ و کاملاً مستحکم هستند.

قیمت و توجیه اقتصادی دستگاه بسته بندی فلفل دلمه ای

به دلیل آن که فرآیند بسته بندی سبزیجات و از جمله محصولات جالیزی مثل فلفل دلمه ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، استفاده از دستگاه های بسته بندی به دلیل این که بدون دخالت دست صورت می‌پذیرد، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد و علاوه بر این موضوع، استفاده از دستگاه بسته بندی فلفل دلمه‌ای در بسته بندی محصولات باعث سرعت بخشیدن به عمل بسته بندی می‌شود.

قیمت و توجیه اقتصادی دستگاه بسته بندی فلفل دلمه ای

قیمت دستگاه بسته بندی فلفل دلمه ای نیز تابع عواملی از جمله پیک فصلی تقاضا برای این محصول، راندمان کاری دستگاه، قابلیت توسعه کارگاه، مقیاس فعالیت و محیط خارجی و داخلی برخی از قطعات آن می باشد.

برای خرید هریک از انواع و مدل های مورد نظر می توانید در بخش مشاوره گشتا صنعت شرکت کنید تا بهترین و مرتبط ترین گزینه را به شما معرفی کنند. در ضمن شما می توانید از پلن فروش با تخفیفات ویژه هم استفاده نمایید و با بهترین و مناسب ترین قیمت خرید، ماشین آلات خود را تامین کنید.

سخن پایانی

آن دسته از کارآفرینان، صنعتگران و سرمایه‌گذارانی که قصد فعالیت در صنعت بسته بندی و یا تولید محصولات جالیزی و گلخانه‌ای را دارند، می‌توانند با ارائه داده‌های کارشناسی مربوط به کسب و کار خود و چشم اندازی که برای آن در نظر گرفته اند، اقدام به ثبت سفارش جهت طراحی، ساخت، نصب، اجرا و خدمات پس از فروش ماشین آلات صنعتی گروه مهندسی گشتا صنعت اصفهان نمایند و از یک فعالیت کسب و کار مطمئن و پر رونق و در عین حال زود بازده برخوردار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *