مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

گشتا صنعت اصفهان

خرید و فروش تجهیزات دست دوم صنایع لبنی

دستگاه دست دوم بسته بندی

دستگاه دست دوم بسته بندی لبنیات-ماست

ماست

دستگاه دست دوم بسته بندی لبنیات-لوازم آزمایشگاهی

لوازم آزمایشگاهی

کشک

شیر

پنیر پیتزا

پنیر

بستنی

برای خرید و فروش دستگاه فرم زیر را تکمیل کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند

دستگاه دست دوم بسته بندی لبنیات

لبنیات و استفاده از لبنیات سابقه ای به قدمت حضور بشر بر روی زمین دارد. در کشور ما نیز از دیرباز تا کنون استفاده از لبنیات در بین مردم رایج بوده و آن را به اشکال مختلف استفاده می کردند. شیر، پنیر ، ماست و دوغ و سایر فرآورده های لبنی بسیار در بین ایرانیان پر طرفدار است. منبع تمامی این فرآورده های لبنی شیر است و برای استحصال انواع فرآورده های لبنی دستگاه هایی وجود دارد که بصورت اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی مورد استفاده قرار می گیرند که هر کدام از این دستگاه ها توان تولید متفاوتی را دارند. 

برخی از دستگاه های صنایع لبنی سازوکار بسیار ساده ای دارند و برخی دیگر سیستم پیچیده ای دارند، بالطبع قیمت این دستگاه ها نیز بسیار متفاوت است. دستگاه دست دوم بسته بندی بر مبناهای متفاوتی ارزش گذاری می شوند که در ادامه بیشتر با این موارد آشنا خواهیم شد.

دستگاه دست دوم بسته بندی بستنی

بستنی یکی از فرآورده های صنایع لبنی است که بسیار مورد استقبال قرار گرقته است. تولید این فرآورده در بخش های گسترده ای صنعت مورد استفا ه قرار می گیرد، از صنایع و کارخانه جات بزرگ تا صنایع کارگاهی و شیرینی پزی ها، امروزه حتی بسیاری از شیرینی فروشی ها و بستنی فروشی ها نیز از این دستگاه برای ارائه خدمات به مشتریان استفاده می کنند.

برخی از دستگاه های بستنی سازی قابلیت استفاده در مراکز فروش لبنیات و شیرینی فروشی ها را دارد و امکان استفاده از دستگاه برای مشتریان فرآم است. برخی دیگر از دستگاه ها اما اینطور نیستند بلکه در اوزان بالا اقدام به تولید بستنی می کنند و سروینگ به مشتریان در این دستگاه ها وجود ندارد. 

گشتا صنعت اصفهان با درا بودن تجربه بالا در ساخت و بازسازی دستگاه های صنایع لبنی، با اطمینان کامل به مشتریان اقدام به بازسازی دستگاه های دست دوم کرده است و آنها را با کیفیت بالا و تضمین خدمات به مشتریان ارائه می کند.

دستگاه دست دوم بسته بندی پنیر

فرآورده غذایی که در سفره صبحانه اکثر مردم یافت می شود. پنیر نه یک فرآورده بلکه عمدتا یک وعده غذایی برای صبحانه است. امروزه پنیر هم بصورت صنعتی و البته بصورت سنتی توسط لبنیاتی ها به بازار عرضه می شود. با توجه به مصرف بالا و بازار نسبتا با ثبات مصرف این محصول درخواست برای دستگاه های تولید پنیر بالاست. در طول سالهای اخیر گشتا صنعت اصفهان با توجه به روند صعودی قیمت ارز در بازار و البته توانمندی بسیار بالا مجموعه گشتا صنعت در ساخت جزء به جزء قطعات این امکان ویژه را به گشتا صنعت اصفهان داده است تا بتواند دستگاه های دست دوم تولید پنیر را با کیفیت بسیار بالا و تضمین بلند مدت کارکرد دستگاه، در اختیار مشتریان قرار دهد. مزیت استفاده از دستگاه های دست دوم گشتا صنعت اصفهان قیمت بسیار مناسب و البته اطمینان مشتری از ضمانت گشتا صنعت اصفهان است. چرا که با وجود دستگاه های دست دوم که قیمت مناسبی دارند کارفرمایان می توانند هزینه خود را برای خرید دستگاه های دیگر هزینه کنند و تمام کارگاه خود را با دستگاه های دست دوم مطمئن تجهیز کنند تا بنوانند فرآورده های بهتر و البته بیشتری را به بازار عرضه کنند.

دستگاه دست دوم پنیر پیتزا

اگرچه چه پیتزا یک غذایی بسیار خوشمزه است اما امروزه استفاده از پنیر پیتزا صرفا در ساخت پیتزا نمی باشد بلکه در طیف گسترده ای از محصولات غذایی و فست فود مورد استفاده قرار می گیرند. پنیر پیتزا امروز به شکل های مختلفی نیز تولید می شود مانند پنیر پیتزا ورقه ای، دانه ای و اشکال دیگر.

دستگاه دست دوم تولید پنیر پیتزا یکی دیگر از گزینه های مطلوب برای بسیاری از افراد در حوزه مواد غذایی است چرا که این امکان را به آنها می دهد تا بتوانند انوع مختلفی از این محصول را به بازار عرضه کنند.

گشتا صنعت اصفهان با به روزآوری دستگاه های تولید پنیر پیتزا این امکان را به ما میدهد تا بتوانیم بصورت گسترده ای از خدمات این شرکت در بازسازی دستگاه های تولید پنیر پیتزا استفاده کنیم.

دستگاه بسته بندی شیر دست دوم

اصلی ترین و پرکاربرد ترین دستگاه مورد استفاده در صنایع لبنی، دستگاه فرآوری شیر است. این دستگاه یا در واقع دستگاه های مختلف برای بهره برداری های مختلف از شیر ساخته شده اند. البته دستگاه های دیگری نیز وجود دارد که صرفا با پاستورایز کردن خود شیر می پردازد و شیر را برای مصرف عموم مردم آماده سازی می کند.

گشتا صنعت اصفهان با تسلط کامل و سابقه بلند مدت در ساخت این دستگاه ها، اقدام به بازسازی دستگاه های فرآوری شیر کرده و در قیمت های بسیار مناسب آن را در اختیار هموطنان گرامی قرار می دهد.

دستگاه دست دوم بسته بندی کشک

کشک یکی از فرآورده های لبنی است، که در مصارف گوناگونی حتی در زمان استفاده از مواد غذایی مانند آش رشته مورد استفاده قرار می گیرد. مخاطب تولید کشک بیشتر کارخانه جات لبنی و البته در کنار آن بیشتر درخواست از سمت مغازه های لبنی است که بصورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. این فرآورده به دلیل دارا بودن کلسیم بالا اخیرا مورد توصیه های درمانی برای سالمندان نیز قرار دارد. 

یکی از دستگاه هایی که مورد توجه گشتا صنعت اصفهان بوده بازسازی دستگاه تولید کشک است. این دستگا ها در انواع مختلف قادر به تولید کشک با درصد رطوبت پایین و کشک با درصد رطوبت بالا است. دستگاه های تولید کشک دست دوم این امکان را به شما می هد تا بتوانید محصولاتی را با قیمت پایین و کیفیت درخور توجه خریداری کنید. 

دستگاه دست دوم بسته بندی ماست

ماست بعد از شیر یکی از پر مصرف ترین فرآورده های لبنی است. این فرآورده بصورت ساده، کم چرب، پرچرب و در طعم های مختلف به بازار عرضه می شود.

دستگاه های تولید ماست در گشتا صنعت در انواع مختلفی تولید می شوند که ظرفیت تولید آنها متفاوت است. این دستگاه ها گرچه ساختاری ساده دارند اما فرآیند تولید ماست در دما و در شرایط فشاری که قرار دارند بسیار مهم است. گشتا صنعت اصفهان با دقت بالا در حوزه تولید دستگاه های بسته بندی و تسلط کامل در ابزار دقیق، دستگاه های دست دوم را بصورت بسیار با کیفیتی به بازار عرضه می کند. علاوه بر دقت در ساخت و پرداخت دستگاه های دست دوم، ضمانت بلند مدت خدمات و قطعات در گشتا صنعت اصفهان این امکان را به شما می دهد تا با اطمینان خاطر اقدام به خرید دستگاه های دست دوم کنید.

دستگاه دست دوم لوازم آزمایشگاهی

لوازم آزمایشگاهی، در تمامی صنایع تولیدی بسیار پرکاربرد هستند. گرچه این لوازم در کارخانه جات بزرگ در قسمت تحقیق و توسعه مورد استفاده قرار می گیرند اما هیچ کارگاه و تولیدی کوچکی را نمیتوانید بیابید که از این دستگاه ها در تولیدات محصولات لبنی خود استفاده نکنند، چرا که شرایط دمایی و فشاری منجر به تولید محصولاتی با خواص متفاوت خواهد شد. بنابراین برای دقت در تولید و کالیبره کردن شرایط نیاز به استفاده دقیق از این ابزارهاست. 

گشتا صنعت اصفهان با تمرکز بر حساسیت و دقت این دستگاه ها اقدام به بازساری آنها کرده و علاوه بر بازسازی این دستگاه ها را برای کارهای مختلفی کالیبره می کندتا با دقت بالا بتواند ویژگی های مشخصی را محاسبه کند.

قیمت دستگاه دست دوم صنایع لبنی

بر کسی پوشیده نیست که قیمت دستگاه دست دوم در صنایع لبنی بسیار مناسب تر از دستگاه های نو می باشد. برای اخذ قیمت دستگاه های دست دوم صنایع لبنی با شماره های مندرج در سایت گشتا صنعت اصفهان تماس بگیرید.