فروش انواع دستگاه دوخت درب گونی‌

موارد استفاده و کاربرد ها :

قیمت و فروش انواع دستگاه دوخت گونی گونی دوز; از دستگاه دوخت گونی (گونی دوز) برای بستن در کیسه‌های حاوی موادی مانند برنج، سیمان، آرد و امثال آن ها استفاده می‌شود. از آنجایی که برای بستن در اینگونه مواد و کیسه‌ها نمی‌توان از روش‌های دیگر بسته‌بندی مانند دوخت حرارتی استفاده کرد لذا سر آن‌ها به وسیله‌ی نخ با ضخامت و جنس‌های مختلف توسط دستگاه‌های سردوزگونی دوخته می‌شود ابعاد دستگاه سردوزگونی نیز بسیار متفاوت بوده و برخی از آن‌ها به دلیل کوچک بودن به سادگی قابل جابجایی است تا امکان دوخته شدن کیسه‌های بزرگ بدون جابجایی آن‌ها وجود داشته باشد و برخی دیگر از انواع مدل آن به صورت ثابت طراحی شده‌اند که استفاده از آن ها را در خط تولید ممکن می‌سازد.

فروش دستگاه بسته بندی برنج و دستگاه بسته بندی کیسه های،حبوبات، آرد، خشکبار و… ازگشتا صنعت اصفهان

مشخصات فنی دستگاه :

انواع مختلف دستگاه دوخت گونی قابلیت دوخت انواع مختلف کیسه مانند کیسه‌های پلاستیکی، کاغذی و پارچه‌ای را دارند. نوع دوخت‌های این دستگاه‌ بر اساس مورد استفاده نیز متفاوت است انواع دوخت‌های یک طرفه، دو طرفه، ضربدری و مهر و مومی قابل انجام است.
مدل‌های ثابت این دستگاه‌ها برای هر عدد کیسه‌ی معمولی زمانی بین ۵ تا ۸ ثانیه برای دوخت سر آن بسته به اندازه‌ی آن‌ها نیاز دارد. سوزن دوخت دستگاه سردوزگونی نیز قابل تعویض با سوزن‌های با ضخامت های متفاوت است.

دستگاه دوخت نخی گونی مناسب برای دوخت انواع گونی پلاستیکی ، کنفی و پارچه ای ، بسته های پلاستیک ضخیم ، سنگین و… , دستگاه گونی دوزی دستی-دستگاه دوخت سر کیسه گونی کاغذی و ..

قیمت فروش انواع دستگاه دوخت گونی‌

از دستگاه دوخت نخی گونی جهت دوخت انواع گونی پارچه ای،کنفی،پلاستیکی و … استفاده می گردد
از این دستگاه برای دوخت سر انواع گونی برنج-گندم-غلات-حبوبات و .. وانواع پودر و مواد گرانولی استفاده کرد

محصولات و خدمات گشتا صنعت اصفهان

دستگاه بسته بندی صنعتی، دستگاه بسته بندی کیسه، درب دوزی کیسه های سیمان، دستگاه بسته بندی خشکبار، دستگاه بسته بندی مواد غذایی،بسته بندی موادغذایی،بسته بندی غذاهای آماده، بسته بندی خرما، دستگاه وکیوم، ، وکیوم بلدرچین و سبزیجات و میوه جات ، بسته بندی گوشت و مرغ، وکیوم فروشگاهی و خانگی، وکیوم مرغ، ماهی، میگو و…

گشتا صنعت_چسبزناطلاعات تماس جهت مشاوره و خرید دستگاها

اصفهان – خیابان امام خمینی – بلوار عطاءالملک
نبش چها راه نوآوران – پلاک ۱۰۷۷-

نمایشگاه دستگاه های بسته بندی

تلفن:۳-۳۳۸۷۸۶۸۱-۰۳۱

همراه:۰۹۱۳۱۱۹۷۰۵۵۵۵

علیرضا جوانمرد

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید