مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

گشتا صنعت اصفهان

خرید و فروش تجهیزات دست دوم تشریفات

دستگاه دست دوم بسته بندی

خرید و فروش تجهیزات دست دوم تشریفات-زیتون

زیتون

خیارشور

ترشیجات

برای خرید و فروش دستگاه فرم زیر را تکمیل کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند

دستگاه دست دوم تشریفات

دستگاه دست دوم تشریفات یکی از دستگاه هایی است که در مجموعه دستگاه بسته بندی دست دوم  گشتا صنعت اصفهان عرضه می شود که با کارکرد بسیار ساده و البته ساختاری متوارن و ساده بسیار در کسب و کارهای که به تشریفات و پذیرایی ارتباط دارد مورد استفاده است. تشریفات بخش اصلی برخی از کسب و کارها و البته تا حدی کمتر در همه منازل وجود دارد. بسیاری از کسب و کارها مانند تالارهای عروسی و شرکت هایی که کار تشریفات را برای سایر تجارت ها انجام می دهند و همچنین بخشی از بسیاری از کسب و کارها مانند رستورانها بر مبنای تشریفات فعالیت دارند. در حوزه دستگاه بسته بندی، تشریفات به بخشی از کسب و کار گفته می شود که فرآورده های جانبی مانند خیارشور، ترشی، زیتون و سایر فرآورده ها را بصورت مستقل و یا درکنار غذای اصلی در اختیار ما قرار می دهد.

این بخش از صنعت بطور کلی در دو بخش کلی اقدام به استفاده از دستگاه ها می کنند. اول در بخش ساخت این فرآورده های غذایی و دوم در بخش بسته بندی است. گشتا صنعت اصفهان با داشتن دانش و تجربه کافی در حوزه ساخت دستگاه های فرآوری یا به بیان برخی عمل آوری و همچنین در حوزه ساخت دستگاه های بسته بندی پس از فرآوری داری تجربه، دانش و البته خلاقیت در عرصه ارائه دستگاه های ساخت و بسته بندی مواد غذایی است.

با توجه به این پتانسیل در گشتا صنعت اصفهان و در پی افزایش روز افزون قیمت ارز در کشور گشتا صنعت اصفهان اقدام به بازسازی دستگاه های دست دوم ساخت و بسته بندی کرده است. این دستگاه ها با نوجه به اینکه گشتا صنعت خود سازنده آنها است، بصورت بسیار ویژه ای بازسازی شده است بطوری که مانند دستگاه های آکبند مطمئن و با ضمانت ارائه می گردد.

دستگاه دست دوم تشریفات| دستگاه بسته بندی خیارشور دست دوم

دستگاه های پرکن گونه ای از دستگاه های بسته بندی هستند که توانایی پر کن ظروف از مواد غذایی با ظرفیت های مختلف را دارا هستند. البته دستگاه های دست دوم بسیاری دیگر نیز برای بسته بندی خیارشور به اشکال مختلف وجود دارند منتها آنچه که مرسوم است مردم خیارشور را در ظروف شیشه ای کوچک یا بصورت فله از بازار به حالت وزنی خریداری می کنند.

گشتا صنعت اصفهان با ارائه دستگاه های دست دوم بسته بندی خیارشور، ای دستگاه ها را با گارانتی بلند مدت به مشتریان ارائه می کند.

دستگاه دست دوم تشریفات| دستگاه بسته بندی زیتون دست دوم

زیتون هم بصورت ترشی و هم بصورت شور و البته به اشکال مختلف دیگری هم به بازار عرضه می شود. گشتا صنعت اصفهان با طراحی و ساخت انواع دستگاه های بسته بندی زیتون که توانایی بسته بندی در اشکال مختلف را دارد توانمندی باز سازی دستگاه های دست دوم بسته بندی زیتون را به شکل خلاقانه ای دارا می باشد. دستگاه های دست دوم بسته بندی زیتون برای بسته بندی در شکل های مختلف و البته در وزنهای مختلف مناسب رستوراها و سایر کسب و کارها با گارانتی و ضمانت بلند مدت خدمات توسط گشتا صنعت اصفهان به بازار عرضه می شود.

دستگاه تشریفات دست دوم | دستگاه بسته بندی ترشیجات دست دوم

ترشیجات از سایر محصولات تشریفات پر مصرفتر است بنابراین درخواست های مشتریان برای بسته بندی این محصول به شکل ها و وزن های مختلف بالاتر از سایر دستگاه های بسته بندی است. گشتا صنعت اصفهان با بازسازی و ارائه دستگاه های دست دوم بسته بندی انواع ترشی این امکان را در خود ایجاد کرده است تا بتواند بصورت ویژه و مناسب ظرفیت و شکل بسته بندی دستگاه های دست دوم بسته بندی ترشی را بازسازی و با ضمانت بلند مدت قطعات و خدمات به مشتریان ارائه کند.

قیمت دستگاه های دست دوم بسته بندی تشریفات 

دستگاه های بسته بندی تشریفات، در مدلهای مختلفی وجود دارد. برای خرید دستگاه دست دوم تشریفات با شماره های مندرج در سایت گشتا صنعت اصفهان تماس گرفته و فرم بالا را هم تکمیل کنید و مشخصات دستگاه مورد نیاز خود را به دقت وارد کنید. همکاران ما در گشتا صنعت اصفهان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

برای فروش دستگاه های دست دوم خود به گشتا صنعت اصفهان در ابتدا مشخصات دستگاه خود را در فرم بالا وارد کنید. در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و روال لازم برای فروش دستگاه طی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *