بسته بندی گوشت مرغ ماهی با دستگاه بسته بندی وکیوم

بسته بندی گوشت مرغ ماهی با دستگاه بسته بندی وکیومReviewed by Admin on Dec 3Rating: 4.5بسته بندی وکیومدستگاه بسته بندی وکیوم جهت تخلیه هوای داخل کیسه های پلاستیکی حاوی مواد غذایی باتزریق گاز برای بسته بندی فرآورده های گوشتی ازجمله مرغ، ماهی،

بسته بندی گوشت، مرغ، ماهی، با دستگاه های بسته بندی وکیوم

(بسته بندی خلاء)

فروش دستگاههای وکیوم برای بسته بندی انواع فرآورده های گوشتی ازگشتا صنعت اصفهان 

مزایایی بسته بندی وکیوم (بسته بندی خلاء) ازگشتا صنعت اصفهان

دستگاه وکیوم دستی رومیزی،دستگاه وکیوم تک کابین با تزریق گاز، دستگاه وکیوم دو کابین،وکیوم فروشگاهی،وکیوم بدون کابین ایستاده، برای بسته بندی فرآورده های گوشتی ازجمله مرغ ،ماهی،گوشت و…. استفاده می شود البته از دستگاه بسته بندی استرچ هم برای سلفون کشیدن و بسته بندی گوشت ،مرغ ، ماهی ،استفاده می شود.

 

 

 

بسته بندی خلاء (بسته بندی وکیوم) (به انگلیسی: Hermetic seal) گونه‌ای از بسته بندی است که در آن هوا به طور کامل از درون بسته و پیش از بسته‌بندی خارج می شود. اهداف اصلی از بسته‌بندی خلأ تخلیه بسته از اکسیژن و پیشگیری از رشد اندامگان هوازی و کاهش اندازۀ بسته و افزایش زمان ماندگاری می‌باشد. از بسته‌بندی خلأ در ساخت مواردی چون ظرف، بطری، کیسه پلاستیکی و کنسرو سازی استفاده می‌شود. برای موادی که در اثر نبود اکسیژن یا در طول فرایند بسته‌بندی خلأ صدمه می‌بینند به جای بسته‌بندی خلأ و تخلیۀ اکسیژن از درون بسته، بسته را با گاز نیتروژن،  ازت ، بستگی به نوع مواد غذایی که از چه گازی استفاده کنند پُر می‌نمایند.

واما کار بسته بندی وکیوم دو کابین :جهت تخلیه هوای داخل کیسه های پلاستیکی حاوی مواد غذایی با تزریق گاز مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه شامل دو کابین می باشد.

اپراتور بسته ها را در داخل یکی از کابینها می چیند وهمزمان کابین دیگر در حال وکیوم کردن می باشد این امرباعث بالا رفتن سرعت وکیوم می شود.

بدنه دستگاه استیل میباشد.

[button color=”blue” size=”medium” ]اطلاعات تماس جهت مشاوره و خرید دستگاها[/button]

جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت کاتالوگ، درخواست مشخصات، پیش فاکتور و… در رابطه با فروش دستگاه ها ، خرید دستگاه تاریخزن ، وکیوم دو کابین، قیمت دستگاه های تاریخزن و وکیوم با شماره تلفن و همراه زیر تماس بگیرید.

تلفن:۳-۳۳۸۷۸۶۸۱-۰۳۱

همراه:۰۹۱۳۱۱۹۷۰۵۵( علیرضا جوانمرد)

آدرس سایت

www.gashtaco.com

آدرس کانال تلگرام:

telegram.me/GASHTACO