مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

گشتا صنعت اصفهان

خرید و فروش تجهیزات دست دوم بسته بندی ویفر

دستگاه دست دوم بسته بندی صنایع آردی

برای خرید و فروش دستگاه فرم زیر را تکمیل کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند

دستگاه دست دوم بسته بندی ویفر

دستگاه دست دوم بسته بندی ویفر، از دستگاه های بسته بندی است که در بسیاری از صنایع کاربرد دارد از شیرینی سازی و استفاده خانگی تا برسد به صنایع بزرگ از این دستگاه ها در مقیاسهای متفاوت استفاده می کنند. ویفر را تقریبا همه میشناسند، یک شیرینی با نان بسیار نازکی است که لایه های کرم و شکلاتی در میان خود دارد.در واقع دستگاه بسته بندی ویفر جزئی از همه محصولاتی است که در گروه دستگاه دست دوم صنایع آردی قرار دارند. امروزه حتی از ترکیبات میوه نیز برای پوشش داخل آن استفاده می کنند. لایه نازک ویفر را ممکن است با روشهای مختلفی بتوانند به اشکال گوناگونی در بیاورند و برای مصارفی از جمله بستنی و بسیاری موارد دیگر کاربرد دارد.

ساخت و بسته بندی ویفر چندان دشوار نیست و هم می توان آن را بصورت دستی و هم با استفاده از دستگاه ها تولید کرد، بنابرین اختلاف در کیفیت تولید و حجم تولید است. بنابراین هر زمان که شما قصد تجاری سازی و فروش محصول را داشته باشید ناچار هستید از دستگاه های تولید و بسته بندی ویفر استفاده کنید.

دستگاه دست دوم بسته بندی ویفر یکی از گزینه های بسیار مناسب برای بسته بندی ویفر است البته باید توجه دشت که دستگاه ها معمولا بصورت کاملا متفاوتی اقدام به بسته بندی می کنند. البته می توان دستگاه هایی را خریداری کرد که بتوانند در ابعاد و اشکال مختلفی کار بسته بندی را انجام دهند.

مزایای دستگاه دست دوم بسته بندی ویفر 

گشتا صنعت اصفهان با توجه به سابقه طولانی در حوزه ساخت انواع مختلف دستگاه های بسته بندی توان بازسازی تمامی دستگاه های بسته بندی را با بالاترین کیفیت ممکن دارد. ویژگی منحصربفرد گشتا صنعت اصفهان این است که می تواند تمامی این دستگاه ها را برای خطوط تولید متفاوت ویژه سازی کند. این ویژه سازی از بازطراحی دستگاه تا خدمات دیگر مانند اصلاح رویه بسته بندی را می تواند شامل شود.

گارانتی بلند مدت قطعات و خدمات پس از فروش 

برخلاف بسیاری که برای فروش دستگاه دست دوم هیچ ضمانت و تعهدی قائل نیستند.گشتا صنعت اصفهان با ضمانت قطعات و خدمات بلند مدت پس از فروش از تمامی دستگاه های دست دوم که توسط گشتا صنعت بفروش می رسد حمایت بلند مدت می کند. لذا به دلیل توان بالای گشتا صنعت در ساهت دستگاه های بسته بندی ویفر ، این توان را هم در بخش بازسازی به نحو بسیار قدرتمندی از خود نشان می دهد.

قیمت دستگاه های دست دوم بسته بندی ویفر

دستگاه های دست دوم بسته بندی ویفر در مقایسه با سایر دستگاه های بسته بندی نو، قیمتی پایین تر دارند بنابراین برای برخی از افراد یک وجه بسیار مناسبی است تا بتوانند با هزینه کمتر دستگاهی کاملا مطمئن را خریداری کنند و از جهتی حتی بتوانند آنها را ویژه سازی کنند بنابراین با هزینه کمتر می توانند تجهیزات لازم را خریداری کنند.

سایر دستگاه های بسته بندی صنایع آردی

دستگاه دست دوم بسته بندی صنایع آردی-نان

نان

ماکارونی

گز و سوهان

کیک و کلوچه

کیک لایه ای

بیسکویت