مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

دستگاه بسته بندی عسل قاشقی

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه
تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
دستگاه بسته بندی عسل قاشقی

دستگاه بسته بندی عسل قاشقی یا عسل تک نفره،از انواع ماشین آلات بسته بندی است. یک دستگاه تمام اتومات است که از آن برای بسته بندی عسل قاشقی یا عسل یک نفره با ویژگی‌های خاص استفاده می‌شود. در طراحی این دستگاه به گونه‌ای عمل شده است که قادر باشد عسل را با دقت و سرعت بالا در بسته های قاشقی بسته بندی کند.

عسل جزو مایعات غلیظ بحساب می آید بنابراین برای بسته بندی مایعات غلیط به دستگاههای کاملا ویژه نیاز است.

در ادامۀ این مقاله، شرکت خدمات مهندسی و ماشین آلات صنعتی گشتا صنعت اصفهان به توضیح بیشتر در مورد این دستگاه خواهد پرداخت. بنابراین چنانچه قصد سرمایه گذاری و فعالیت تولیدی و تجاری در زمینۀ تولید و بسته بندی عسل را دارید، این مقاله را با دقت تا انتها مطالعه کنید.

جهت استعلام قیمت، خرید و یا کسب مشاوره رایگان با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

دستگاه بسته بندی عسل قاشقی

دستگاه بسته بندی عسل در انواع مختلفی تولید می شود که شامل بسته بندی تک نفره و بسته بندی حجمی می باشد. در این مقاله دستگاه بسته بندی عسل بصورت تک نفره را مورد بحث قرار می دهیم و ویژگی های مختلف آن را آشنا می شویم.

1) قابلیت تنظیم حجم محصول

دستگاه بسته بندی عسل قاشقی شرکت گشتا صنعت اصفهان قابلیت تنظیم برای بسته بندی عسل با اندازه های گوناگون را دارد. به عنوان مثال، از این دستگاه می‌توان برای بسته بندی عسل با حجم های مختلف، از جمله 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی و … استفاده کرد.

2) سرعت بالای بسته بندی عسل قاشقی

این دستگاه دارای سرعت بالا در بسته بندی عسل است. بدین ترتیب که شما می‌توانید در کم‌ترین زمان ممکن به بسته بندی عسل مورد نیاز خود دست پیدا کنید.

3) دقت بالا در بسته بندی عسل قاشقی

در زمان بسته بندی عسل، دقت بالا یک شاخص بسیار مهم است. عسل را با دقت بالایی در بسته‌های قاشقی یا یک نفره بسته بندی کند.

4) قابلیت تعویض ظروف

دستگاه بسته بندی عسل یک نفره، از ظروف گوناگون برای بسته بندی عسل استفاده می‌کند.

این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد که برای بسته بندی عسل تولیدی خود، از ظروف مختلف و بازارپسند استفاده کنید.

5) راه اندازی آسان

دستگاه بسته بندی عسل تک نفره، در عین حال که قابلیت‌های پیشرفته‌ای دارد، از پروسۀ راه اندازی بسیار آسانی برخوردار است. بنابراین، با دنبال کردن دستورالعمل‌های سادۀ اعلام شده از سوی تولید کنندۀ دستگاه، می‌توانید این دستگاه را به راحتی راه اندازی کنید.

مزیت دستگاه بسته بندی تک نفره

 

دستگاه بسته بندی عسل قاشقی،به نوعی دستگاه بسته بندی تک نفره عسل به حساب می آید که یک دستگاه پیشرفته، با سرعت و دقت بالا، و قابلیت تنظیم بسته بندی انواع مختلف عسل است. تولید کنندۀ عسل با استفاده از این دستگاه می‌تواند به راحتی عسل خود را بسته بندی کرده و به بازار عرضه کند.

جالب است بدانید که، یک دستگاه خودکار و صنعتی برای بسته بندی عسل با ویژگی‌های خاص طراحی شده است. معمولاً از این دستگاه در واحدهای صنعتی بسته بندی عسل استفاده می‌شود. اما می‌تواند در طرح های خانگی و کوچک نیز مورد استفاده قرار گیرد، تا در زمینۀ کسب و کارهای خانگی و کارگاه های کوچک و زودبازده که باعث اشتغال‌زایی محدودی می‌شوند نیز مورد استفاده قرار گیرد.

مزیت دستگاه بسته بندی تک نفره

قسمت های مختلف دستگاه بسته بندی عسل قاشقی

دستگاه بسته بندی عسل قاشقی به مانند دستگاه های بسته بندی تک نفره از چند قسمت مختلف تشکیل شده است. مانند بسیاری از دستگاه های بسته بندی مواد غذایی، قسمت اصلی این دستگاه مشتمل بر بخش های زیر است:

  1. یک نوار حمل و نقل
  2. مخزن عسل
  3. بخش قاشقی برای قرار دادن عسل 

همچنین  می‌توانند مجهز به یک سیستم سیلیکونی نیز باشند که تضمین می‌کند که قابلیت جریان کامل عسل برای بسته بندی بهینه است. هنگامی که عسل وارد دستگاه بسته بندی می‌شود، نخست در مخزن عسل ذخیره می‌شود و سپس در بخش قاشقی قرار می‌گیرد.

سپس، قاشق از بسته خارج شده و عسل به داخل بسته ریخته می‌شود. قابلیت تنظیم بسته بندی بسته‌های قاشقی بین 5 گرم تا 2 کیلوگرم و در بعضی موارد بیشتر است.
در بسیاری از دستگاه های بسته بندی عسل ، قابلیت تغییر پیش فرض بسته بندی، ضخامت پلاستیک بسته بندی، تعداد بسته‌های تولید شده در هر دقیقه و … به صورت دستی تنظیم می‌شود.

در عین حال، برخی از دستگاه های بسته بندی با یک سیستم کنترل الکترونیکی کنترل می‌شوند که کمک بزرگی به دقت در بسته بندی و تولید بسته‌های قاشقی عسل می‌کند.
به طور کلی، یک دستگاه پیشرفته و مؤثر برای بسته بندی عسل است که علاوه بر سرعت و دقت بالا، از راه اندازی آسان و قابلیت تغییر پیش فرض بسته بندی نیز برخوردار است.

تولید کنندگان عسل با استفاده از این دستگاه، به راحتی می‌توانند به بازارهای گوناگون دسترسی داشته باشند.

عملکرد دستگاه بسته بندی عسل قاشقی

1) شارژ عسل

این دستگاه با یک سیستم شارژ عسل کار می‌کند. برای استفاده از این دستگاه، تنها کافی است عسل را در محفظه ویژه آن وارد کرده و دستگاه را روشن کنید.

پس از این‌که عسل به دستگاه وارد شد، دستگاه با سرعت بالا عسل را برای بسته بندی آماده می‌کند.

2) بسته بندی

دستگاه بسته بندی با استفاده از یک فرآیند خودکار بسته بندی عسل را انجام می‌دهد. در این فرآیند، عسل به صورت یکنواخت و با دقت بالا در بسته های قاشقی بسته بندی می‌شود.

این فرآیند باعث می‌شود که بسته بندی عسل به شکلی کاملاً حرفه‌ای و بهداشتی انجام شود.

3) کنترل کیفیت

این دستگاه به طور خودکار کنترل کیفیت بسته بندی عسل را انجام می‌دهد. با استفاده از سیستم‌های قابل تنظیم، دستگاه می‌تواند بسته بندی عسل را با کیفیت بالا ارائه دهد.

کنترل کیفیت

قیمت دستگاه بسته بندی عسل قاشقی

در چند سال گذشته و با افزایش هزینۀ مواد غذایی از جمله عسل و رونق صنعت گردشگری و همچنین افزایش فرهنگ رستورانی و عرضۀ غذاهای آماده به صورت پَک، افزایش چشمگیر ضیافت‌ها و مطرح شدن الزامات بهداشتی جهت مقابله با سرایت بیماری‌های واگیردار از جمله کرونا، بسته بندی قاشقی مواد غذایی از جمله عسل و مربا نیز در کانون توجه قرار گرفته است.

به همین دلیل قیمت این دستگاه با توجه به نوسانات نرخ ارز، آپشن‌های مورد نظر مشتری، سطح اتوماسیون دستگاه و پیک تقاضا، دستخوش نوسان شده است.

در عین حال شرکت گشتا صنعت اصفهان این اطمینان را به متقاضیان دستگاه‌های بسته بندی قاشقی عسل می‌دهد که امکان عرضۀ با کیفیت‌ترین دستگاه‌ها با مناسب‌ترین قیمت و خدمات پس از فروش را دارد.

سخن پایانی

از دستگاه بسته بندی عسل قاشقی می‌توان برای بسته بندی سایر مواد غذای از قبیل مربا، شیره و … به صورت قاشقی نیز استفاده کرد.

بنابراین چنانچه در زمینه تولید، فراوری، یا صرفاً بسته بندی عسل فعالیت می‌کنید، صفر تا صد فرایند ثبت سفارش جهت طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش دستگاه بسته بندی عسل قاشقی را به تیم متخصصین شرکت گشتا صنعت اصفهان واگذار کنید و از یک کسب و کار پر رونق و زود بازده برخوردار شوید.

جهت استعلام قیمت، خرید و یا کسب مشاوره رایگان با شماره 09131197055 تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط:

دستگاه بسته بندی تک نفره عسل

دستگاه بسته بندی ژل ضدعفونی و الکل تک نفره

دستگاه بسته بندی محصولات تک نفره

دستگاه بسته بندی لواشک پذیرایی

 

Summary
دستگاه بسته بندی عسل قاشقی
Article Name
دستگاه بسته بندی عسل قاشقی
Description
در چند سال گذشته و با افزایش هزینۀ مواد غذایی از جمله عسل و رونق صنعت گردشگری و همچنین افزایش فرهنگ رستورانی و عرضۀ غذاهای آماده به صورت پَک، افزایش چشمگیر ضیافت‌ها و مطرح شدن الزامات بهداشتی جهت مقابله با سرایت بیماری‌های واگیردار از جمله کرونا، بسته بندی قاشقی مواد غذایی از جمله عسل و مربا نیز در کانون توجه قرار گرفته است. به همین دلیل قیمت این دستگاه با توجه به نوسانات نرخ ارز، آپشن‌های مورد نظر مشتری، سطح اتوماسیون دستگاه و پیک تقاضا، دستخوش نوسان شده است. در عین حال شرکت گشتا صنعت اصفهان این اطمینان را به متقاضیان دستگاه‌های بسته بندی قاشقی عسل می‌دهد که امکان عرضۀ با کیفیت‌ترین دستگاه‌ها با مناسب‌ترین قیمت و خدمات پس از فروش را دارد.
Author
Publisher Name
گشتا صنعت اصفهان
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *