مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

گشتا صنعت اصفهان

خرید و فروش دستگاه دست دوم بسته بندی چیپس

دستگاه دست دوم بسته بندی مواد گرانولی و پودری

برای خرید و فروش دستگاه فرم زیر را تکمیل کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند

دستگاه دست دوم بسته بندی چیپس

دستگاه دست دوم بسته بندی چیپس با بهترین کیفیت و عالی ترین قیمت توسط گشتا صنعت اصفهان برای استفاده کسب و کارهای مختلف به بازار عرضه می شود. چیپس فرآورده سیب زمینی است که به روشهای مختلفی تولید می شود. دستگاه بسته بندی چیپس زیرمجکوعه دستگاه دست دوم مواد گرانولی و پودری است.

گاهی چیپس را بصورت ورقه ورقه در می آورند و گاهی آن را بصورت خلالی به بازار عرضه می کنند. در تولید آن نیز ممکن است بصورت سرخ شده به بازار عرضه گردد و یا در پاره ای از مواقع برای استفاده های سالم تر یا به اصطلاح رژیمی آن را با حرارت بالا و در تنور درست می کنند و طبعا با توجه به سلیقه تولید کننده ممکن است با طعم ها و ادویه های مختلفی به بازار عرضه شوند.

چون سیب زمینی در دسترس همگان قرار  دارد لذا تولید چیس می تواند به راحتی برای بسیاری از افراد در دسترس باشد چنانکه بسیاری از کارگاه ها و البته فست فود ها و حتی مشاغل خانگی اقدام به تولید و بسته بندی چیپس می کنند. به همین جهت تقاضا برای بسته بندی چیپس بسیار بالاست و دستگاه های آن مورد استقبال بسیاری از افراد قرار دارد. به همین جهت گشتا صنعت اصفهان اقدامم به بازسازی و فروش دستگاه های دست دوم بسته بندی به بازار کرده است.

مزایای استفاده از دستگاه دست دوم بسته بندی چیپس

از عمده مزایای دستگاه بسته بندی دست دوم چیپس استفاده از این دستگاه ها با قیمت پایین و کیفیت بالاست. البته باید توجه داشت که این پارامترها فقط در دستگاه های دست دوم گشتا صنعت اصفهان قابل اطمینان است. 

قیمت دستگاه بسته بندی دست دوم چیپس

دستگاه های دست دوم بسته بندی چیپس در اشکال مختلفی بصورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک یا دستی با بازار عرضه می شوند که با توجه به نیاز مشتری  ممکن است قیمت هر یک از این دستگاه ها و البته توجه به ظرفیت تولید متفاوت باشد.برای اطلاع از قیمت دستگاه ها فرم بالا را تکمیل کنید و با شماره های مندرج در سایت گشتا صنعت اصفهان تماس بگیرید.

کیفیت دستگاه های دست دوم بسته بندی چیپس

دستگاه های بسته بندی چیپس می تواند از یک دستگاه دوخت ساده تا دستگاه های توزین دار اتوماتیک را شامل بشود. گشتاصنعت اصفهان به دلیل اینکه خود دارای توانمندی و مهندسی بومی در تولید دستگاه های بسته بندی است توانمندی کاملی را در بازسازی دستگاه های بسته بندی دارد. این دستگاه های را با نقشه و فرآیند قدم به قدم مهندسی در بالاترین سطح کیفیت ممکن ارائه می دهد.

گارانتی و ضمانت بلند مدت دستگاه دست دوم بسته بندی چیپس گشتا صنعت اصفهان

گشتا صنعت اصفهان برای تمامی دستگاه های بسته بندی دست دوم خود گارانتی بلند مدت خدمات و ضمانت قطعات را رائه می کند. در این مجموعه خدمات کامل گارانتی پس از فروش به مشتریان ارائه می شود.

نصب و راه اندازی دستگاه های دست دوم بسته بندی چیپس

پس از خرید دستگاه گشتا صنعت اصفهان اقدام به نصب و راه اندازی دستگاه های دست دوم بسته بندی در محل مورد نظر مشتری می کند در این اقدام هدف گشتا صنعت اصفهان راه اندازی بدون مشکل دستگاه های بسته بندی و کالیبره کردن آن با خطوط تولید و بسته بندی است.

سایر دستگاه های مواد گرانولی و پودری

دستگاه دست دوم مواد گرانولی و پودری - لوازم آزمایشگاهی

لوازم آزمایشگاهی

سویا

حبوبات

پفیلا

پفک

ادویه