مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

گشتا صنعت اصفهان

خرید و فروش تجهیزات دست دوم نوشیدنی ها و مایعات رقیق

دستگاه بسته بندی دست دوم

دستگاه دست دوم مایعات رقیق-نوشابه

برای خرید و فروش دستگاه فرم زیر را تکمیل کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند

دستگاه بسته بندی مایعات رقیق دست دوم  

دستگاه های بسته بندی مایعات رقیق یکی از دسته های دستگاه دست دوم بسته بندی گشتا صنعت اصفهان است،این دستگاه پرکاربردترین دستگاه های بسته بندی مایعات هستند که تمای مایعات با گرانروی پایین را می توانند بسته بندی کنند. این دستگاه ها به صورت های مختلفی می توانند تنظیم شوند، برای پر کردن بطری و یا برای پر کردن پاکت می توان این دستگاه ها را در تنظیمات خاصی نصب نمود. دستگاه های مایعات رقیق در نواع صنایع کاربرد دارد، از تمامی کارخانه هایی که تولید آبمیوه دارند، تا کارخانه های سرکه و آب معدنی و حتی صنایع دارویی برای پر کردن انواع سرم ها و شربت هایی با گرانرویی پایین از این دستگاه استفاده می کنند. با توجه به تحولات سالهای اخیر صنایع در ایران، بالا رفتن قیمت ارز و از طرفی نیاز مبرم و درخواست دستگاه مایعات رقیق گشتا صنعت اصفهان در اقدامی خلاقانه پس از تولید صفر تا صد این دستگاه ها، اقدام به بازسازی دستگاه های دست دوم کرده تا بتواند با کیفیت بسیار بالا و بدون هیچ گونه ایرادی این دستگاه ها را مجددا به خطوط تولید کارخانه ها بازگرداند.

دستگاه دست دوم پرکن مایعات رقیق 

پر استفاده ترین نوشیدنی آب است، آب در ظروف مختلفی بسته بندی می شود و برای مصارف مختلفی حتی ممکن است، برای مصرف در بسیاری از سازمانها سفارشی سازی شود. دستگاه دست دوم آب با دقت و عملکرد کامل توسط گشتا صنعت اصفهان برای مصارف مختلف بازسازی و در ضمانت بلند مدت و تضمین خدمات ارائه می شود.

دستگاه دست دوم بسته بندی آب معدنی

آب معدنی، صنعتی رو به گسترش است و استفاده از محصول آب معدنی تقریبا در همه جا شایع شده و این محصول را در سوپر مارکت ها تا حتی دکه های خیابان نیز مشاهده می کنید. هر شرکتی با برند و نام خود این محصول را به بازار عرضه می کند. دستگاه دست دوم آب معدنی ملاحظات بسیار مهمی چه در هنگام ساخت و چه در زمان بازسازی دارد. گشتا صنعت اصفهان نه تنها در هنگام ساخت دستگاه آب معدنی بلکه حتی در زمان بازسازی دستگاه دست دوم آب معدنی تمامی ملاحظات بهداشتی و آلاینگی های میکروبی را رعایت می کند تا دستگاهی کاملا سالم و عاری از هرگونه آلایندگی و مطابق با استانداردهای صنعتی و بهداشتی مورد نظر سازمان غذا و دارو را برای مشتریان فرآهم آورد. ضمانت بلند مدت و تضمین قطعات و تضمین خدمات و توانمندی بالای گشتا صنعت اصفهان در مهندسی دستگاه اطمینان فزون تری را برای مشتریان گرامی دارد تا با خیالی آسوده اقدام به خرید دستگاه دست دوم آب معدنی داشته باشند.

دستگاه بسته بندی سرکه دست دوم 

سرکه فرآورده انگور است که از زمانهای دور توسط مردم برای مصارف غذایی و گاها درمانی تولید می شده است. سرکه را حتی مردم هم برای ترشی و سایر فرآورده غذایی مورد استفاده قرار می دهند. سرکه به دو صورت سنتی و صنعتی تولید می شود این امر حاکی از آن است که مردم نیز به صورت کارگاهی یا کسب و کارهای خانگی اقدام به تولید سرکه میکنند که بعضا مقدار تولید در این دو بخش بسیار متفاوت است در بخش صنعت حجم تولید بسیار بالاست و دستگاه هایپرکن باید بتوانند در حجم و ساعات بالا کار کنند تا پاسخگوی نیاز صنعت باشند. 

دستگاه دست دوم سرکه از دستگاه هایی است که توسط گشتا صنعت اصفهان مجددا برای فعالیت در صنعت به بازار عرضه شده است.این دستگاه ها بصورت کامل بازسازی و تمامی الگوهای لازم برای فعالیت بلند مدت را در خود دارد. با توجه به اینکه سرکه تا حدی خاصیت اسیدی دارد گشتا صنعت اصفهان با دانش لازم در مورد میزان خورندگی مایعات از قطعاتی با مقاومت لازم در برابر خورندگی استفاده می کند. با رعایت تمامی ضوابط برای دستگاه پر کن سرکه قطعا گشتا صنعت اصفهان بهترین دستگاه دست دوم سرکه را به بازار عرضه می کنند و مشتریان گرامی با توجه شناخت گشتا صنعت اصفهان می توانند دستگاه ها را با قیمت بسیار مناسب و با گارانتی بلند مدت و تضمین قطعات تهییه کنند.

دستگاه دست دوم بسته بندی نوشابه

نوشابه، نوشیدنی خوشمزه است که بسیار استفاده می شود این نوشیدنی خاصیتی کاملا اسیدی دارد و معمولا در مدت زمان کارکرد بلند مدت بخشی از قطعات این دستگاه دچار خوردگی می شوند. بنابراین لازم است تا در بازسازی مجدد این دستگاه موازین لازم رعایت شود و دستگاه به نحوی تعمیر شو که از قطعات خورده شده عاری باشد.گشتا صنعت اصفهان با توجه به تولید دستگاه های پرکن مایعات رقیق برای تمامی صنایع این توانمندی را دارد تا دستگاه ها را بصورت تخصصی برای مصارف مختلفی بازسازی کند و برای فعالیت بلند مدت دچار مشکلات معمول نشوند.

قیمت دستگاه دست دوم بسته بندی مایعات رقیق

قیمت دستگاه دست دوم مایعات رقیق بسته به اینکه دستگاه در چه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد معمولا متفاوت است به همین جهت برای اطلاع دقیق از قیمت انواع دستگاه دست دوم پرکن مایعات رقیق با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و حتما فرم بالا را برای خرید دستگاه یا فروش دستگاه دست دومی که در اختیار دارید پر کنید. همکاران ما در گشتا صنعت اصفهان در اولین فرصت با شما تماس گرفته و روال لازم برای این امر در اسرع وقت طی خواهد شد.