مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

گشتا صنعت اصفهان

خرید و فروش تجهیزات دست دوم بسته بندی آلوچه

دستگاه بسته بندی دست دوم مایعات غلیظ

برای خرید و فروش دستگاه فرم زیر را تکمیل کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند

دستگاه دست دوم بسته بندی آلوچه

دستگاه دست دوم بسته بندی آلوچه از مجموعه دستگاه هایی است که در زیر گروه دستگاه دست دوم بسته بندی مایعات غلیظ قرار می گیرد. دستگاه های بسته بندی مایعات غلیظ توانایی بسته بندی مایعات با گرانروی بالا را دارند پس از این جهت می توانند انواع میوجات له شده و تمام سیالات موجود را غلیظ هستند را بسته بندی کنند.

آلوچه فرآورده ای است که در آن میوه را حرارت داده و پس از مدتی آن را له می کنند و هسته آن را جدا کرده و سپس میوه له شده را برای مصرف بسته بندی می کنند. البته در انواع مختلف بسته بندی آن را عرضه می کنند گاهی آن را در کاسه های کوچکی می ریزند و گاهی در نایلون هایی بصورت ورقه ای به بازار عرضه می کنند.البته امروزه این فرآورده را در طعم های مختلفی می توانند تولید کنند و به بازار عرضه کنند طبیعتا با پیشرفت در حوزه بسته بندی، این توانمندی بوجود آمده است تا همه محصولات را را در اشکال مختلف و اختصاصی بسته بندی کنند.

دستگاه های بسته بندی آلوچه می توانند این فرآورده را در اشکال مختلفی بسته بندی کنند و این به به فرآیند بازار یابی برمیگردد که چه نوع از بسته بندی را برای عرضه به بازار انتخاب کنند.

تولید آلوچه کار راحتی است و فرآیند دشواری را برای تولید ندارد بنابراین حتی کسب و کارهای خانگی این محصول را تولید و به بازار عرضه می کنند. از این رو تقاضا برای خرید دستگاه دست دوم بسته بندی آلوچه مخصوصا برای کسب و کارهای کوچک بسیار بالاست و هر کسی دست دارد تا محصولات خود را به بهترین شکل به بازار عرضه کند. گشتا صنعت اصفهان با عرضه دستگاه های دست دوم بسته بندی آلوچه این شرایط را برای کسب و کارهای متوسط و کوک ایجاد کرده است تا بتوانند این فرصت را داشته باشند تا از دستگاه های دست دوم برای توسعه و تجاری سازی کسب و کار خود استفاده کنند.

دستگاه دست دوم بسته بندی آلوچه

انواع دستگاه دست دوم بسته بندی آلوچه

دستگاه های متفاوتی برای بسته بندی آلوچه وجود دارند، بخشی از این دستگاه ها می تواند محصول را بصورت رول نازکی بسته بندی کند مانند لواشک و بعضی از دستگاه ها توانایی بسته بندی این محصول را بصورت کاسه ای دارند. بنابر این ابتدا باید توجه کرد که محصول را به چه صورتی می خواهیم بسته بندی کنیم سپس متناسب با آن دستگاه بسته بندی خود را انتخاب کنیم. در این مواقع بهتر است برای اخذ مشاوره رایگان با گشتا صنعت اصفهان تماس گرفته تا بتنوانیم ماسبترین دستگاه را برای بسته بندی انتخاب کنیم.

قیمت دستگاه دست دوم بسته بندی آلوچه

برای قیمت گذاری دستگاه های دست دوم از پارامترهای مختلفی استفاده می شود تا ارزیابی دقیقی صورت گیرد. بر این اساس قیمت دستگاه های دست دوم بسته بندی می تواند در بازه های مختلف قیمتی وجو داشته باشد. برخی از این عوامل عبارتند از:

برند سازنده دستگاه: برندهای معتبر دستگه های با کیفیتی را می سازند و ساعت کارکرد بالاتری را دارند. بنابراین این دستگاه ها به دلیل کیفیت ساخت بالاتر نسبت به سایر برند های متفرقه، دوام بیشتری در استفاده و البته بازسازی دارند.

سطح بازسازی: پارامتر دیگری که در قیمت دستگاه تاثیر گذار است استفاده از قطعات آکبند بجای قطعات فرسوده است یعنی تا چه حدی دستگاه بازسازی شده است می تواند بر روی قیمت تمام شده دستگاه تاثیر بگذارد.

گارانتی و خدمات پس از فروش: حتما در هنگام خرید دستگاه های دست دوم مطمئن شوید این دستگاه ها دارای ضمانت و خدمات پس از فروش باشند. گشتا صنعت اصفهان تمامی دستگاه های دست دوم را با گارانتی بلند مدت و خدمات پس از فروش عرضه می کند. 

کیفیت دستگاه دست دوم بسته بندی آلوچه

تمام مواردیکه در قسمت قیمت دستگاه دست دوم بسته بندی گفته شود می تواند شاخص مناسبی برای کیفیت دستگاه های دست دوم باشد. از طرفی مهمترین دلیل برای کیفیت دستگاه دست دوم شرکتی است که کار بازسازی آن را انجام می دهد. گشتا صنعت اصفهان با ارائه بهترین دستگاه های دست دوم بسته بندی و بازسازی مطابق با آخرین اصول بازسازی دستگاه و دانش بومی و وتوانمندی تجهیزاتی برای بازسازی بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات دستگاه های دست دوم است.

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه های دست دوم بسته بندی آلوچه

گشتا صنعت اصفهان تمامی دستگاه های دست دوم خود را با ضمانت بلند مدتقطعات و خدمات پس از فروش به بازار عرضه می کند. کیفیت ساخت بالای دستگاه های دست دوم بسته بندی گشتا صنعت اصفهان و ارائخ ضمانت از ویژگی های باراز گشتا صنعت اصفهان برای اطمینان خاطر مشتریان است.

نصب و راه اندازی دستگاه های دست دوم بسته بندی آلوچه

نصب و راه اندازی دستگاه های دست دوم بسته بندی از خدماتی است که گشتا صنعت اصفهان، پس از فروش دستگاه به مشتریان ارائه میدهد. دستگاه توسط گشتا صنعت اصفهان در محل مورد نظر مشتری نصب می شود. بعد از نصب وارد فاز اجرا شده تا عملکرد دستگاه را مورد ارزیابی قرار دهند و همه هماهنگی های لازم برای دستگاه را در خط بسته بندی انجام دهند.

مزایای دستگاه دست دوم بسته بندی آلوچه

یکی از مزایای دستگاه های بسته بندی دست دوم توانایی گشتا صنعت اصفهان در ویژه سازی این دستگاه ها متناسب با خطوط تولید و بسته بندی است. این فرآیند ویژه سازی که منجر به بهره وری بیشتر می شود بنا به درخواست مشتری و بر اساس محصول تولیدی و ویژگی های خطوط تولید و بسته بندی صورت می گیرد.

سایر دستگاه های دست دوم بسته بندی مایعات غلیظ

مایونز

کچاب

عسل

ارده