مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

دستگاه بسته بندی ترشی یک نفره

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
دستگاه بسته بندی ترشی یک نفره

فرهنگ غذایی ما ایرانیان تقریباً بدون چاشنی ترشی، بخش بزرگی از اصالت و ماهیت خود را از دست می‌دهد. ترشی و شوری در بیشتر کشورهای منطقۀ خاورمیانه و حوزه بالکان یک پای ثابت هر سفره‌ای می‌باشد. به همین دلیل انواع ترشی‌جات بنا به سلیقه‌های مختلف در کانون توجه مردم قرار دارد.

جهت استعلام قیمت انواع دستگاه بسته بندی ترشی تک نفره، خرید و یا کسب مشاوره رایگان با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

ترشی عبارت است از یک محیط دوفاز (جامد در مایع) که از یک بستر اسیدی (ph پایین) برخوردار است. به همین دلیل فرآوری تولید و بسته بندی ترشی از حساسیت زیادی برخوردار است. شرکت خدمات مهندسی و ماشین آلات صنعتی گشتا صنعت اصفهان قصد دارد در این مقاله به معرفی دستگاه های بسته بندی ترشی یک نفره بپردازد.

چنان‌چه قصد راه اندازی کسب و کار تولید و بسته بندی ترشی یک نفره را دارید، این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید.

دستگاه بسته بندی ترشی تک نفره چیست؟

به انواع دستگاه و ماشین آلاتی که جهت بسته بندی ساشه ای و یا تک نفره انواع ترشیجات در حجم های پایین مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه بسته بندی ترشی تک نفره می گویند. این دسته از دستگاه ها در انواع متنوعی طراحی و تولید می شوند که پر کاربرترین آنها دستگاه سیل می باشد.

دستگاه بسته بندی ترشی تک نفره چیست؟

دستگاه بسته بندی ترشی تک نفره با عملگر های متفاوتی که در آن طراحی شده است می تواند در حالات وکیوم شده، سیل لیوانی، سیل ظرفی و دوخت های مستحکم اقدام به بسته کردن هریک از انواع ترشیجات شود. محدود نبودن به یک محصول خاص بزرگترین مزیت ارزشمندی است که در این دسته از ماشین آلات وجود دارد. در کنار بسته بندی ترشی تک نفره، تولیدکننده می تواند ماست،شور د صد ها محصول دیگر را با این دستگاه تولید نماید.

دستگاه بسته بندی ترشی تک نفره قادر به بسته بندی تمامی انواع ترشیجات در ظروف مربع، مستطیل، دایره، بیضی و سایر حالت دیگر می باشد. شما مکی توانید با این دستکاه طرح ها و حالات بسیار مختلفی از محصولات را تولید نمایید.

حساسیت بسته بندی ترشی یک نفره

در چند سال گذشته که همراه با گسترش بیماری‌های واگیردار بودند، الزامات بهداشتی سختگیرانه‌ای برای مصرف مواد غذایی و چاشنی‌های پیرامون آنها در مراکز اقامتی، هتل‌ها، رستوران‌ها، قطارها و … در نظر گرفته شد؛ که از جمله آن می‌توان به الزامات بهداشتی در مورد ممنوعیت عرضه فله‌ای و باز ترشی، شوری و ماست اشاره کرد. از سوی دیگر ترشیجات از یک حساسیت دیگری نیز برخوردارند که عبارت است از حساسیت دستگاه‌های فرآوری و بسته بندی آنها به دلیل ماهیت اسیدی که دارند و می‌توانند با ویژگی خورندگی که دارند، باعث فرسایش زود هنگام دستگاه شوند.

انواع دستگاه های بسته بندی ترشی تک نفره

در زمینه بسته بندی ترشیجات از ماشین آلات مختلفی استفاده می شود که هر یک از آنها با قابلیت ها و توانمندی های متفاوتی اقدام به دسته بندی این دسته از محصولات خوراکی می نمایند. تمامی دستگاه هایی که در زمینه بسته بندی ترشیجات مورد استفاده قرار می گیرند در انواع مختلفی طراحی تولید می‌شود و در نهایت در اختیار مصرف کننده قرار دارد داده می شود.

انواع دستگاه های بسته بندی ترشی تک نفره

دستگاه بسته بندی ترشی تک نفره انواعی از این دسته از ماشین آلات می باشند که در این مقاله قصد داریم به مدل های مختلف آن اشاره کنیم و با معرفی هر یک از آنها، شما را با قابلیت ها و راندمان هر یک آشنا کنیم. به خاطر داشته باشید که سایت گشتا صنعت اصفهان به عنوان یکی از جامع ترین سایت های فروش ماشین آلات بسته بندی ترشیجات تک نفره آماده ارائه بهترین انواع از دستگاه های بسته بندی به شما کاربران گرامی می باشد.

1) دستگاه بسته بندی ترشی تک نفره سیل

عملکرد دستگاه بسته بندی سیل به این ترتیب است که این دستگاه یک لایه سلفونی بر روی محصول می‌کشد و درب سلفونی را به بدنۀ بسته بندی پرس می‌کند. اگر احساس می‌کنید حجم تولید روزانه شما زیاد باشد، گذشته از آن‌که باید یک دستگاه سیل سفارش دهید، باید در تکمیل زنجیرۀ تولید و بسته بندی خود از دستگاه تاریخ زن، لیبل زن و درب بند هم استفاده کنید. شرکت گشتا صنعت اصفهان آمادگی تأمین آپشن‌های مورد نیاز شما به منظور تکمیل فرایند بسته بندی ترشی یک نفره را دارد.

2) دستگاه سیل فول اتوماتیک بسته بندی ترشی تک نفره

همان‌طور که از نام این دستگاه نیز مشخص می‌شود، با این دستگاه می‌توانید بسته بندی ترشی یک نفره را به صورت کاملاً اتوماتیک انجام دهید. البته این دستگاه نیاز به یک نفر ناظر دارد که بر عملکرد دستگاه نظارت داشته باشد.

عملکرد دستگاه سیل تمام اتوماتیک به این صورت است که نخست سلفون بر روی دستگاه قرار می‌گیرد و سپس کشوی حاوی ظروف وارد دستگاه شده و فشار قالب بالایی سلفون را به درون ظرف می‌چسباند.

پس از یک تأخیر چند ثانیه‌ای، کشو از دستگاه خارج می‌شود و ظرف را نیز همراه خود به خارج از دستگاه هدایت می‌کند. این فرایند رفت و برگشتی کشو به وسیله چند جک پنوماتیک انجام می‌شود. لذا برای کار با این دستگاه نیاز به یک کمپرسور هم خواهید داشت. همین کمپرسور منجر به وارد شدن یک موتور اضافی به دستگاه می‌شود؛ که این اضافه شدن موتور باعث افزایش ضریب استهلاک و بالا رفتن هزینه تعمیر و نگهداری دستگاه خواهد شد.

3) دستگاه بسته بندی ترشی تک نفره سیل اتوماتیک

دستگاه سیل حرارتی اتوماتیک به این ترتیب عمل می‌کند که ابتدا رول سلفون بر روی جایگاه مخصوص آن قرار می‌گیرد و سپس دستگاه شروع به کار می‌کند. از دستگاه سیل اتوماتیک کاروپک برای بسته بندی ترشی یک نفره هم استفاده می‌شود. ولی چون این دستگاه قادر است مجهز به سیستم تاریخ‌زن و تزریق گاز نیز باشد، این دستگاه را به شما توصیه می‌کنیم. جالب است بدانید که دستگاه سیل اتوماتیک از توجیه اقتصادی خوبی برخوردار است. این دستگاه از یک موتور ویژه برای پیچ دادن رول سلفون و یک موتور مخصوص سیل دهانه ظروف برخوردار است.

4) دستگاه سیل حرارتی نیمه اتوماتیک ترشی تک نفره

دستگاه سیل حرارتی نیمه اتوماتیک، تنها دارای یک موتور برای پیچاندن رول است. در این دستگاه باز کردن رول، کاملاً اتوماتیک است؛ ولی فرایند سیل کردن باید به وسیله اپراتور صورت پذیرد. این دستگاه نیاز به یک نفر اپراتور تمام وقت دارد که با فشار دادن اهرم مخصوص، فرآیند سیل را انجام می‌دهد. این دستگاه در مقایسه با دستگاه های بسته بندی ترشی یک نفرۀ اتوماتیک، از صرفۀ اقتصادی بالاتری برخوردار است.

5) دستگاه بسته بندی دستی ترشی تک نفره

مکانیسم عملکرد این دستگاه که دست کم به یک نفر اپراتور نیاز دارد، به این ترتیب است که نخست رول سلفون بر روی دستگاه قرار داده می‌شود و فرایند کشیدن سلفون بر روی ظروف و سیل کردن نیز به وسیله اهرم انجام می‌شود. از این دستگاه برای کارگاه‌های تولیدی که از تناژ تولید بالایی برخوردار نیستند، استفاده می‌شود.

قیمت دستگاه بسته بندی ترشی تک نفره

معمولاً قیمت دستگاه های بسته بندی ترشی یک نفره بر اساس اتوماتیک، نیمه اتوماتیک یا دستی بودن تعیین می‌شود. از این گذشته نوسانات نرخ ارز، قطعات به کار رفته در دستگاه، زمان ثبت سفارش و … نیز در قیمت تمام شده آن تأثیر خواهند داشت.

قیمت دستگاه بسته بندی ترشی تک نفره

قیمت گذاری دستگاه بسته بندی ترشی تک نفره بر اساس پارامتر ها و فاکتورهای مختلف صورت می گیرد یکی از مهمترین فاکتورهای تعیین قیمت در سایت گشتا صنعت اصفهان، توان خرید مشتری می باشد. مشتریان می توانند با خیال آسوده و با اختلاف قیمت بسیار بالا نسبت به بازار و همچنین با تخفیفات ویژه اقدام خرید دستگاه مورد نظر خود نمایند و آن را با ضمانت نامه معتبر، گواهی اصالت کالا، و خدمات پس از فروش طولانی مدت تحویل گیرند.

نکات لازم در زمان خرید اینترنتی دستگاه بسته بندی ترشی یک نفره

خرید اینترنتی دستگاه بسته بندی ترشی یک نفره

اگر قصد ثبت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه بسته بندی ترشی یک نفره را دارید، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

  • ابعاد دقیق ظروف از اهمیت زیادی برخوردارند. زیرا طرح دستگاه تابع همین ابعاد ظروف است.
  • مقدار تولید روزانه را در نظر بگیرید. برای این موضوع به طرح توجیهی کسب و کار خود مراجعه کنید. چرا که هر چه تناژ تولیدی شما بیشتر باشد، باید از تعداد نازل‌های بیشتری استفاده کنید.
  • ظروف بسته بندی ترشی یک نفره دارای اشکال مختلف هستند. بنابراین قالب بندی دستگاه نیز باید از قابلیت تغییر برخوردار باشد.

لذا در زمان ثبت سفارش دستگاه بسته بندی ترشی یک نفره، شکل ظروف (که می‌تواند به صورت مربع، مستطیل، دایره، بیضی و … باشد) را به تولید کننده اعلام کنید.

یکی دیگر از مواردی که در زمان خرید دستگاه بسته بندی تک نفره ترشی باید به آن توجه کنید، جنس بدنه و قطعات دستگاه است. چون محصولی که در حال بسته بندی آن هستید، از خاصیت اسیدی برخوردار است و می‌تواند باعث خوردگی و استهلاک دستگاه شما شود. بنابراین تمامی قطعات و بدنه دستگاه باید از مقاومت فرسایشی بالا در محیط‌های اسیدی برخوردار باشند.

سخن پایانی

با توجه به مطالب ارائه شده در این مقاله، چنان‌چه قصد سرمایه‌گذاری و راه اندازی فعالیت تولیدی در زمینه انواع ترشی، زیتون پرورده، ماست، انواع مربا و … را دارید، به شما توصیه می‌کنیم که فرایند کامل طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی، آموزش و خدمات پس از فروش دستگاه بسته بندی ترشی یک نفره خود را به تیم متخصصین شرکت خدمات مهندسی گشتا صنعت اصفهان واگذار کنید و از یک سرمایه گذاری پُررونق و زودبازده برخوردار شوید.

مطالب مرتبط:

دستگاه بسته بندی تک نفره عسل

دستگاه بسته بندی ژل ضدعفونی و الکل تک نفره

دستگاه بسته بندی محصولات تک نفره

دستگاه بسته بندی لواشک پذیرایی

دستگاه بسته بندی عسل قاشقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *