مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

گشتا صنعت اصفهان

خرید و فروش دستگاه دست دوم بسته بندی گز و سوهان

دستگاه بسته بندی دست دوم صنایع آردی

برای خرید و فروش دستگاه فرم زیر را تکمیل کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند

دستگاه بسته بندی گز و سوهان دست دوم

دستگاه بسته بندی گز و سوهان دست دوم از دستگاه هایی است که در کارگاه های تولیدی گز و سوهان مورد استفاده قرار می گیرد ، این دستگاه زیر مجموعه دستگاه دست دوم بسته بندی صنایع آردی است. این دستگاه با توجه به حجو تولید و البته نوع بسته بندی می تواند تفاوت هایی داشته باشد. در زمانهای قبل معمولا گز را بصورت دستی بسته بندی می کردند و آنها را در کارتن هایی با ابعاد مشخص به بازار عرضه میکردند. دستگاه های بسته بندی گز و سوهان می تواند سرعت کار را به طرز چشمگیری بالا برده و تمامی محصولات را به طرز متفاوت از گذشته بسته بندی کند. این امر باعث می شود جنبه اقتصادی موضوع توجیه پذیر باشد و محصولات را با مدت ماندگاری بالا و قابل صادرات عرضه کرد.

گشتا صنعت اصفهان دسگاه دست دوم بسته بندی گز و سوهان را با توجه به همه ملزومات این دو محصول برای تولید و بسته بندی به بازار عرضه کرده است تا علاوه بر قیمت مناسب برای بسیاری از کارگاه ها امکان استفاده از آن نیز وجود داشته باشد.

دستگاه بسته بندی گز و سوهان دست دوم

مزایای استفاده از دستگاه بسته بندی گز و سوهان دست دوم

بر خلاف دستگاه های نو که با قیمتی بالا عرضه می شوند و امکان استفاده از آن برای همه وجود ندارد، دستگاه های بسته بندی دست دوم با قیمتی کاملا در دسترس برای استفاده، این امکان را برای بسیاری از کارگاه ها به وجود می آورند تا بتوانند محصولات خود را با کیفیتی بسیار بالا برای صادرات و البته عرضه در سایر استانها بسته بندی کنند.

گشتا صنعت اصفهان با رویکردی کاملا متفاوت دستگاه های دست دوم بسته بندی را به بازار عرضه می کند، اول آنکه قیمت مناسبی دارد و در مرحله بعد ضمانت بلند مدت خدمات و قطعات را دارد.

قیمت دستگاه بسته بندی گز و سوهان دست دوم

گشتا صنت اصفهان دستگاه بسته بندی گز و دستگاه بسته بندی سوهان را قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه می کند.  با توجه به توانمندی گشتا صنعت اصفهان در واردات و ساخت دستگاه های بسته بندی، این اطمینان را برای مشتریان خواهد داست که دستگاه های بسته بندی را با قیمت بسیار مناسب برای کار در صنایع عرضه می کند. معمولا قیمت دستگاه های بازسازی شده نسبت به دستگاه های نو با اختلافی چشمگیر کمتر است.

کیفیت دستگاه های دست دوم بسته بندی گز و سوهان

هر زمان که بحث از کیفیت پیش می آید، قطعا گشتا صنعت اصفهان پیشتاز حوزه کیفیت دستگاه های بسته بندی است. این موضوع دلایل خاصی را پشت خود دارد از جمله آنکه، گشتا صنعت اصفهان بر اساس رویکرد مهندسی به بازسازی قطعات و دستگاه ها می پردازد و نتنها دستگاه ها را برای کار کردن در شرایط دائم کار آماده می کند بلکه تمام نقاط ضعف دستگاه ها را در مدت زمانی که کار کرده مشخص می کند و با برطرف کردن مشکلات دستگاه و البته تقویت نقاط ضعف دستگاه دستگاهی مطمئن و با کیفیت به بازار ارائه می کند.

کیفیت دستگاه بسته بندی گز و سوهان دست دوم

گارانتی و ضمانت بلند مدت دستگاه دست دوم بسته بندی گز و سوهان گشتا صنعت اصفهان

یکی از مواردی که در هنگام خرید دستگاه های دست دوم باید به آنها توجه کرد داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه های دست دوم بسته بندی است. گشتا صنعت اصفهان با ارائه خدمات بلند مدت ضمانت و البته پشتیبانی فنی محصولات، به مشتریان اطمینان خاطر لازم برای فعالیت طولانی مدت با دستگاه را می دهد. خدمات پس از فروش گشتا صنعت اصفهان با توجه به سازنده بودن دستگاه های مختلف و دانش بومی، بدون نگرانی در اختیار مشتریان قرار دارد.

نصب و راه اندازی دستگاه های دست دوم بسته بندی گز و سوهان

پس از فروش دستگاه و اخذ قرار داد گشتا صنعت اصفهان برای نصب و راه اندازی دستگاه در محل مورد نظر مشتری، تمامی اقدامات لازم را انجام می دهد و برای تست گرفتن دستگاه را در فاز تولید برده تا بتوانند عملکرد دستگاه را در حین فعالیت برسی و البته از همه آنها مهمتر چک کنند تا بتوانند سازگاری بیشتری را برای دستگاه در محیط کار ایجاد کنند.

سایر دستگاه های دست دوم صنایع آردی

دستگاه دست دوم بسته بندی صنایع آردی-ویفر

ویفر

نان

ماکارونی

کیک و کلوچه

کیک لایه ای

بیسکویت