اصفهان- خیابان امام خمینی - بلوار عطاالملک

نبش چهارراه نوآوران پلاک 107

Email: gashtasanatesf@gmail.com

دستگاه بسته بندی داروهای گیاهی

دستگاه بسته بندی داروهای گیاهی

دستگاه بسته بندی داروهای گیاهی در چند سال اخیر به دلیل رشد مصرف گیاهان دارویی با اهداف و کاربردهای مختلف و عرضه گستر ده تر آن مورد توجه بیش از پیش  قرار گرفته است.

امروزه توجه مردم بیشتر از گذشته به داروهای گیاهی معطوف شده است، به طوری که برای درمان بسیاری از بیماری‌ها و یا بر حسب عادت و به صورت روزانه مصرف گیاهان دارویی مفید، در رژیم خوراکی خانواده‌ها قرار گرفته است.

اما، حفظ ارزش غذایی، کیفیت و ارزش دارویی این گیاهان ارتباط مستقیمی با نوع بسته بندی و سطح بهداشتی که در آن رعایت شده است نیز دارد.

بنابراین مقوله بسته بندی گیاهان دارویی و دستگاه های بسته بندی کننده گیاهان دارویی از اهمیت بسزایی برخوردار هستند.

شرکت ماشین آلات صنعتی گشتا صنعت اصفهان در این مقاله شما را با ویژگی ها و انواع مختلف دستگاه های بسته بندی گیاهان دارویی آشنا می کند.

پس چنان‌چه قصد فعالیت یا صرفاً سرمایه گذاری در زمینه بسته بندی گیاهان دارویی را دارید، بهتر است این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

جهت خرید و یا استعلام قیمت هریک از انواع دستگاه بسته بندی داروهای گیاهی با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

اهمّیت بسته بندی داروهای گیاهی

همان‌طور که می‌دانید رطوبت یکی از عوامل مخرب گیاهان و از جمله گیاهان دارویی است. لذا یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مثبت دستگاه های بسته بندی گیاهان دارویی این است که ابتدا محصول رطوبت گیری و سپس بسته بندی می شود.

بنابراین میزان رطوبت آن به خوبی تحت کنترل قرار می گیرد.گذشته از آن، با استفاده از پوشش‌های مات می توان مانع از تابیدن پرتو مستقیم نور خورشید و سایر نورهای شدید و تخریب ساختار شیمیایی گیاه شد.

دستگاه بسته بندی گیاهان دارویی

کاربردهای دستگاه بسته بندی داروهای گیاهی

معمولاً دستگاه بسته بندی گیاهان دارویی قابلیت استفاده در داروخانه‌ها، عطاری‌ها، کارخانجات، فروشگاه‌ها و حتی منازل مسکونی فعال در زمینه بسته بندی مواد غذایی را دارد.

گذشته از موارد فوق این دستگاه به گونه‌ای طراحی و ساخته شده است که به غیر از گیاهان دارویی قابلیت بسته بندی مواد دیگری مثل ادویه‌جات، نمک، شکر، حبوبات، چای و … را نیز دارد.

انواع دستگاه های بسته بندی داروهای گیاهی

برای بسته بندی گیاهان دارویی می‌توان از دستگاه‌های مختلفی استفاده کرد.

دستگاه‌های بسته بندی گیاهان دارویی در شرکت گشتا صنعت اصفهان امکان بسته بندی گیاهان دارویی به روش ساشه (برای بسته بندی های یک تا ۵۰ گرمی) را دارند؛ در غیر این صورت می‌توان از دستگاه ساشه گرانولی هم استفاده کرد که اتفاقاً از طیف کاربردی بیشتری نیز برخوردار است.

نوع دیگر دستگاه مورد استفاده برای بسته بندی گیاهان دارویی، دستگاه توزین است که محصول غذایی را در وزن‌های 10 تا ۲۰۰۰ گرمی بسته بندی می‌کند.

این دستگاه بر اساس سرعت تولید محصول می‌تواند به صورت 2 توزین، ۴ توزین، ۶ توزین و … طراحی شود. البته از دستگاه‌های توزین برای بسته بندی مواد گرانولی هم استفاده می‌شود.

جهت خرید و یا استعلام قیمت هریک از انواع دستگاه بسته بندی داروهای گیاهی با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

انواع دستگاه های بسته بندی توزین دار

دستگاههای بسته بندی توزین دار گیاهان دارویی می‌توانند به صورت پنوماتیک و مکانیک طراحی و ساخته شوند.

در مدل پنوماتیک با بدنه یک تکه و حجم و ارتفاع کم، دستگاه برای مکان‌های کوچک و کارگاه‌های محدود مناسب است؛ ولی مدل مکانیک به دلیل حجم و ارتفاع بیشتری که دارد، برای سوله‌ها و کارخانجات بزرگ مناسب است.
هر دو دستگاه فوق با برق تک فاز یا سه فاز طراحی و ساخته می شوند؛ که بستگی به نظر مشتری دارد. لذا دستگاه‌های سه فاز از عمر بیشتر و مصرف برق کم‌تری در مقایسه با دستگاه‌های تک فاز برخوردارند.

قیمت دستگاه بسته بندی گیاهان دارویی

قیمت دستگاه‌های بسته بندی گیاهان دارویی بر اساس کیفیت، جنس بدنه، قطعات و مکانیزمی که در آنها مورد استفاده قرار گرفته است، از طیف گسترده‌ای برخوردارند؛ به طوری که با افزایش درجۀ کیفی دستگاه، قیمت آن نیز گران‌تر می‌شود.

البته به این نکته هم توجه داشته باشید که در برخی از دستگاه‌های بسته بندی که جنبۀ وارداتی دارند و یا قطعاتی از آنها در داخل کشور تولید نمی‌شود، نوسانات نرخ ارز و قوانین گمرکی کشور نیز در تغییرات قیمتی دستگاه نقش دارند.

از این گذشته، آپشن‌های دستگاه بر اساس چشم انداز مورد انتظار از آن می‌توانند دارای تغییراتی باشند. لذا این آپشن‌ها نیز در تغییر قیمت دستگاه بی تأثیر نیستند.

 

دستگاه بسته بندی کیسه پرکن گیاهان دارویی

دستگاه بسته بندی کیسه پرکن گیاهان دارویی مخصوص پر کردن کیسه از گیاهان دارویی است؛ البته این دستگاه با کمی تغییرات می‌تواند برای پر کردن انواع کارتون هم استفاده شود.

دستگاه‌های کیسه پرکن مثل نمونه‌های توزین دار در دو مدل مکانیکی و پنوماتیکی طراحی و تولید می‌شوند و قابلیت کار با برق تک فاز و سه فاز را دارند.
دستگاه‌های کیسه پرکن گیاهان دارویی دارای چند ظرفیت تک توزین، دو توزین و چهار توزین هستند که نمونه تک توزین آن به صورت نیمه اتوماتیک، مدل دو توزین آن به صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و نمونه چهار توزین آن فقط به صورت تمام اتوماتیک عرضه می‌شوند.

چرا تولیدات گشتا صنعت اصفهان را به شما پیشنهاد می کنیم؟
به طور کلی ماشین آلات تولیدی شرکت گشتا صنعت اصفهان در ظرفیت و ابعاد گوناگون طراحی، تولید و عرضه می‌شوند و از گارانتی و خدمات پس از فروش خوبی نیز برخوردارند.

با این وجود، اگر دستگاه های موجود بنا به هر دلیل با خواست و انتظار مشتری منطبق نباشند، این امکان وجود دارد که نسبت به سفارش محصولات مطابق با نیاز مشتری نیز اقدامات لازم صورت پذیرد.
بهره گیری از قطعات بسیار محکم و ضد زنگ با ماندگاری بلند مدت و استهلاک بسیار دیرهنگام، از دیگر مزیت هایی هستند که تولیدات گشتا صنعت اصفهان را تبدیل به یک مزیت رقابتی چشمگیر کرده‌اند.

توجه داشته باشید که به جز مزیت‌هایی که در بالا اشاره شد، مبحث کاهش هزینه ناشی از استخدام نیروی انسانی به دلیل تمام اتومات بودن این دستگاه نیز از اهمیت کمی برخوردار نیست.

جهت خرید و یا استعلام قیمت هریک از انواع دستگاه بسته بندی داروهای گیاهی با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

سخن پایانی

سرمایه گذاران، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار که قصد راه اندازی کسب و کار خانگی یا هر نوع کسب و کار زودبازده و محدود در زمینۀ بسته بندی گیاهان دارویی و برخی از مواد خشک دیگر را دارند، می‌توانند ضمن معرفی کامل کسب و کار و نیاز و خواسته های خود به تیم بازرگانی شرکت گشتا صنعت اصفهان، با دریافت مشاوره های فنی لازم، جدیدترین و مناسب‌ترین دستگاه برای بسته بندی گیاهان دارویی و یک سری دیگر از مواد غذایی خشک را خریداری و از خدمات پس از فروش شرکت گشتا صنعت اصفهان در سراسر کشور برخوردار شوند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09131197055