قیمت فروش دستگاه بسته بندی

موارد مورد استفاده و کاربردها دستگاه بسته‌بندی وکیوم  

دستگاه بسته‌بندی وکیوم از روشی که در آن علاوه بر ضد آب بودن تمام هوای داخل بسته تخلیه می‌شود استفاده می‌کند. در این روش محصول را داخل یک غشای پلاستیکی قرار داده و هوای داخل آن را تخلیه می‌کنیم سپس بسته آب‌بندی می‌شود. هدف بسته‌بندی وکیوم حذف اکسیژن داخل محصول به منظور افزایش عمر مفید مواد بسته‌بندی شده می‌باشد. روش بسته‌بندی وکیوم باعث کم کردن رشد باکتری‌های هوازی و قارچ می‌شود، همچنین از تبخیر عناصر فرار مواد جلوگیری می‌کند. در بسته‌بندی اغلب مواد غذایی خشک مانند غلات و حبوبات، آجیل، گوشت، پنیر، ماهی دودی و… از روش بسته‌بندی وکیوم استفاده می‌شود. برای موادی که امکان از بین رفتن آن‌ها طی فرایندبسته‌بندی وکیوم وجود دارد (مانند چیپس سیب‌زمینی) از جایگزینی نیتروژن به جای اکسیژن استفاده می‌شود که همان اثر وکیوم کردن را بر روی محصول خواهد داشت.

دستگاه وکیوم پرس،دستگاه تخلیه هوا

دستگاه بسته بندی وکیوم انواع مختلفی از نظر نوع فرایند وکیوم کردن دارد:

وکیوم کننده‌ی خارجی: فرایند وکیوم کردن در این نوع دستگاه بسته‌بندی وکیوم در خارج از آن انجام می‌شود به این معنا که شما کیسه‌ای به خارج دستگاه بسته‌بندی وکیوم متصل کرده و محصول خود را در دستگاه بسته‌بندی وکیوم قرار می‌دهید سپس دستگاه بسته‌بندی وکیوم هوای آن را خارج می‌کند و کیسه را از طریق مهر و موم کننده‌ی حرارتی می‌بندد تا هوایی وارد آن نشود.

 

قیمت فروش دستگاه بسته بندی وکیوم و تزریق گاز ازت جهت بسته بندی گوشت قرمز-مرغ-ماهی-میگو-مواد غذایی-خیار شور-سوسیس و کالباس و..
قیمت و فروش دستگاه تسمه کش دستی و اتوماتیک برقی جهت بسته بندی تسمه دور انواع جعبه و کارتن و پالت
قیمت فروش دستگاه کارتن چسب زن اتوماتیک جهت بسته بندی و چسب زنی رو و زیر کارتن
قیمت فروش دستگاه اسکین پک (بسته بندی فرمی و قالبی ) جهت بسته بندی انواع کالا و قطعات به صورت قالبی و فرمی
قیمت فروش دستگاه سیل القایی جهت پلمپ درب انواع قوطی -بطری و لیوان و..
0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید