مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

گشتا صنعت اصفهان

خرید و فروش دستگاه دست دوم بسته بندی نان

دستگاه دست دوم بسته بندی صنایع آردی

برای خرید و فروش دستگاه فرم زیر را تکمیل کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند

دستگاه بسته بندی نان دست دوم

دستگاه دست دوم بسته بندی نان، یکی از دستگاه هایی است که برای بسته بندی نان مورد استفاده قرار می گیرد و در زیر گروه دستگاه های دست دوم بسته بندی صنایع آردی قرار می گیرد. دستگاه های بسته بندی نان بصورت اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی در بازار وجود دارد. ساختار دستگاه های بسته بندی از دستگاهی بسیار ساده تا دستگاه های پیچیده را می تواند شامل شود. 

البته باید توجه داشت که نان در کشور ما به دو صورت نان فانتزی و نان سنتی عرضه می شود که هر کدام از آنها دارای طرفداران خاص خود هستند هر چند که در سالهای اخیر ثابت شده است که دور ریز نان فانتزی بسیار کمتر است اما همچنان توجه مردم به استفاده از نان سنتی بیشتر است. نان سنتی بیشتر توسط نانوایی ها در سراسر کشور تهیه می گردد که بسیار اتفاق می افتد بسته بندی این نان ها بصورت دستی و در نایلون انجام می شود.

برای عرضه تجاری محصولات امکان استفاده از نایلون تا حد زیادی قابل قبول نمی باشد به همین جهت زمانی که سطح توزیع محصول در حجم بالایی و بصورت تجاری باشد باید بتوانیم بسته بندی را برای عرضه محصول ارائه کنیم تا سلامت محصول در طول حمل و نقل و مدت ماندگاری و البته مشتری پسندی آن هم بیشتر شود. در این مورد حتما باید از دستگاه های بسته بندی برای ارائه محصول استفاده کنیم.

دستگاه های بسته بندی نان را می توان از دستگاه های ساده مخصوص کار در نانوایی ها و البته دستگاه های پیشرفته برای کسب و کار های نان فانتزی در بازار مشاهده کرد. گشتا صنعت اصفهان به عنوان وارد کننده و البته سازنده دستگاه های بسته بند، اقدام به عرضه دستگاه های دست دوم بسته بندی تان کرده که با دقت بسیار بالا و کیفیت عالی بازسازی می شوند.

دستگاه دست دوم بسته بندی نان

مزایای استفاده از دستگاه دست دوم بسته بندی نان

دستگاه های دست دوم بسته بندی نان، بر خلاف انتظار مزایای بسیار زیادی در خرید آن وجود دارد. با توجه به بی ثباتی قیمت ارز در کشور و بالا رفتن قیمت های دستگاه های جدید، بهترین راهکار استفاده از دستگاه دست دوم بسته بندی نان است. باید توجه داشت که دستگاه های دست دوم بسته بندی که توسط گشتا صنعت اصفهان عرضه می شود دارای کیفیتی قابل رقابت با محصولات نو است. از طرفی علاوه بر کیفیت بالای دستگاه های بسته بندی، قیمت پایین این دستگاه ها باعث صرفه جویی در هزینه های کسب و کار و البته کسب و سود بیشتر است چرا که عرضه دستگاه های دست دوم امکان استفاده مزایای آن را هم برای ما دارد و ما می توانیم وارد فاز تجاری سازی و عرضه محصول شویم.

قیمت دستگاه دست دوم بسته بندی نان

دستگاه دست دوم بسته بندی نان، بسته به اینکه چه نوع بسته بندی را ارائه میکند و البته اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک بودن آن نیز در قیمت دستگاه ها بسیار مهم است، برای اخذ قیمت دستگاه های بسته بندی دست دوم نان حتما فرم بالا را پر کرده یا مستقیما با شماره های مندرج در سایت با گشتا صنعت اصفهان تماس بگیرید. 

کیفیت دستگاه های دست دوم بسته بندی نان

گشتا صنعت اصفهان با سابقه ای سه دهه تولید و واردات دستگاه های بسته بندی به کشور امکانات و توانمندی بسیار بالایی را در ساخت دستگاه های دست دوم دارد چرا که به طور کامل می تواند دستگاه ها را بازسازی و تمام موارد و مشکلات آن را بر طرف کند. البته با توجه ویژه به این موضوع که گشتا صنعت اصفهان توان ساخت قطعات و واردات قطعات پیچیده را دارد و البته در هیچ یک از مراحل بازسازی دستگاه های دست دوم بسته بندی نان دارای وقفه به دلیل نبود قطعات نخواهد بود. با توجه به دلایل ذکر شده کیفیت دستگاه دست دوم بسته بندی نان که توسط گشتا صنعت ارائه می شود بسیار بالاست و از این جهت اطمینان مشتریان را تامین خواهد کرد.

خرید و فروش دستگاه دست دوم بسته بندی نان

گارانتی و ضمانت بلند مدت دستگاه دست دوم بسته بندی گشتا صنعت اصفهان

گشتا صنعت اصفهان با توجه به توانمندی بالایی که در حوزه ساخت و بازسازی قطعات و دستگاه های دست دوم دارد، تمامی دستگاه های ارائه شده توسط گشتا صنعت اصفهان با ضمانت کامل قطعات و خدمات و گارانتی بلند مدت دستگاه دست دوم بسته بندی نان ارائه می شود.

نصب و راه اندازی دستگاه های دست دوم بسته بندی نان

یکی از دغدغه های مشتریان، نصب و راه اندازی دستگاه دست دوم بسته بندی نان و البته اطمینان از سلامت کارکرد دستگاه است. گشتا صنعت اصفهان پس از فروش دستگاه وظیفه نصب و راه اندازی دستگاه را در محل مورد نظر مشتری بر عهده می گیرد. پس از نصب و راه اندازی دستگاه، دستگاه وارد فاز تولید و بسته بندی می شود در این مرحله گشتا صنعت اصفهان برای مدتی تحت نظارت مشتری عملکرد دستگاه را برسی می کند تا بتواند تمامی خدمات مورد نظر مشتری را برآورده سازد.

سایر دستگاه های بسته بندی صنایع آردی

دستگاه دست دوم بسته بندی صنایع آردی-ویفر

ویفر

ماکارونی

گز و سوهان

کیک و کلوچه

کیک لایه ای

بیسکویت