مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

دستگاه بسته بندی پودری

جستجو

اطلاعات تماس

ساعات کاری

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

شنبه--------- 8:00 تا 16:00

یک شنبه------ 8:00 تا 16:00

دو شنبه------- 8:00 تا 16:00

سه شنبه------ 8:00 تا 16:00

چهار شنبه----- 8:00 تا 16:00

پنج شنبه------ 8:00 تا 14:00

تعمیر انواع جت پرینتر
تعمیر انواع جت پرینتر
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
دستگاه بسته بندی کاپوچینو
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
تفاوت تاریخزن حرارتی با دستگاه تاریخزن دستی و پدالی
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
نماد حلال چه تاثیری بر انتخاب مصرف کنندگان دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
بسته بندی و مکان نگه داری آبلیمو چه تاثیری بر روی کیفیت آن دارد؟
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از نانو تکنولوژی در بسته بند مواد غذایی (بخش سوم : نانو مواد)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از تکنولوژی نانو در بسته بندی مواد غذایی( بخش دوم)
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
استفاده از نانو تکنولوژی در صنعت بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
بسته بندی ماهی و میگو، کارآفرینی در صنعت شیلات
چگونه در صنعت بسته‌بندی ارزش افزوده ایجاد کنیم؟
چگونه در صنعت بسته‌بندی ارزش افزوده ایجاد کنیم؟
دستگاه بسته بندی پودری

دستگاه بسته بندی پودری یکی از انواع ماشین آلات بسته بندی می باشد که می تواند انواع مختلفی از محصولات پودری را با آن بسته بندی کرد. کاربرد و حوزه فعالیت این دستگاه در تولید بسته های پودری یا بسته های گرانول ریز می باشد در خیلی از کسب و کار های فعال مورد استفاده قرار می گیرد.

بسته بندی پودری 

بسته بندی پودری در واقع روشی می باشد که در آن مواد و محصولات پودر شده توسط دستگاه ها و ماشین آلات تخصصی بسته بندی شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار داده می شوند. امروزه استفاده از این سبک تولیدات به شدت در حال افزایش می باشد و کسب و کار های زیادی در حال استفاده از آن می باشند.

بسته بندی پودری باید با دقت بالایی صورت گیرد و از ماشین آلاتی استفاده شود که این پروسه را به خوبی برای شما پیش ببرند. این سبک از بسته بندی در نوع توزینی صورت می گیرد که تخصصی ترین ماشین آلات برای این کار دستگاه بسته بندی توزین دار می باشند.
در بسته بندی پودری شما می توانید ادویه جات، نسکافه، قهوه، پودر های پرروتئینی، شیر خشک، پودر های دارویی و سایر انواع پودر های دیگر را به فرم های وزنی و ساشه ای تولید نمایید.

چه نوع پودر هایی را می توان با این دستگاه بسته بندی کرد؟

این سوال را خیلی از کاربران مطرح می کنند و می خواهند بدانند اگر این دستگاه را تهیه کنند چه کار هایی می توانند با آن انجام دهند. در این بخش برخی از مواردی که شما می توانید به صورت بسته بندی پودری در بازار عرضه کنید را نام خواهیم برد.
شیرخشک، کافی میکس، ادویه، سماق، آویشن، قهوه، پودر کاکائو، پودر فلفل، نمک، نشاسته، پودر های داروسازی، زردچوبه، خاک شیر، تخم شربتی، خوراک ماهی، پودر های گیاهی، مواد شیمیایی،پودر ژله، شکر و پودر قند تنها برخی از موادی می باشند که شما می توانید آنها را به صورت بسته بندی پودری درآورید.

در واقع بهتر است این موضوع را به این صورت بیان کنیم که شما می توانید انواع مواد پودری را از طریق دستگاه بسته بندی مواد پودری تولید کنید و در بازار عرضه نمایید. اگر می خواهید در سایز های کوچکتری بسته بندی های خود را انجام دهید می توانید از دستگاه بسته بندی ساشه پودری استفاده نمایید.

عملکرد دستگاه بسته بندی پودری

قبل از خرید دستگاه بسته بندی پودری بهتر است با نحوه عملکرد آن آشنا شوید. این دستگاه بسته بندی به صورت اتوماتیک بوده و انواع مواد پودری از قبیل آرد، نشاسته و… انواع ادویه جات مانند: زردچوبه، فلفل، دارچین و… و همچنین پودرهای داروئی و شیمیایی را درون سلفون با بالاترین کیفیت و درصد خطای نزدیک به صفر بسته بندی می کند. شکل و فرم بسته بنا به سلیقه مصرف کننده می باشد.

انواع دستگاه بسته بندی پودری صنعتی و خانگی

انواع مختلفی از دستگاه ها برای بسته بندی پودری وجو دارد که متداول ترین ها بارتند از :

 • دستگاه پر کن
 • دستگاه بسته بندی پودری ساشه
 • دستگاه بسته بندی سلفونی 

دستگاه بسته بندی مواد پودری در سلفون، قوطی، پلاستیک، نایلون و… انواع مدل های مختلف را شامل می شود. روش های بسته بندی پودر در خانه و منزل و همچنین دستگاه پرکن پودری تمام اتوماتیک صنعتی و کارخانه ای با هم از نظر قیمت و ویژگی ها متفاوت هستند.

بر فرض مثال دستگاه بسته بندی پودری خانگی نیمه اتومات و دستی، ارزان تر از دستگاه بسته بندی پودری تمام اتوماتیک صنعتی تمام می شود. در ادامه نمونه های از انواع این دستگاه به شما معرفی می کنیم:

انواع دستگاه بسته بندی پودری

دستگاه قوطی پرکن پودری

این دستگاه بسته بندی پودری دارای انواع مختلف مدل های خانگی و صنعتی می باشد. این دستگاه بیشتر به عنوان دستگاه پرکن ادویه و دستگاه بسته بندی ادویه جات شناخته می شود. مدل های نیمه اتومات این دستگاه نیاز به یک اپراتور برای فشار دادن پدال و قرار دادن ظروف و قوطی زیر دستگاه نیاز دارد. اما در مدل های تمام اتوماتیک پر کردن و قرار دادن قوطی ها به صورت خودکار توسط دستگاه انجام می شود.

دستگاه بسته بندی پودری ساشه

این دستگاه هم یکی از ماشین آلات پرکن اتوماتیک می باشد که به صورت خانگی و صنعتی برای تولید بسته بندی های تک نفره پودری به کار می رود. نام اصلی آن دستگاه ساشه پودری می باشد. نوع دیگری که برای بسته بندی پودری مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه ساشه مدادی است که برای بسته بندی برخی از محصولات پودری مورد استفاده قرار می گیرد.

این مرکز یکی از قدیمی ترین و باتجربه ترین مراکز ساخت و فروش دستگاه بسته بندی پودری ساشه ای می باشد. قیمت ارزان و کیفیت برتر در ایران از جمله مزایا و ویژگی های خرید از ما می باشد. این دستگاه توانایی بسته بندی 1 الی 100 گرمی مواد پودری را دارد.

دستگاه بسته بندی پودری سلفونی

توسط دستگاه بسته بندی سلفونی می توانید انواع مواد پودری (آرد، پودر شربت، کاپوچینو، قهوه، ادویه، پودر خوراکی، پودرهای دارویی و شیمیایی و…) را در انواع سلفون بسته بندی نمود. این دستگاه توانایی تولید انواع بسته بندی های سلفونی پودری را نظیر بسته بندی نسکافه و بسته بندی پودر ژله ساز و بسته بندی پودر ماشین لباس شویی و… را دارد.

معرفی بخش های مختلف دستگاه بسته بندی پودری

دستگاه بسته بندی پودری با ظرافت بسیار محصول را به وسیله ی ماردون از درون مخزن اصلی، که خود مخزن هم برای دپو شدن مواد پودری یک مسیر دائم کار دارد، مواد را به داخل لوله ی ماردون این ماشین هدایت نموده تا برای بارگیری داخل سلفون و بسته بندی سلفون تخلیه نماید.

 • عملکرد دستگاه به صورت تعداد چرخش دور اوگر می باشد و به این صورت وزن دلخواه هر بسته را به دست می آورد.
 • سیستم PLC و صفحه HMI تابلو برق دستگاه فوق به لحاظ ایمنی، کنترل و اپراتوری مناسب برای عموم مصرف کنندگان طراحی شده، که در نوع خود بی نظیر است.
 • دارای برنامه و سیستم هوشمند عیب یابی خودکار با منوی فارسی.
 • تمامی قسمت های در ارتباط مستقیم با محصول استنلس استیل 304 یا 18.8 و مورد تایید بهداشت می باشد.
 • بدنه و شاسی دستگاه از نوع الکترواستاتیک ضد ضربه و خش می باشد.
 • متریال آهن استفاده شده در دستگاه از نوع فولاد مبارکه می باشد.
 • صفحه تاچ تابلو برق با منوی فارسی برای سهولت اپراتور در دسترس می باشد.
 • بسته بندی در تمامی دستگاه های بسته بندی از قبیل دستگاه بسته بندی خشکبار، دستگاه بسته بندی حبوبات و دستگاه بسته بندی قند و شکر با هم یکسان می باشد. تفاوت این بسته ها در سیستم وزن و بارگیری محصول می باشد.

سرعت دستگاه بسته بندی پودری

سرعت دستگاه بسته بندی پودری بستگی به مواد انتخابی شما برای بسته بندی دارد و با انواع فیلم قابل تنظیم است.
برای بالا بردن راندمان دستگاه می توان از ابزار های کمکی که برای مواد پودری تولید شده است استفاده کنید. یکی از این دستگاه ها، دستگاه صنعتی بالابر پودری است. برای مواد پودری بالابر های خاصی طراحی شده است. بالابر پودر یا اوگر حلزونی از جنس تمام استیل است، بالابر بر اساس نوع پودر راندمان متفاوتی دارد.

قیمت دستگاه بسته بندی پودری

قیمت دستگاه بسته بندی پودری در این مجموعه بسیار مقرون و به صرفه است و به صورت مستقیم بدون واسطه از کارخانه به دست شما می رسد. چنانچه برای خرید این دستگاه بسته بندی نیاز به مشاوره و دریافت قیمت دارید با مشاورین ما در گشتا صنعت اصفهان تماس حاصل نمایید. متاسفانه به دلیل نوسانات نرخ ارز برای اطلاع از قیمت روز با گشتا صنعت اصفهان تماس بگیرید و از نظر کارشناسان بهره مند شوید.

خرید دستگاه بسته بندی پودری

برای خرید دستگاه بسته بندی پودری در ابتدا با گشتا صنعت تماس بگیرید تا کارشناسان و متخصصان گشتا صنعت اصفهان شما را برای مناسبترین دستگاهی که برای کسب و کار شما مناسب است راهنمایی کنند. بعد از آنکه دستگاه مورد نظر را انتخاب کردید می توانید به دو روش حضوری و غیر حضوری یعنی خرید آنلاین از طریق سایت اقدام کنید.

سخن آخر

گشتا صنعت اصفهان تخصصی ترین مرکز عرضه دستگا های بسته بندی در ایران است. گارانتی بلند مدت و تضمین خدمات پس از فروش از ئیژگی های ممتاز این مرکز است. برای صرفه جویی در زمان و هزینه مربوط به راه اندازی کسب و کار خود بهتر است از مشاوره رایگان متخصصان گشتا صنعت اصفهان بهره مند شوید.

مطالب مرتبط:

بسته بندی قهوه در منزل

بسته بندی ادویه جات در منزل و صنعتی

دستگاه بسته بندی نمک و فلفل

 

 

Summary
دستگاه بسته بندی پودری
Article Name
دستگاه بسته بندی پودری
Description
دستگاه بسته بندی پودری یکی از انواع ماشین آلات بسته بندی می باشد که می تواند انواع مختلفی از محصولات پودری را با آن بسته بندی کرد. کاربرد و حوزه فعالیت این دستگاه در تولید بسته های پودری یا بسته های گرانول ریز می باشد در خیلی از کسب و کار های فعال مورد استفاده قرار می گیرد.
Author
Publisher Name
دستگاه بسته بندی پودری
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *