مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

دستگاه بسته بندی برنج

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
دستگاه بسته بندی برنچ

برنج یکی از پرکاربردترین و رایج‌ترین مواد غذایی در کشور است که می‌توان گفت بعد از نان مهم‌ترین محصول غذایی ایرانیان به حساب می‌آید؛ هر چند که در مناطق تولید کنندۀ شمال و بخش‌هایی از جنوب کشور، برنج غذای اصلی مردم منطقه می‌باشد.

قالب بسته بندی برنج به صورت بسته‌بندی‌های کیسه‌ای است که بر اساس برند و اعتبار تولید کننده، به بازار عرضه می‌شود. البته امروزه شاهد بسته های برنج پاکتی و پلاستیکی نیز می باشیم که این رویه در حجم های پایینتر صورت می گیرد. این سبک های توین جهت بالابردن توان خرید مشتریان و خرید به میزان مورد نظر می باشد.

اهمیت و گستردگی برنج و عرضۀ آن به سطح جامعه به حدی است که ماشین آلات بسته بندی آن نیز از حساسیت بالایی برخوردارند. به همین دلیل شرکت خدمات مهندسی گشتا صنعت اصفهان این مقالۀ کامل را اختصاص به دستگاه‌های بسته بندی برنج داده است.

بنابراین چنانچه قصد فعالیت در زمینۀ بسته بندی برنج در فصل آن را دارید، ابتدا این مقاله را با دقت مطالعه کنید و در صورت نیاز به دریافت خدمات مشاوره‌ای رایگان از تیم بازرگانی یا فنی شرکت گشتا صنعت اصفهان، هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین، با این شرکت تماس حاصل نمایید.

جهت استعلام قیمت دستگاه بسته بندی برنج، خرید و یا کسب مشاوره رایگان با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

دستگاه بسته بندی برنج چیست؟

دستگاه بسته بندی برنج به دستگاهی گفته می‌شود که از آن برای بسته بندی انواع مواد غذایی خشک از جمله برنج در داخل کیسه، پاکت و نایلون استفاده می‌شود. ولی به دلیل ماهیت فصلی که این دستگاه دارد و تنها در چند ماهی که فصل برداشت و بوجاری برنج است مورد استفاده قرار می‌گیرد، لذا در سایر فصول می‌تواند اختصاص به بسته بندی مواد غذایی دیگر در حجم‌ها یا وزن‌های مختلف پیدا کند.

دستگاه بسته بندی برنج چیست؟

این دستگاه از جنس استیل ضد زنگ است که در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارد و از ماندگاری بالایی برخوردار می‌باشد. عملکرد دستگاه بسته بندی برنج، بسته بندی به صورت حجمی است که می‌تواند در دو مقیاس صنعتی و خانگی طراحی و تولید شود.

معمولاً دستگاه بسته بندی برنج شبیه به دستگاه بسته بندی حبوبات و از نوع دستگاه‌های بسته بندی توزین دار و کیسه پرکن حجمی است که برنج را به صورت اتوماتیک در داخل کیسه ریخته و برای قسمت سر دوزی آماده می‌سازد.

دستگاه بسته بندی برنج نیمه اتوماتیک تنها نیاز به یک نفر اُپراتور برای نگه داشتن دهانۀ کیسه دارد و در وضعیت تمام اتوماتیک نیاز به هیچ نیروی انسانی نخواهد داشت.

امکانات دستگاه بسته بندی برنج

 1. پر کردن کیسه های برنج به صورت اتوماتیک و با سرعت کند، تند و متوسط
 2. مجهز به سنسور با دقت بالا و متر اندازه گیری هوشمند
 3. امکان کالیبراسیون اتوماتیک و دستی
 4. دارای پردازنده به منظور قطع اتوماتیک دستگاه در هنگام داغ شدن
 5. مجهز به شمارنده اتوماتیک برای تعداد و مقدار بسته بندی‌های صورت گرفته
 6. دارای پردازنده اندازه گیری وزن و اندازه به منظور کنترل وزن و اندازه بسته بندی ها

انواع دستگاه بسته بندی برنج

انواع دستگاه بسته بندی برنج

1) دستگاه بسته بندی برنج توزین دار اتوماتیک

این دستگاه به دلیل آن که کاملاً اتوماتیک است، نیاز به نیروی انسانی ندارد و از سرعت بالایی برخوردار است و می‌تواند انواع کیسه‌ها و پاکت های سلفونی تا وزن ۵ کیلوگرم را بسته بندی کند.

دستگاه بسته بندی دو توزین از سرعت کمی برخوردار است و برای کارگاه های بسته بندی مناسب می باشد که از ظرفیت کارگاهی و تناژ پایین برخوردارند.

دستگاه بسته بندی ۴ توزین برنج در مقایسه با نوع دو توزین از سرعت بالاتری برخوردار است. ولی از لحاظ کیفیت بسته بندی و فناوری مورد استفاده در آن کاملاً شبیه به نمونه دو توزین می‌باشد.

تولیدکنندگانی که از ظرفیت تولید متوسط برخوردارند، بهتر است از نوع چهار توزین استفاده کنند. دستگاه بسته بندی ۶ توزین برنج از لحاظ فناوری کاملاً شبیه به نمونه‌های دو توزین و چهار توزین است. ولی سرعت بیشتری دارد. این دستگاه می‌تواند مجهز به هوش مصنوعی باشد که با یک بار برنامه ریزی به صورت کاملاً اتوماتیک برنج را وزن کشی و بسته بندی می‌کند.

دستگاه بسته بندی برنج ۱۲ توزین، سریع ترین و قدرتمندترین دستگاه بسته بندی برنج است که با ۱۲ نازل با قابلیت وزن کشی اقدام به بسته بندی برنج می کند. تولیدکنندگان و مجتمع های برنج کاری و شالیکوبی بزرگ که از تناژ تولید بالایی برخوردارند، می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند.

2) دستگاه کیسه پر کن برنج

از دستگاه کیسه پرکن برنج برای پر کردن انواع کیسه‌های پاکتی و سلفونی برنج با وزن‌های بالا استفاده می شود. لذا به دلیل همین وزن بالا، این دستگاه ها به صورت دستی نیستند و تنها به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شوند.

دستگاه کیسه پرکن برنج تک توزین آنالوگ، یک دستگاه نیمه اتوماتیک است که با یک نفر اپراتور کار می‌کند. بدین صورت که اپراتور کیسه را در زیر نازل قرار داده و با فشار پدال به وسیلۀ پا میزان مشخصی برنج به داخل کیسه می‌ریزد.

قیمت دستگاه بسته بندی برنج

قیمت دستگاه بسته بندی برنج تابع عواملی از جمله فصل خرید محصول، قطعات به کار رفته، نوع توزین آن، قابلیت بهره برداری در سایر فصول و امکان استفاده برای محصولات خشک دیگر را دارد.

قیمت دستگاه بسته بندی برنج

البته برای دستگاه هایی که از قطعه یا قطعات وارداتی هم استفاده می‌کنند، نوسان نرخ دلار هم در قیمت نهایی آنها دخیل است. دستگاه های برنج پرکن تولید شده در شرکت گشتا صنعت اصفهان از بالاترین سازگاری کیفیت و قیمت در بین سایر تولیدکنندگان برخوردارند و تقریباً در تمام طول سال از یک قیمت متوازن و منصفانه‌ای برخوردارند؛ از جملۀ سایر عوامل تأثیرگذار در قیمت دستگاه های بسته بندی برنج، می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • نوع دستگاه
 • نوع بسته بندی مورد نظر
 • قابلیت های فنی هر دستگاه
 • امکان ایجاد خط تولید
 • توان تولید یا راندمان بسته بندی
 • مقدار مصرف انرژی

سخن پایانی

با تمام این تفاسیر، به شما سرمایه گذار، کارآفرین و صاحب کسب و کار که قصد راه اندازی کسب و کار جدید و یا توسعۀ کسب و کار فعلی خود را دارید، اعلام می‌شود شرکت خدمات مهندسی گشتا صنعت اصفهان می‌تواند در قبال دریافت اطلاعات فنی و چشم انداز مورد انتظار برای کسب و کار شما، به صورت کاملاً رایگان اقدام به ارائۀ مشاوره های لازم در این زمینه نماید.

لذا به منظور راه اندازی یک کسب و کار سالانه با توجیه اقتصادی بالا می‌توانید کل فرایند طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش دستگاه بسته بندی برنج خود را به این شرکت واگذار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *