مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

گشتا صنعت اصفهان

خرید و فروش تجهیزات دست دوم صنایع پروتئینی

دستگاه بسته بندی دست دوم

دستگاه دست دوم صنایع پروتئینی - سوسیس

سوسیس

کالباس

ماهی

مرغ

همبرگر

برای خرید و فروش دستگاه فرم زیر را تکمیل کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند

دستگاه دست دوم صنایع پروتئینی

دستگاه دست دوم صنایع پروتئینی مجموعه ای از دستگاه های دست دوم بسته بندی است که در گشتا صنعت اصفهان برای عرضه به مشتریان موجود می باشد. صنایع پروتئینی، امروزه بخش گسترده ای از صنایع غذایی و سبد غذایی مردم را تشکیل می دهد. زیر بنای این بخش از صنعت دامداری و آبزی پروری است که در سه حوزه بزرگ دام و طیور و ماهی توسعه یافته است. در بخش دامپروری بیشتر تمرکز بر روی پرورش گوشت گاو و گوسفند است که در میان مردم به گوشت قرمز شناخته می شود. در بخش طیور یا پرندگان عمده تمرکز بر روی پرورش مرغ است اگر چه در سالهای اخیر تلاشهایی برای پرورش بوقلمون و شتر مرغ صورت گرفته که تا حدی موفقیت آمیز هم بوده است اما با این حال بیشتر سبد غذایی مردم را مرغ تشکیل می دهد.

ماهی سومین بخش سبد پروتئینی مواد غذایی را شامل می شود. در سالهای گذشته بیشتر مردم نواحی جنوبی و شمالی کشور محصولات آبزی مصرف می کردند اما امروزه با توسعه سیستم حمل و نقل و البته رواج صنعت آبزی پروری، عموم مردم دسترسی به مصرف ماهی و میگو را دارند نوع شناخته شده این ماهی ها ،ماهی قزل آلا است. که بصورت گسترده در سراسر کشور پرورش داده می شود و در بازار های محلی بفروش می رسد.

سوسیس و کالباس و البته همبرگر بخشی از فرآورده های صنایع پروتئینی است که در سرتاسر کشور توسط کارخانجات و البته کارگاه های و بسیار یاز رستورانها و فست فود ها ساخته می شود و برای مصرف به عموم مردم عرضه می گردد.

دستگاه بسته بندی سوسیس دست دوم

سوسیس فرآورده غذایی گوشت است که از ترکیب گوشت با ادویه جات و در شکل لوله ای ساخته می شود. این فرآورده بیشتر در فست فودها استفاده می شود که در طعم های مختلف عرضه می شود.

دستگاه های مورد استفاده در این بخش دو قسمت است. اول دستگاه هایی که گوشت و سایر افزودنی ها را با هم ترکیب میکند مانند یک میکسر و نهایتا این ماده غذایی را با عبور از دستگاه سوسیس ساز فرآورده نهایی که محصول سوسیس باشد را بصورت بسته بندی در اختیار ما قرار می دهد. دستگاه های بعدی دستگاه هایی هستن که سوسیس را برای مصرف نهایی آماده می کنند مانند دستگاه سرخ کن سوسیس یا دستگاه بخارپز و سایر دستگاه هایی که بصورت ویژه برای آن آماده می شوند.گشتا صنعت اصفهان به عنوان تولید کننده دستگاه های تولید و بسته بندی سوسیس پس از تحولات اخیر بازار، اقدام به بازسازی و عرضه دستگاه های دست دوم سوسیس به بازار کرده است . این دستگاه ها با کیفیتی بسیار بالا و تضمین قطعات و خدمات توسط گشتا صنعت اصفهان به بازار عرضه شده و با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

دستگاه بسته بندی کالباس دست دوم 

کالباس نیز مانند سوسیس یکی از فرآورده های ترکیبی گوشت با ادویه جات است، این فرآورده بسیار محبوب روش ترکیبی همانند سوسیس دارد منتها با این تفاوت که فرآوری و شکل دهی آن بسیار متفات است.و معمولا محصول نهایی بصورت رولت های بزرگ یا بسته بندی استوانه ای به بازار عرضه می شود. مردم این محصول را بصورت ورقه ورقه خریداری میکنند اما برای خرید آن می توان در حجم های مختلف آن را خریداری کرد.

گشتا صنعت اصفهان اقدام به بازسازی تمامی دستگاه های دست دوم تولید و برش کالباس کرده و با قیمت های بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد. این دستگاه ها با تضمین قطعات و ضمانت بلند مدت خمات به بازار عرضه می شوند.

دستگاه بسته بندی همبرگر دست دوم

همبرگر همان گوشت چرخ کرده است که با ادویه های مخصوصی مخلوط می شود و در اشکال دایره ای و وزن های مختلف به بازار عرضه می شوند. ساخت این محصول آنقدر راحت است که هر کسی با چرخ گوشت و ادویه های مخصوص می تواند ترکیب مخصوص سرآشپز خود را داشته باشد.با توجه به سادگی ساخت این محصول چه در خانه و حتی فست فود ها و رستورانها تا کارخانه های بزرگ صنایع پروتئینی توانایی ساخت آنرا دارند. 

گشتا صنعت اصفهان با توجه به سابقه ساخت این دستگاه ها و توجه به بازار اقدام به بازسازی دستگاه های ساخت و البته بسته بندی همبرگر کرده است که به تولید کنندگان این امکان را می دهند با قیمت بسیار کمتر علاوه بر خرید دستگاه های دست دوم با کیفیت و مطمئن بتوانند دستگاه های بسته بندی این محصول را هم خریداری کنند.

دستگاه بسته بندی ماهی دست دوم

ماهی یا گوشت سفید که امروزه حتی جامعه پزشکی تاکید بسیاری به جایگزینی آن با گوشت قزمز دارند، مصرف آن در بین مردم رواج یافته است. گشتا صنعت اصفهان با توجه به ساخت دستگاه های لازم برای همه بخش های این صنعت، دستگاه های دست دوم با کبیفیت بالایی را برای پاک کردن ماهی و بسته بندی گوشت ماهی به بازار عرضه کرده است. این دستگاه ها در کیفیت بسیار بالایی توسط گشتا صنعت اصفهان بازسازی می شوند و اطمینان خاطر مشتریان را با ضمانت بلند مدت قطعات و گارانتی پس از فروش براورده می کند.

دستگاه بسته بندی مرغ دست دوم

مرغ پرمصرف ترین گوشت در بین مردم است.دستگاه های بسته بندی متفاوتی برای بسته بندی مرغ وجود دارد و در اوزان و اشکال مختلفی قادر به بسته بندی آن است.گشتا صنعت اصفهان دستگاه های بسیاری را برای این منظور بصورت تخصصی بازسازی کرده و با قیمت بسیار مناسبی به بازار عرضه می کند. گرچه بسته بندی صرفا به محصول خام مانند گوشت سینه یا ران مرغ محدود نمی شود بلکه فرآورده های ثانویه آن مانند مرغ سوخاری و دگر انواع آن هم می توان بسته بندی کرد برای این منظور از دستگاه های بسته بندی متفاوتی میتوان استفاده کرد که توسط گشتا صنعت بازسازی شده و به بازار عرضه می شود.

قیمت دستگاه دست دوم صنایع پروتئینی

گشتا صنعت اصفهان مرجع خرید و فروش دستگاه های بسته بندی این امکان را به افراد مختلف داده تا بتوانند با تکمیل فرم بالا دستگاه های دست دوم خود را به گشتا صنعت اصفهان بفروشند یا دستگاه بسته بندی مناسب را با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا خریداری کنند. در تکمیل فرم حتما مشخصات دستگاهی که قصد فروش آنرا دارید یا دستگاهی که نیاز دارید را بنویسید گشتا صنعت اصفهان در اسرع وقت با شما تماس می گیرد و مراحل کار را با شما هماهنگ می کند.