مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

دستگاه بسته بندی داروهای گیاهی

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
دستگاه بسته بندی داروهای گیاهی

دستگاه بسته بندی داروهای گیاهی در چند سال اخیر به دلیل رشد مصرف گیاهان دارویی با اهداف و کاربردهای مختلف و عرضه گستر ده تر آن مورد توجه بیش از پیش  قرار گرفته است. ماشین آلات بسته بندی بسیاری برای مشاغل کوچک و کارخانه جات بزرگ بسته بندی و داروسازی وجود دارد. امروزه توجه مردم بیشتر از گذشته به داروهای گیاهی معطوف شده است، به طوری که برای درمان بسیاری از بیماری‌ها و یا بر حسب عادت و به صورت روزانه مصرف گیاهان دارویی مفید، در رژیم خوراکی خانواده‌ها قرار گرفته است.

اما، حفظ ارزش غذایی، کیفیت و ارزش دارویی این گیاهان ارتباط مستقیمی با نوع بسته بندی و سطح بهداشتی که در آن رعایت شده است نیز دارد. بنابراین مقوله بسته بندی گیاهان دارویی و دستگاه های بسته بندی کننده گیاهان دارویی از اهمیت بسزایی برخوردار هستند.

شرکت ماشین آلات صنعتی گشتا صنعت اصفهان در این مقاله شما را با ویژگی ها و انواع مختلف دستگاه های بسته بندی گیاهان دارویی آشنا می کند. پس چنان‌چه قصد فعالیت یا صرفاً سرمایه گذاری در زمینه بسته بندی گیاهان دارویی را دارید، بهتر است این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

جهت خرید و یا استعلام قیمت هریک از انواع دستگاه بسته بندی داروهای گیاهی با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

انواع دستگاه های بسته بندی داروهای گیاهی

برای بسته بندی گیاهان دارویی می‌توان از دستگاه‌های مختلفی استفاده کرد.

دستگاه‌های بسته بندی گیاهان دارویی در شرکت گشتا صنعت اصفهان امکان بسته بندی گیاهان دارویی به روش ساشه (برای بسته بندی های یک تا ۵۰ گرمی) را دارند؛ در غیر این صورت می‌توان از دستگاه ساشه گرانولی هم استفاده کرد که اتفاقاً از طیف کاربردی بیشتری نیز برخوردار است.

نوع دیگر دستگاه مورد استفاده برای بسته بندی گیاهان دارویی، دستگاه توزین است که محصول غذایی را در وزن‌های 10 تا ۲۰۰۰ گرمی بسته بندی می‌کند. این دستگاه بر اساس سرعت تولید محصول می‌تواند به صورت دستگاه  2 توزین، دستگاه ۴ توزین و ۶ توزین و … طراحی شود. البته از دستگاه‌های توزین برای بسته بندی مواد گرانولی هم استفاده می‌شود.

انواع دستگاه های بسته بندی توزین دار

دستگاههای بسته بندی توزین دار گیاهان دارویی می‌توانند به صورت پنوماتیک و مکانیک طراحی و ساخته شوند.

در مدل پنوماتیک با بدنه یک تکه و حجم و ارتفاع کم، دستگاه برای مکان‌های کوچک و کارگاه‌های محدود مناسب است؛ ولی مدل مکانیک به دلیل حجم و ارتفاع بیشتری که دارد، برای سوله‌ها و کارخانجات بزرگ مناسب است.
هر دو دستگاه فوق با برق تک فاز یا سه فاز طراحی و ساخته می شوند؛ که بستگی به نظر مشتری دارد. لذا دستگاه‌های سه فاز از عمر بیشتر و مصرف برق کم‌تری در مقایسه با دستگاه‌های تک فاز برخوردارند.

دستگاه بسته بندی کیسه پرکن گیاهان دارویی

دستگاه بسته بندی کیسه پرکن گیاهان دارویی مخصوص پر کردن کیسه از گیاهان دارویی است؛ البته این دستگاه با کمی تغییرات می‌تواند برای پر کردن انواع کارتون هم استفاده شود.

دستگاه‌های کیسه پرکن مثل نمونه‌های توزین دار در دو مدل مکانیکی و پنوماتیکی طراحی و تولید می‌شوند و قابلیت کار با برق تک فاز و سه فاز را دارند.
دستگاه‌های کیسه پرکن گیاهان دارویی دارای چند ظرفیت تک توزین، دو توزین و چهار توزین هستند که نمونه تک توزین آن به صورت نیمه اتوماتیک، مدل دو توزین آن به صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و نمونه چهار توزین آن فقط به صورت تمام اتوماتیک عرضه می‌شوند.

اهمّیت بسته بندی داروهای گیاهی

همان‌طور که می‌دانید رطوبت یکی از عوامل مخرب گیاهان و از جمله گیاهان دارویی است. لذا یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مثبت دستگاه های بسته بندی گیاهان دارویی این است که ابتدا محصول رطوبت گیری و سپس بسته بندی می شود. بنابراین میزان رطوبت آن به خوبی تحت کنترل قرار می گیرد.گذشته از آن، با استفاده از پوشش‌های مات می توان مانع از تابیدن پرتو مستقیم نور خورشید و سایر نورهای شدید و تخریب ساختار شیمیایی گیاه شد.

اهمّیت بسته بندی داروهای گیاهی

کاربردهای دستگاه بسته بندی داروهای گیاهی

معمولاً دستگاه بسته بندی گیاهان دارویی قابلیت استفاده در داروخانه‌ها، عطاری‌ها، کارخانجات، فروشگاه‌ها و حتی منازل مسکونی فعال در زمینه بسته بندی مواد غذایی را دارد. گذشته از موارد فوق این دستگاه به گونه‌ای طراحی و ساخته شده است که به غیر از گیاهان دارویی قابلیت بسته بندی مواد دیگری مثل ادویه‌جات، نمک، شکر، حبوبات، چای و … را نیز دارد.

قیمت دستگاه بسته بندی گیاهان دارویی

قیمت دستگاه‌های بسته بندی گیاهان دارویی بر اساس کیفیت، جنس بدنه، قطعات و مکانیزمی که در آنها مورد استفاده قرار گرفته است، از طیف گسترده‌ای برخوردارند؛ به طوری که با افزایش درجۀ کیفی دستگاه، قیمت آن نیز گران‌تر می‌شود. البته به این نکته هم توجه داشته باشید که در برخی از دستگاه‌های بسته بندی که جنبۀ وارداتی دارند و یا قطعاتی از آنها در داخل کشور تولید نمی‌شود، نوسانات نرخ ارز و قوانین گمرکی کشور نیز در تغییرات قیمتی دستگاه نقش دارند.

از این گذشته، آپشن‌های دستگاه بر اساس چشم انداز مورد انتظار از آن می‌توانند دارای تغییراتی باشند. لذا این آپشن‌ها نیز در تغییر قیمت دستگاه بی تأثیر نیستند.

چرا تولیدات گشتا صنعت اصفهان را به شما پیشنهاد می کنیم؟
به طور کلی ماشین آلات تولیدی شرکت گشتا صنعت اصفهان در ظرفیت و ابعاد گوناگون طراحی، تولید و عرضه می‌شوند و از گارانتی و خدمات پس از فروش خوبی نیز برخوردارند.

با این وجود، اگر دستگاه های موجود بنا به هر دلیل با خواست و انتظار مشتری منطبق نباشند، این امکان وجود دارد که نسبت به سفارش محصولات مطابق با نیاز مشتری نیز اقدامات لازم صورت پذیرد.
بهره گیری از قطعات بسیار محکم و ضد زنگ با ماندگاری بلند مدت و استهلاک بسیار دیرهنگام، از دیگر مزیت هایی هستند که تولیدات گشتا صنعت اصفهان را تبدیل به یک مزیت رقابتی چشمگیر کرده‌اند.

توجه داشته باشید که به جز مزیت‌هایی که در بالا اشاره شد، مبحث کاهش هزینه ناشی از استخدام نیروی انسانی به دلیل تمام اتومات بودن این دستگاه نیز از اهمیت کمی برخوردار نیست.

سخن پایانی

سرمایه گذاران، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار که قصد راه اندازی کسب و کار خانگی یا هر نوع کسب و کار زودبازده و محدود در زمینۀ بسته بندی گیاهان دارویی و برخی از مواد خشک دیگر را دارند، می‌توانند ضمن معرفی کامل کسب و کار و نیاز و خواسته های خود به تیم بازرگانی شرکت گشتا صنعت اصفهان، با دریافت مشاوره های فنی لازم، جدیدترین و مناسب‌ترین دستگاه برای بسته بندی گیاهان دارویی و یک سری دیگر از مواد غذایی خشک را خریداری و از خدمات پس از فروش شرکت گشتا صنعت اصفهان در سراسر کشور برخوردار شوند.

جهت خرید و یا استعلام قیمت هریک از انواع دستگاه بسته بندی داروهای گیاهی با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط:

دستگاه بسته بندی پاپ کرن

دستگاه بسته بندی خشکبار بصورت تک نفره با دستگاه شاسه

دستگاه بسته بندی ذرت

Summary
دستگاه بسته بندی گیاهان دارویی
Article Name
دستگاه بسته بندی گیاهان دارویی
Description
اهمّیت بسته بندی داروهای گیاهی همان‌طور که می‌دانید رطوبت یکی از عوامل مخرب گیاهان و از جمله گیاهان دارویی است. لذا یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مثبت دستگاه های بسته بندی گیاهان دارویی این است که ابتدا محصول رطوبت گیری و سپس بسته بندی می شود. بنابراین میزان رطوبت آن به خوبی تحت کنترل قرار می گیرد.گذشته از آن، با استفاده از پوشش‌های مات می توان مانع از تابیدن پرتو مستقیم نور خورشید و سایر نورهای شدید و تخریب ساختار شیمیایی گیاه شد.
Author
Publisher Name
گشتا صنعت اصفهان
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *