مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

دستگاه بسته بندی خط تولید آب معدنی

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
دستگاه بسته بندی آب معدنی

دستگاه بسته بندی آب معدنی از انواع ماشین آلات بسته بندی توانمند در صنعت می باشد که به صورت ترکیبی در یک خط تولید مکانیزه تعریف می شوند. ماشین و دستگاه های متنوعی در زمینه بسته بندی آب معدنی فعالیت می کنند که هریک از آنها با پشتیبانی از یک بخش مهم موجب ایجاد بسته های آب معدنی داخل فروشگاه ها می شوند.

در این مقاله ما به بررسی تفکیکی دستگاه های بسته بندی آب معدنی خواهیم پرداخت و هریک از آنها را به صورت مجرا بررسی خواهیم کرد. برای آگاهی از قیمت دستگاه بسته بندی مورد استفاده در خط تولید آب معدنی می توانید با شماره های قرار داده شده در داخل مقاله تماس حاصل نمایید.

جهت استعلام قیمت دستگاه بسته بندی آب معدنی، خرید و یا کسب مشاوره رایگان با شماره 09131197055 و سایر شماره های قرار داده شده در سایت تماس حاصل نمایید.

مهم ترین مسئله در راستای عرضۀ آب معدنی به صورت بطری، گذشته از نوع و کیفیت آب قابل شرب مورد استفاده، موضوع بسته‌بندی استاندارد تمیز و مطمئن آن است؛ که مهم ترین لازمه آن استفاده از دستگاه های بسته بندی آب معدنی برای پُر کردن بطری ها می باشد.

کمبود شدید آب آشامیدنی که امروزه در بیشتر کشورها و جوامع به چشم می خورد، نیاز به راه اندازی خطوط بسته بندی تمام اتوماتیک آب آشامیدنی بدون استفاده از اپراتور را بیش از پیش مطرح کرده است.

کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست و چه بسا به عنوان یکی از خشک ترین کشورهای جهان، نیاز به ایجاد شبکه توزیع آب معدنی و همچنین آب آشامیدنی سالم برای تمامی نقاط کشور دارد. صنعت بسته بندی آب آشامیدنی از توجیه اقتصادی بسیار خوبی برخوردار است و به همین دلیل بسیاری از هم‌وطنان، کارآفرینان و سرمایه گذاران، در حال ورود یا فعالیت در زمینه بهره برداری و بسته بندی آب سالم و بهداشتی هستند.

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دستگاه بسته بندی آب آشامیدنی هستید، این پست مربوط به شرکت خدمات مهندسی گشتا صنعت اصفهان را از دست ندهید و با دقت مطالعه کنید.

راه اندازی خط تولید آب آشامیدنی یا خط تولید آب معدنی

دستگاه تولید آب معدنی که از زیر زمین استخراج میشود نیاز به یک سری دستگاه دارد تا تمام عملیات را به طور کامل انجام دهد. این قسمت ها شامل ذخیره سازی آب خام، عملیات حرارتی، پر کردن، دربندی، لیبل زنی، بسته بندی و توزیع است.

در واقع شما با خرید خط تولید اب اشامیدنی و خط تولید آب آشامیدنی بسته بندی شده می‌توانید این مواد را به آب اضافه کنید. هزینه راه اندازی کارخانه آب معدنی بسیار متغیر است و قیمت خرید خط تولید اب اشامیدنی، باید متناسب با نیازهایی که شما دارید برآورد شود. چرا که ممکن است ظرفیت کارخانه شما برای دستگاه‌های گران‌تر مناسب نباشد.

خط تولید آب معدنی چه مراحلی را می گذراند

مرحله اول منتقل کردن آب از منابع : در این مرحله به صورت بهداشتی آب از منابع زمینی با استفاده از دستگاه به واحد های تولید آب معدنی منتقل می گردد. این عمل باعث می شود مواد سنگین مثل سنگ و .. ته نشین شود.

مرحله دوم مخازن ذخیره آب : در هنگام انتقال آب باید به این نکته توجه داشت که ظرفیت منابعی که قرار است آب در آن ذخیره شود چقدر است و با توجه به آن اب را انتقال دهید.

مرحله سوم فیلتراسیون آب : با استفاده از یکسری فیلتر های شنی در فشار معینی از آب حذف مواد معلق و شناور صورت می گیرد.

مرحله چهارم متعادل کردن رنگ و بو و طعم : در این مرحله با عبور آب از کربن اکتیو باعث از بین بردن طعم و رنگ بد، بوی نا مطبوع می شود.

مرحله پنجم فیلتراسیون نهایی آب : برای آن که بتوانید ذرات ریزی را که با چشم قابل مشاهده نیستند را حذف کنید با استفاده از فیلتر کارتریجی به نام پولیشر این مواد عبور داده می شوند و در نهایت حذف می شوند.

مرحله ششم استریلیزاسیون آب : برای حذف آلودگی های میکروبیولوژیکی و برای آنکه بهداشت آب از لحاظ وجود هرگونه میکروب رعایت شود، باید آب با یک فشار معین و از یک سیستم UV عبور داده شود. در این حالت آب استریل شده و قابل استفاده می باشد.

مرحله هفتم بسته بندی با بطری: در این مرحله آب معدنی به داخل بطری ریخته می شود و با بسته بندی برای مصرف کننده نهایی عرضه می شود.

دستگاه بسته بندی آب معدنی

دستگاه بسته بندی آب معدنی

به کلیه ماشین آلات و ادواتی که در راستای قرار دادن آب معدنی و بطری های آن در داخل ظروف و بسته های مخصوص مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه بسته بندی آب معدنی می گویند. بسته بندی آب معدنی در دو حیطه متفاوت طورت می گیرد که به بررسی هریک از آنها خواهیم پرداخت.

 

ماشین آلاتی که به عنوان دستگاه بسته نبدی آب معدنی مورد استفاده قرار می گیرند از توانمندی بالایی برخوردار هستند و سرعت عمل بالایی در راستای کار خود دارند.

ماشین آلان بسته بندی آب معدنی همانطور که گفتیم در دو حیطه متفاوت تعریف می شوند که حیطه اول پر کردن بطری ها می باشد که توسط دستگاه پرکن مایعات صورت می گیرد و دیگری بسته بندی بطری های پر شده می باشد که از دستگاه شیرینگ پک و سلفون کش از نوع صنعتی استفاده می شود.

اهمیت استفاده از دستگاه بسته بندی آب معدنی

صنعت بسته بندی آب معدنی مشتمل بر تولید بطری‌های مناسب، پُر کردن بطری و بسته بندی آن برای عرضۀ نهایی به بازار است. بهره گیری از دستگاه های بسته بندی آب معدنی کمک بسیار بزرگی به کاهش استفاده از نیروی انسانی و کاهش مواد آلاینده موجود در آب کرده است. این دستگاه ها از دقت و کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و تقریباً تمامی سطوح استاندارد مورد نظر را رعایت می‌کنند.

ویژگی های دستگاه بسته بندی آب معدنی

دستگاه های  بسته بندی آب معدنی دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که حاکی از بالاترین سطح الزامات بهداشتی در  بین تمامی مواد غذایی می باشد؛ که دلیل آن استراتژیک بودن اهمیت رعایت مسائل بهداشتی در بسته بندی آب می باشد. دستگاه بسته بندی آب معدنی دارای ابعاد مناسبی است و از کم‌ترین فضای لازم در کارخانه های تولید آب معدنی برخوردار می باشد. این دستگاه امکان مدیریت کامل در زمینۀ کیفیت بسته بندی و هزینه یابی بر روی تولید هر واحد آب معدنی را به همراه دارد.

مزیت دستگاه آب معدنی 

استفاده از دستگاه آب معدنی دارای مزیت های بسیار زیادی است که از جملۀ آنها می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • جلوگیری از مداخله نیروی انسانی و آلاینده های ناشی از آن
 • امکان کنترل و مدیریت صحیح بسته بندی
 • توزیع مناسب و عادلانه آب معدنی به تمام نقاط
 • ثبت رکوردهای لازم در زمینه میزان عرضه و تقاضای آب شُرب در هر منطقه

اجزای مختلف دستگاه بسته بندی آب معدنی

به طور کلی فرآیند بسته بندی آب معدنی شامل سه مرحلۀ مختلف است که عبارتند از:

 • تولید بطری های پت مورد استفاده برای بسته بندی آب معدنی (دستگاه بادکن پت)
 • پر کردن بطری های آب معدنی (دستگاه پرکن)
 • بسته بندی بطری‌ها (دستگاه بسته بندی)

انواع ماشین آلات مورد نیاز برای تصفیه، پرکردن و بسته بندی آب معدنی شامل موارد زیر می گردد:

 • دستگاه‌های تری بلوک به منظور شستن بطری و درب بندی اتومات محصولات
 • دستگاه لیبل چسبان
 • دستگاه جت پرینتر به منظور چاپ تاریخ مصرف روی بطری
 • دستگاه باد پرکن برای تهیه بطری
 • دستگاه شیرینگ برای بسته بندی 6 تا 12 تایی بطری‌ها
 • نوار بالابر برای بارگیری و پالت گذاری محصولات

ماشین آلات مورد نیاز برای تصفیه و نگهداری آب شامل:

 • دستگاه اشعه ماورابنفش
 • دستگاه تصفیه آب RO
 • مخازن 10000 لیتری
 • لوله کشی، برق کشی و نصب و راه اندازی
 • تاسیسات آزمایشگاهی به منظور بررسی صحت و سلامت آب
 • نوار نقاله ریل زمینی به طول 6 الی 10 متر

اجزای مختلف دستگاه بسته بندی آب معدنی

فرآیند بسته بندی آب معدنی

ابتدا بطری های آب معدنی بر روی دستگاه پرکن قرار می گیرند و پر می‌شوند و سپس با قرار گرفتن بر روی نقاله، به محل بسته بندی انتقال داده می‌شوند. پس از پلمپ شدن درب بطری و درج اطلاعات فنی، تاریخ مصرف بهینه آب، و شماره سریال تولید بر روی درب بطری، بطری‌ها راهی قسمت شیرینگ و بسته بندی نهایی برای توزیع در فروشگاه‌ها و سایر مراکز عرضۀ آب آشامیدنی می‌شوند.

قیمت دستگاه بسته بندی آب معدنی

همان طور که می دانید، قیمت ماشین آلات صنعتی و خانگی در کشور از وابستگی بسیار زیادی به نوسانات نرخ ارز، نوع محصول قابل بسته بندی، و آپشن های مورد نظر مشتری از جمله دستگاه تصفیه، دستگاه بادکن بطری، دستگاه ردیف کن بطری، دستگاه پُرکن بطری، دستگاه بسته بندی آب معدنی، دستگاه شیرینک، دستگاه تاریخ زن و … دارد.

قیمت دستگاه بسته بندی آب معدنی

دستگاه های بسته بندی آب معدنی از تنوع بسیار زیادی برخوردارند و به همین دلیل طیف قیمتی گسترده ای نیز دارند.

البته سیاست‌گذاری‌های گه‌گاه که در کشور در زمینۀ مدیریت عرضه و تقاضای آب آشامیدنی وجود دارد و همچنین قوانین گمرکی و مالیاتی که در این زمینه تدوین و اجرا می شوند نیز در قیمت نهایی دستگاه بسته بندی آب معدنی بی تأثیر نیستند.

گشتا صنعت اصفهان مرکز فروش دستگاه های خط تولید آب معدنی

درصد بالای رضایتمندی مشتریان از خدمات مهندسی شرکت گشتا صنعت اصفهان نشان می دهد که این شرکت در ارائه خدمات مشاوره، تأمین و خدمات پس از فروش دستگاه های بخط تولید آب معدنی از موفقیت بالایی برخوردار بوده است. مهم‌ترین دلایل این موفقیت عبارتند از:

 • ارائه خدمات مشاوره در زمینه خرید و نصب ماشین آلات بسته بندی آب معدنی
 • ارائه طرح توجیهی و فرمولاسیون تولید آب آشامیدنی سالم
 • راه اندازی خطوط تولیدو بسته بندی آب معدنی با ظرفیت های گوناگون
 • ارائه خدمات پس از فروش به تمامی متقاضیان در سراسر کشور

سخن پایانی

نیاز روز افزون کشور به آب آشامیدنی بطری از یک سو و شرایط تحریم و ساختار اقتصادی در حال رکود کشور از سوی دیگر، این موضوع را بیش از پیش برجسته نموده که باید در زمینه راه اندازی کارگاه های کوچک و زودبازده در زمینۀ تولید و بسته بندی آب آشامیدنی و همچنین بسته بندی آب معدنی فعالیت بیشتری صورت پذیرد.

لذا گروه صنعتی گشتا صنعت اصفهان با آگاهی از شرایط حاد کشور و حرکت سریع اقلیم ایران به سمت خشکسالی، این رسالت ملی را در خود احساس نموده که نسبت به تأمین، تجهیز، راه اندازی و ارائه خدمات پس از فروش در زمینه دستگاه های بسته بندی آب معدنی تلاش فراوانی از خود به نمایش بگذارد.

از شما متقاضی گرامی که قصد ورود و سرمایه‌گذاری در زمینه بسته بندی آب معدنی را دارید، دعوت به عمل می آید تا با پشتوانه تخصصی تیم مشاوران و مجریان متخصص شرکت گشتا صنعت اصفهان، اقدام به فعالیت در زمینه بسته بندی آب معدنی نمایید تا گذشته از مشارکت در یک امر خیر ملی، از یک سود آوری زود بازده و سرشار نیز برخوردار شوید.

Summary
دستگاه بسته بندی خط تولید آب معدنی
Article Name
دستگاه بسته بندی خط تولید آب معدنی
Description
دستگاه بسته بندی آب معدنی از انواع ماشین آلات بسته بندی توانمند در صنعت می باشد که به صورت ترکیبی در یک خط تولید مکانیزه تعریف می شوند. ماشین و دستگاه های متنوعی در زمینه بسته بندی آب معدنی فعالیت می کنند که هریک از آنها با پشتیبانی از یک بخش مهم موجب ایجاد بسته های آب معدنی داخل فروشگاه ها می شوند.
Author
Publisher Name
گشتا صنعت اصفهان
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *