مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

گشتا صنعت اصفهان

خرید و فروش دستگاه دست دوم بسته بندی بیسکویت

دستگاه دست دوم بسته بندی صنایع آردی

برای خرید و فروش دستگاه فرم زیر را تکمیل کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند

دستگاه دست دوم بسته بندی بیسکویت

دستگاه بسته بندی بیسکویت، یکی از دستگاه های دست دوم صنایع آردی است. دستگاه های بسته بندی بیسکویت بسته به نوع بیسکویتی که می خواهند بسته بندی کنند، سیستم کاملا متفاوتی دارد و به نحوی خاص برای بسته بندی محصول مورد نظر تنظیم می شود. دستگاه بسته بندی بیسکویت از دستگاه های کوچک تا دستگاه های بسته بندی بزرگ در حجم های تولیدی بالا را می تواند شامل شود.

با توجه به اینکه بیسکویت محصولی است که ساخت آن چندان دشوار نیست، بسیاری از افراد می توانند این محصول را حتی در خانه نیز تولید کنند، بنابراین از محصولات خانگی گرفته تا محصولاتی که در صنعت تولید می شوند از دستگاه های بسته بندی بیسکویت برای بسته بندی محصول خود استفاده می کنند.

گشتا صنعت اصفهان با اقدامی خلاقانه با توجه به وضعیت بازار و بالا رفتن قیمت ها و البته توجه به توان تخصصی خود در ساخت دستگاه های بسته بندی، اقدام به بازسازی دستگاه های دست دوم بسته بندی بیسکویت کرده است. در این وضعیت گشتا صنعت اصفهان با ارائه دستگاه هایی بسیار با کیفیت و ضمانت بلند مدت خدمات و قطعات، اطمینان مشتریان را در خرید محصول تامین می کند.

مزایای استفاده از دستگاه دست دوم بسته بندی بیسکویت

دستگاه های دست دوم بسته بندی بیسکویت بر خلاف باور عام دارای مزایایی برای استفاده در صنایع مختلف هستند. از جمله این مزایا می توان موارد زیر را نام برد:

قیمت دستگاه دست دوم بسته بندی بیسکویت

این دستگاه ها نسبت به دستگاه های نو قیمت کمتری دارند، اما قیمت پایین این دستگاه ها بیانگر پایین بودن کیفیت آنها نیست مخصوصا در دستگاه هایی که بخش مکانیکی بیشتری دارند. دستگاه های دست دوم به دلیل اینکه مدت زمان بیشتری در حال کارکردن بوده اند نسبت به دستگاه هایی که کار نکرده اند قیمت پایین تری دارند. این روال بازار در عرضه کالاهای نو و کارکرده است. بنابراین در یک نگاه ساده دستگاه دست دوم بسته بندی بیسکویت با قیمت کمتری به بازار عرضه می شوند. این نکته می تواند مزیت رقابتی در توسه سیستم ها ایجاد کند چرا که شما با قیمت کمتر می توانید تجهیزات بیشتری را بخرید و از طرفی با هزینه های کمتر مطمئن تر مسیر خد را پیش می برید.

کیفیت دستگاه های دست دوم بسته بندی بیسکویت

باور اشتباه دیگر این است که دستگاه های دست دوم بسته بندی بیسکویت کیفیت خود را از دست داد اند و نسبت به دستگاه های نو ، کیفیت بسیار پایین تری دارند. این باور رایج چندان درست نیست، مخصوصا اگر گشتا صنعت اصفهان عرضه کننده دستگا های دست دوم باشد. گشتا صنعت اصفهان با ارائه دستگاه های دست دوم و بازسازی این دستگاه ها، تمام نقاط آسیب و عملکرد آن را اصلاح کرده و دستگاهی بسیار با کیفیت و کاملا سالم با تضمین بلند مدت قطعات به بازار عرضه می کند.

گارانتی و ضمانت بلند مدت گشتا صنعت اصفهان

یکی از موارد نگرانی بسیاری از خریداران دستگاه های دست دوم نداشتن گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه های دست دوم است. گشتا صنعت اصفهان با توجه به اینکه تولید کننده دستگاه  های دست دوم است نه تنها ضمانت کالای عرضه شده را تعهد می کند. بلکه با دارا بودن توان تولیدی قطعات و دستگاه های نو، خدمات پس از فروش گسترده این محصولات را نیز به نحو بسیار جامعی برای مشتریان فراهم می کند.

نصب و راه اندازی دستگاه های دست دوم بسته بندی بیسکویت

 پس از خرید دستگاه توسط مشتری یکی از اقداماتی که گشتا صنعت اصفهان انجام می دهد، نصب و راه اندازی دستگاه دست دوم بسته بندی بیسکویت است. این مرحله شامل راه اندازی دستگاه و تست گرفتن از دستگاه در خط تولید و زیر بار است تا اطمینان مشتری از اصالت و سلامت کالا تامین گردد. در این مرحله علاوه بر تمامی فعالیتنام برده گشتا صنعت اصفهان می تواند دستگاه های بسته بندی دست دوم را برای خطوط متفاوت کاملا ویژه سازی کند تا هماهنگی و بهره وری کار بالاتر رود.

سایر دستگاه های بسته بندی صنایع آردی

دستگاه دست دوم بسته بندی صنایع آردی-ویفر

ویفر

نان

ماکارونی

گز و سوهان

کیک و کلوچه

کیک لایه ای