مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

گشتا صنعت اصفهان

خرید و فروش دستگاه و تجهیزات دست دوم بسته بندی همبرگر

دستگاه بسته بندی صنایع پروتئینی

برای خرید و فروش دستگاه فرم زیر را تکمیل کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند

دستگاه بسته بندی همبرگر دست دوم

دستگاه بسته بندی همبرگر دستگاهی بسیار پرکاربرد در گروه دستگاه های دست دوم صنایع پروتئینی.این دستگاه ها در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند از دستگاه های کوچک همبرگر زن تک عددی دستی تا دستگاه های بزرگ مخصوص صنایع پروتئینی که در ابعاد بزرگ و با ظرفیت تولید بسیار بالا عرضه می شود.

همبرگر ساده ترین فرآورده گوشتی است که حتی آماده کردن آن هم بسیار راحت است به همین منظور است که بسیاری از فست فود ها و حتی افراد در خانواده می توانند این محصول را تولید کنند. کافی است که گوشت قرمز را چرخ کنید با ادویه های مورد نظر خود به اندازه کافی ترکیب کنید، آن را در شکل دایره ای بسته بندی کنید و برای مدتی در یخچال نگه دارید تا شکل بگیرد و سپس آن را در روغن سرخ کنید. به همین دلیل است بسیاری از افراد و مخصوصا فست فودها می توانند این محصول را به راحتی و با کیفیت بالا تهییه کنند. اما برای عرضه تجاری این محصولات نیاز است با استفاده از دستگاه های بسته بندی همبرگر را بسته بندی کرد تا توجیه اقتصادی پیدا کند.

به دلیل توانمندی تولید این محصولات توسط افراد معمولی نیاز برای خرید دستگاه های دست دوم بسته بندی همبرگر وجود دارد. چرا که افراد با قیمت پایین می توانند دستگاه های بسته بندی را مورد استفاده قرار دهند و یک فرش تجاری برای محصول خود را تجربه کنند.

دستگاه دست دوم بسته بندی همبرگر

مزایای استفاده از دستگاه دست دوم بسته بندی همبرگر

دستگاه های دست دوم بسته بندی همبرگر مزایایی برای استفاده در خود دارد از آنجمله که قیمت اقتصادی این دستگاه ها ایجاد می کند که اکثر افراد با هزیمه کمتر بتوانند این محصول را تهیه کنند و مورد استفاده قرار دهند. در مورد دیگر این است که می توان دستگاه های بسته بندی همبرگر را ویژه سازی کرد که امکان بسیار مناسبی برای خطوط بسته بندی ما محسوب می شود.

تولید همبرگر در مقیاسهای کوچک نیاز به یک چرخ گوشت و یک میکسر یا همزن کوچک برای ترکیب گوشت و ادویه را دارد و نهایتا دستگاه همبرگر زن تا محصول را به شکل دایره ای دربیارد. این امکانات با کمترین هزینه در اختیار همگان است به همین جهت استقبال خوبی از این دستگاه ها می شود.

قیمت دستگاه دست دوم بسته بندی همبرگر

دستگاه های دست دوم بسته بندی همبرگر را بر اساس فاکتورهایی قیمت گذاری می کنند این فاکتورها تا حد زیادی راهنمای شما برای خرید دستگاه های دست دوم بسته بندی می باشد. در این بخش به برسی برخی از فاکتورهای قیمت گذاری می پردازیم:

برند سازنده دستگاه: یکی از شاخص های قیمت گذاری دستگاه های دست دوم بسته بندی برند سازنده دستگاه می باشد. عمدتا برندهای معتبر دستگاه های بسته بندی مستحکم با ساعت کارکرد طولانی می سازند لذا این دستگاه ها را برای مدت طولانی و البتهبا قابلیت بازسازی بالا می توان مورد استفاده قرار داد.

سطح بازسازی دستگاه: اینکه تا چه میزان می توان بر روی دستگاه های بسته بندی دست دوم بازسازی و البته تعویض قطعات انجام داد از شاخص هایی است که در قیمت دستگاه تاثیر مستقیم دارد.

گارانتی و خدمات پس از فروش: یکی دیگر از شاخص های دستگاه های دست دوم بسته بندی وجود گارانتی و خدمات پس از فروش برای این مدل از دستگاه ها است چرا که با وجود گارانتی و خدمات پس از فروش اطمینان مشتریان برای استفاده از دستگاه ها بیشتر می شود.

قیمت دستگاه دست دوم بسته بندی همبرگر

نصب و راه اندازی دستگاه بسته بندی همبرگر دست دوم

گشتا صنعت اصفهان پس از فروش دستگاه های دست دوم بسته بندی، خدمات نصب و راه اندازی این دستگاه ها را در محل مورد نظر مشتریان انجام خواهد داد. در این فرآیند علاوه بر نصب دستگاه تنظیمات لازم بر روی دستگاه انجام می شود تا دستگاه با عملکردی بهینه تر بتواند کار کند و هماهنگی های لازم با سایر دستگاه ها نیز ایجاد شود. از طرفی اگر دستگاه های بسته بندی نیاز به ویژه سازی داشته باشند در این مرحله می توان عملیات ویژه سازی را بر روی دستگاه های بسته بندی انجام داد.

گارانتی و خدمات پس ازفروش دستگاه بسته بندی همبرگر دست دوم

گشتا صنعت اصفهان تمامی دستگاه های بسته بندی دست دوم ا با ضمانت دستگاه و قطعات و خدمات پس از فروش بلند مدت در بازار عرضه می کند. این نوع از گارانتی باعث اطمینان خاطر مشتریان از ضروریات خرید دستگاه های دست دوم می شود.

خرید و فروش دستگاه های دست دوم بسته بندی در گشتا صنعت اصفهان

برای خرید و فروش دستگاه های دست دوم بسته بندی مشخصات کامل دستگاه خود را در فرم موجود در این صفحه وارد کرده و با توضیحات کامل مشخصات دستگاه خود را درج کنید. گشتا صنعت اصفهان اولین شرکت معتبر عرضه کننده دستگاه های بسته بندی در کشور با توجه به نیازمندی های بخش صنعت و نامساعد بودن اوضاع اقتصاد اقدام به عرضه دستگاه های دست دوم بسته بندی کرده است.

سایر دستگاه های دست دوم بسته بندی صنایع پروتئینی

دستگاه دست دوم صنایع پروتئینی - سوسیس

سوسیس

کالباس

ماهی

مرغ