مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

گشتا صنعت اصفهان

خرید و فروش دستگاه دست دوم بسته بندی مرغ

دستگاه بسته بندی صنایع پروتئینی

برای خرید و فروش دستگاه فرم زیر را تکمیل کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند

دستگاه دست دوم بسته بندی مرغ

یکی از دستگاه های بسته بندی بسیار پرکاربرد در گروه دستگاه های دست دوم بسته بندی صنایع پروتئینی، دستگاه دست دوم بسته بندی مرغ است. مرغ که به عنوان یکی از منایع غنی پروتئین یا گوشت سفید شناخته می شود در بین مردم بسیار پر مصرف است و بخش اصلی از سبد غذایی محصولات را شامل میشود.

بسیاری از کسب و کارهایی که در حوزه فروش گوشت مرغ فعالیت دارند حداقل یکی از دستگاه های بسته بندی گوشت مرغ را استفاده می کنند. عمده استفاده از این دستگاهها به این دلیل است که پس از قطعه قطعه کردن گوشت مرغ بتوانند آن را در بسته بندی هایی با ویژگی یکسان قرار دهند تا بتوانند بسته بندی هایی با اوزان مشخص از گوشت سینه مرغ یا گوشت ران مرغ داشته باشند.

مزایای استفاده از دستگاه دست دوم بسته بندی مرغ

استفاده از دستگاه دست دوم بسته بندی مرغ می‌تواند مزایای متعددی داشته باشد، این مزایا عبارتند از:

 • کاهش هزینه‌ها: دستگاه‌های دست دوم معمولاً با قیمت پایین‌تری در مقایسه با دستگاه‌های جدید در بازار قابل تهیه هستند، که این می‌تواند به کاهش هزینه‌های تولید و بسته‌بندی مرغ کمک کند.
 • سرعت بالا و بهره‌وری: دستگاه‌های دست دوم ممکن است قابلیت‌های مشابهی با دستگاه‌های جدید داشته باشند و با بهره‌وری بالا و سرعت مناسب، فرآیند بسته‌بندی مرغ را تسهیل کنند.
 • کاهش زمان و تلاش: استفاده از دستگاه‌های بسته‌بندی مرغ دست دوم می‌تواند زمان و تلاش مورد نیاز برای بسته‌بندی را کاهش دهد. این می‌تواند به توسعه کسب و کار و افزایش تولید منجر شود.
 • کاهش ضایعات: استفاده از دستگاه‌های با کیفیت مناسب می‌تواند کاهش ضایعات در فرآیند بسته‌بندی مرغ را ایجاد کند. این بهبودها می‌تواند به تسهیلات مربوط به بهداشت و استانداردهای محیط زیست نیز منجر شود.
 • قابلیت اطمینان: در صورتی که دستگاه دست دوم از یک فروشنده معتبر تهیه شود و از وضعیت مناسبی برخوردار باشد، می‌توان به عنوان یک گزینه قابل اطمینان برای بسته‌بندی مرغ استفاده کرد.
 • ویژه سازی دستگاه: این امکان برای مشتریان وجود دارد تا در هنگام خرید دستگاه های دست دوم بسته بندی بتوانند ویژه سازی هایی را بر روی آن انجام دهند تا بهره وری دستگاه های بسته بندی را افزایش داده و هماهنگی بیشتری را برای خطوط بسته بندی ایاد کنند.

به هر حال، قبل از خرید دستگاه دست دوم، باید دقت شود که دستگاه از نظر کیفیت و عملکرد مناسبی داشته باشد و نیازمندی‌های شما را برآورده کند. همچنین، باید از معتبرترین فروشنده‌ها خریداری شود تا مشکلات محتمل بعدی را کمتر کنید.

دستگاه دست دوم بسته بندی مرغ

قیمت دستگاه دست دوم بسته بندی مرغ

قیمت گذاری برای دستگاه‌های دست دوم بسته بندی مرغ می‌تواند تحت تأثیر چندین فاکتور باشد، این شامل امور زیر می‌شود:

 1. وضعیت عمومی دستگاه: شرایط عمومی دستگاه مانند سن، استفاده قبلی، وضعیت فنی، و ظاهر می‌تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد. به عنوان مثال، یک دستگاه با استفاده‌های بیشتر و خرابی‌های کمتر ممکن است ارزش بیشتری داشته باشد.
 2. نوع و مدل دستگاه: برخی از برندها و مدل‌های دستگاه‌های بسته بندی مرغ از قیمت بالاتری برخوردارند. همچنین، ویژگی‌های خاصی مانند سرعت بسته بندی، ظرفیت، و امکانات دیگر می‌تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد.
 3. بازار دست دوم: قیمت گذاری همچنین تحت تأثیر بازار دست دوم است. عرضه و تقاضا، تعداد دستگاه‌های مشابه در بازار، و شرایط فعلی بازار می‌توانند تعیین‌کننده قیمت باشند.
 4. قطعات یدکی و خدمات پس از فروش: اگر قطعات یدکی و خدمات پس از فروش برای دستگاه وجود داشته باشد، این می‌تواند ارزش دستگاه را افزایش دهد.
 5. شرایط مالی: شرایط مالی فرد فروشنده و خریدار نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. به عنوان مثال، ضرورت فوری برای فروش توسط فروشنده یا امکانات تأخیری برای خریدار می‌تواند به توافقات در قیمت منجر شود.
 6. گارانتی و خدمات پس از فروش: دستگاه های دست دومی که از گارانتی قطعات و خدمات پس از فروش برخوردارند قیمت بالاتری و البته اطمینان خرید بیشتری در آنها وجود دارد.

با توجه به این فاکتورها، قیمت گذاری برای دستگاه‌های دست دوم بسته بندی مرغ ممکن است متفاوت باشد و نیازمند ارزیابی دقیق این شرایط باشد. به همین جهت برای خرید دستگاه های دست دوم و یا فروش دستگاه های خود حتما به شماره های مندرج در سایت با گشتا صنعت اصفهان تماس بگیرید.

نصب و راه اندازی دستگاه بسته بندی مرغ دست دوم

نصب و راه اندازی دستگاه دست دوم بسته بندی مرغ ممکن است به دستگاه خاصی که شما در اختیار دارید و نوع آن بسته بندی مرغ بستگی داشته باشد. اما در کل، مراحل عمومی نصب و راه اندازی ممکن است عبارت باشد از:

 مکان انتخابی: ابتدا باید مکانی برای دستگاه انتخاب کنید که فضای کافی برای نصب، استفاده و تعمیرات لازم را داشته باشد.

اتصالات: دستگاه شما احتمالاً نیاز به اتصال به برق، آب، و گاز (اگر دارای بخاری یا سیستمی برای تولید گاز باشد) دارد. اطمینان حاصل کنید که اتصالات به درستی انجام شده باشد و همه مواد به طور صحیح به دستگاه متصل شوند.

تنظیمات اولیه: بسته به نوع دستگاه و نوع مرغی که می‌خواهید بسته بندی کنید، باید تنظیمات اولیه را انجام دهید. این شامل تنظیمات مربوط به سرعت بسته بندی، دما، فشار هوا (اگر دستگاه دارای سیستم هوای فشرده است) و غیره می‌شود. این تنظیمات می‌توانند با توجه به شرایط محیطی و نوع مرغ تغییر کنند.

آموزش کارکنان: اگر افرادی برای استفاده از دستگاه شما نیاز دارید، آموزش آنها را ارائه دهید. آموزش شامل عملکرد دستگاه، ایمنی، و تعمیرات ابتدایی می‌شود.

آزمایش: پس از نصب و تنظیمات اولیه، باید دستگاه را آزمایش کنید تا اطمینان حاصل شود که به درستی کار می‌کند و بسته بندی مرغ به طور صحیح انجام می‌شود.

راه اندازی نهایی: پس از اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، می‌توانید آن را به طور نهایی راه اندازی کرده و به کار بگیرید.

اگر دستگاه خاص شما دارای دفترچه راهنمایی است، بهتر است که مراحل مراجعه کنید و دستورالعمل‌های خاص آن را دنبال کنید. همچنین، در صورت داشتن هر گونه شک و تردید، به کمک فنی متخصص یا تکنسین مجرب مراجعه کنید تا بهترین نتیجه را از دستگاه خود بگیرید.

دستگاه دست دوم بسته بندی مرغ

گارانتی و خدمات پس ازفروش دستگاه بسته بندی مرغ دست دوم

گارانتی و خدمات پس از فروش برای دستگاه‌های دست دوم معمولاً به شرایط و قوانین فروشنده و تولید کننده بستگی دارد. اما در بسیاری از موارد، دستگاه‌های دست دوم به دلیل اینکه از دوره گارانتی اصلی گذشته‌اند، دیگر تحت گارانتی رسمی تولید کننده قرار نمی‌گیرند.

بعضی از فروشندگان یا فروشگاه‌ها ممکن است گارانتی محدودی برای دستگاه‌های دست دوم ارائه کنند، اما این موضوع به شرایط هر فروشنده و محصول خاص بستگی دارد. برای مثال، یک فروشنده ممکن است به عنوان گارانتی خودش برای مدت محدودی خدمات پس از فروش ارائه کند، اما این گارانتی ممکن است شرایط و محدودیت‌های خاصی داشته باشد.

در هر صورت، قبل از خرید دستگاه دست دوم، بهتر است که شرایط و وضعیت گارانتی و خدمات پس از فروش را با دقت بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها با نیازهای شما سازگار هستند.

گشتا صنعت اصفهان به عنوان تولید کننده برتر دستگاه های دست دوم بسته بندی و دارا بودن دانش بومی در حوزه ساخت و بازسازی دستگاه های دست دوم بسته بندی به طور کامل تضمین تمامی قطعات دستگاه ها و البته خدمات بلند مدت گارانتی محصولات را بعهده می گیرد.

خرید و فروش دستگاه های دست دوم بسته بندی در گشتا صنعت اصفهان

خرید و فروش دستگاه‌های دست دوم بسته‌بندی معمولاً در بازارهای مختلف انجام می‌شود. این دستگاه‌ها شامل انواع مختلفی از تجهیزات بسته‌بندی مانند ماشین‌آلات بسته‌بندی، تجهیزات پرکننده، دستگاه‌های توزین و بسته‌بندی، و سایر وسایل مرتبط می‌شوند.

برای خرید یا فروش دستگاه‌های دست دوم بسته‌بندی، می‌توانید به روش‌های زیر اقدام کنید:

بصورت آنلاین: گشتا صنعت اصفهان امکانی را برای شما فرآهم آورده است تا بتوانید دستگاه های دست دوم بسته بندی را به گشتا صنعت اصفهان بفروشید یا اینکه خرید نمایید. برای این منظور لازم است تا اطلاعات کامل دستگاه های بسته بندی دست دوم را در فرم همین صفحه وارد کنید، گشتا صنعت اصفهان در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و مراتب خرید و فروش دستگاه را پیش خواهند برد.

در هر صورت، مهم است که قبل از خرید یا فروش دستگاه‌های دست دوم، از شرایط و ویژگی‌های فنی دستگاه، وضعیت عملکرد، و همچنین شرایط قانونی و مالی مطلع شوید تا از انجام معامله بهترین نتیجه را برای خود به‌دست آورید.

سایر دستگاه های بسته بندی دست دوم صنایع پروتئینی

دستگاه دست دوم صنایع پروتئینی - سوسیس

سوسیس

کالباس

ماهی

همبرگر