مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

گشتا صنعت اصفهان

خرید و فروش تجهیزات دست دوم صنایع آردی

دستگاه دست دوم بسته بندی

دستگاه دست دوم بسته بندی صنایع آردی-ویفر

ویفر

نان

ماکارونی

گز و سوهان

کیک و کلوچه

کیک لایه ای

بیسکویت

برای خرید و فروش دستگاه فرم زیر را تکمیل کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند

دستگاه دست دوم بسته بندی صنایع آردی 

صنایع آردی از گسترده ترین صنایع غذایی کشور می باشد. این بخش از صنعت علاوه بر استراتژیک بودن، مهمترین بخش سفره غذایی مردم را شامل می شود و تلاشهایی بسیاری از سمت سیاست های کلان اقتصادی بر خود کفایی این بخش متمرکز است.

علاوه بر نان که مهمترین محصول آردی در تمام کشور محسوب می شود، هزاران محصول متنوع با آرد تولید می شود که هر کدام مخاطبان بسیاری را در بخش عمومی به خود اختصاص داده از صنایع کلوچه و شیرینی گرفته تا صنایع غذایی مانند ماکارونی را می تواند شامل شود.

انواع دستگاه های دست دوم صنایع آردی 

در این بخش قصد داریم با دستگاه بسته بندی دست دوم  صنایع آردی آشنا شویم، گشتا صنعت اصفهان با راهکارهای مبتنی بر تخصص و تجربه و البته بررسی وضعیت اقتصادی و نیازهای مبرم صنعت به دستگاه های صنایع آردی، بر آن شده تا با دقتی بسیار بالا به بازسازی دستگاه های دست دوم بپردازد و این کار را به نحوی آنجام دهد که دستگاه را همچنان موثر و کارآمد نگه دارد تا بتواند سالهای بیشتری را در صنایع آردی مورد استفاده قرار گیرد. در این بخش تعدادی از دستگاه های دست دوم صنایع آردی را که بطور مستقیم توسط گشتا صنعت اصفهان عرضه می شود را معرفی میکنیم. 

فضای جدید در سایت گشتا صنعت اصفهان امکان خرید و فروش تجهیزات دست دوم صنایع آردی را فراهم آورده است شما با تکمیل فرم در این صفحه و با ذکر مشخصات خود می توانید دسگاه خود را به گشتا صنعت اصفهان معرفی کنید و همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و مراحل خرید و فروش آن را پیگیری می کنند.

قیمت پایین دستگاه های دست دوم از جمله نکاتی است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با قیمتی بسیار کمتر محصول مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید.

دستگاه دست دوم بسته بندی بیسکویت 

دستگاه تولید بیسکویت به طور گسترده ای در همه بخش های صنایع کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. گشتا صنعت اصفهان با عرضه دستگاه های دست دوم بیسکویت با ضمانت بلند مدت محصولات این امکان را در اختیار شما قرار می دهدتا بتوانید با اطمینان خاطر دستگاهی مطمئن با ضمانت کارکرد بالا را در اختیار داشته باشید.

دستگاه دست دوم بسته بندی کیک لایه ای

یک فرآورده آردی که بیشتر توسط شیرینی فروشی ها یا صنایع تولید کیک مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه تولید کیک لایه ای است. این دستگاه ها با توجه به اینکه در تولیدات مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد نیاز است که الزامات بهداشتی خاصی را داشته باشد بنابراین در مرحله بازسازی این دستگاه ها گشتا صنعت اصفهان تمامی الزامات بهداشتی را رعایت کرده و دستگاهی مطابق استانداردها وزارت بهداشت و صنایع غذا و دارو را به مشتریان گرامی عرضه می کند.

دستگاه دست دوم بسته بندی کیک و کلوچه

دستگاه دست دوم تولید کیک و کلوچه از دستگاه های بسیار پر کاربرد صنایع آردی است. این دستگاه در تناژهای مختلف توان تولیدی دارد و در مرحله بازساری ما با انواع مختلفی از دستگاه ها سر و کار داریم که بصورت تخصصی برای استفاده در بخش تخصصی بازسازی شده اند.

بسته به اینکه از چه دستگاهی در خط تولید خود استفاده می کنید میاوانید از دستگاه های دست دوم گشتا صنعت اصفهان استفاده کنید. بسته به حجم تولیدخود بهتر است حتما از مشاوران گشتا صنعت اصفهان برای خرید نوع دستگاه مناسب کمک بخواهید.

دستگاه دست دوم بسته بندی گز و سوهان

یکی از دستگاه هایی که درصنایع آردی مورد استفاده قرار می گیرد و تا حدی متفاوت تر از سایر دستگاه هاست، دستگاه تولید گز و سوهان است. محصولات گز و سوهان در سالهای گذشته در استانها خاصی تولید و عرضه می شد اما امروزه تولید گز و سوهان در کشور فراگیر شده است و افراد بسیاری در مناطق مختلف کشور اقدام به تولید گز و سوهان می کنند. 

دستگاه دست دوم تولید گز و سوهان در گشتا صنعت اصفهان بصورت تخصصی بازسازی شده و حتی در مرحله بازسازی امکان ایجاد ویژگی های خاصی برای این دستگاه ها وجود دارد که بصورت تخصصی توسط کارشناسان گشتا صنعت با توجه به نیاز مشتری ایجاد می شوند. البته در مراحل سفارش شما می توانید از گشتا صنعت اصفهان بخواهید که دستگاه مورد نظر شما را با چه ویژگی هایی آپدیت کند.

دستگاه بسته بندی ماکارونی دست دوم

یکی از مواد غذایی که به سبد غذایی ما افزوده شده است ماکارونی و پاستا است، البته در سالهای اخیر محصولات مشابه دیگری مانند نودل، ورمیشه، فتوچینی نیز به بازار آماده است که تا حدی ساختاری مشابه در مراحل تولید دارند. با توجه به خلاقیت تولید کنندگان و ایجاد نیاز در مصرف کنندگان و تولید محصولات مختلف ما شاهد حضور طیف گسترده ای از محصولات رشته ای هستیم که در بازار عرضه می شوند مانند انواع رشته های آشی و سوپی.

در این صنعت در ابعاد بزرگ شاهد حضور دستگاه های تخصصی و تک کاره و در صنایع کوچک شاهد حضور دستگاه ای چند کاره در بخش میانی و کوچک صنعت هستیم.  حضور دستگاه های چند کاره در بنگاه های زودبازده اقتصادی امکان تولید دو یا چند محصول مختلف را به کارفرما می دهد که یک وییگی مثبت در این بخش از صنعت تلقی می گردد.

گشتا صنعت اصفهان با توان بالایی تولیدی و اورهال دستگاه های تولید مکارونی امکان دسترسی مشتریان به دستگاه های بسیار سالم و البته با قیمت بسیار پایین تر را فرآهم آورده است. همچنین شما می توانید با درخواست از گشتا صنعت اصفهان محصولاتتان را تا حد بسیاری سفارشی سازی کنید.

دستگاه بسته بندی نان دست دوم

در بخش تولید و نوسازی دستگاه های تولید نان ما با مهمترین فرآورده آردی و مهمترین ماده غذایی مردم سر و کار داریم. دستگاه های بخش نان شامل دستگاه های تولید نان سنتی و فانتزی و البته دستگاه های بسته بندی نان است، هر چند که دستگاه های ویژه و مکمل بیشتری نیز وجود دارند اما بسته به نظر و درخواست مشتریان تولید و یا بازسازی می شوند.

استفاده فراوان و تمام وقت از دستگاه های تولید نان در سرتاسر کشور و راحتی کار کردن با آنها نیاز بالای مردم و بازاریابی کم زحمت آن فروش این دستگاه ها را دو چندان کرده است.

در این بخش گشتا صنعت اصفهان علاوه بر تولید کننده بودن توان لازم برای بازسازی دستگاه های دست دوم را دارد که با کیفیتی در حد دستگاه های نو قابل به کارکردن در بازه های زمانی طولانی مدت هستند.

دستگاه های دست دوم با توجه به قیمت بسیار پایین تر نسبت به دستگاه های نو مزیت اقتصادی بالاتری را ایجاد می کنند. برای خرید و مشاوره رایگان دستگاه های دست دوم نان با مشاوران گشتا صنعت اصفهان تماس بگیرید.

دستگاه دست دوم تولید و بسته بندی ویفر

خوراکی ویفر که همه ما آن را می شناسیم چه در بخش تولید و چه در بخش بسته بندی بسیار پرکاربرد است. این دستگاه با توجه به اینکه توان تولید بالایی دارد در بخش های مختلف صنایع متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه تولید ویفر می تواند در بازه های زمانی طولانی خط تولید را تغذیه کند. و محصول را بصورت ویفر یا لایه های ویفری مناسب برای استفاده در مشاغل دیگر را فراهم کند. گشتا صنعت اصفهان با توجه به کارکردن با صنایع مختلف در این بخش و مسلط به تولید و بازسازی دستگاه ویفر این امکان را به مشتریان داده تا با خرید دستگاه دست دوم ویفر با قیمت مناسب مسیر توسعه را برای سایر صنایع فراهم کند.

قیمت دستگاه بسته بندی دست دوم صنایع آردی

دستگاه های دست دوم صنایع آردی با توجه به قیمت مناسبی که دارند بسیار مورد توجه صنعتگران و مشاغل مختلف هستند چرا که علاوه بر قیمت پایین امکان استفاده مجدد و تعمیر کلی آها فرام آماده است. برای اخذ قیمت و کسب مشاوره رایگان خرید با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و از مشاوره رایگان گشتا صنعت اصفهان بهره مند شوید.