مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

گشتا صنعت اصفهان

خرید و فروش دستگاه دست دوم بسته بندی ماکارونی

دستگاه دست دوم بسته بندی صنایع آردی

برای خرید و فروش دستگاه فرم زیر را تکمیل کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند

دستگاه بسته بندی ماکارونی دست دوم

دستگاه بسته بندی ماکارونی دست دوم یکی از دستگاه هایی است که برای بسته بندی ماکارونی در اشکال و ابعاد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در واقع در زیر گروه دستگاه دست دوم بسته بندی صنایع آردی قرار می گیرند چرا که مبنای تولید تمامی محصولات این دستگاه آرد گندم است.

با توجه به اینکه ماکارونی یا پاستا در اشکال و ابعاد مختلفی تولید می شوند دستگاه های بسته بندی آنها نیز متفاوت است. در این میان حجم تولید دستگاه و ابعاد آن نیز می تواند متفاوت باشد. برخی از دستگاه های بسته بندی ماکارونی با دستگاه دیگری مانند کاتر در خط تولید قرار می گیرند و برخی دیگر می توانند با توجه به شکل ماکارونی بصورت مستقل مورد استفاده قرار گیرند.

گشتا صنعت اصفهان، با توجه به سابقه طولانی در حوزه دستگاه های بسته بندی و البته واردات انواع دستگاه ها و قطعات این امکان را دارد تا بصورت بسیار اختصاصی دستگاه های بسته بندی دست دوم ماکارونی را به بازار عرضه کند. ماکارونی در اشکال مختلف به بازار عرضه می شود ممکن است کاهی بصورت قطعات کوچک ماکارونی باشد و یا اینکه حتی ممکن است بصورت رشته های بلند ماکارونی به بازار عرضه شود.

با توجه به اینکه ماکارونی و پاستا امروزه حتی در خانه و بسیاری از رستورانها و البته صنایع کوچک بصورت دستی نیز تولید می شوند، باید توجه داشت که در این واحد های کوچک خروجی نهایی محصول به چه شکلی است تا بتوان دستگاه را بصورت کاملا تخصصی برای آن نوع از محصول بسته بندی کرد.

دستگاه بسته بندی ماکارونی دست دوم

مزایای استفاده از دستگاه  بسته بندی ماکارونی دست دوم

دستگاه بسته بندی ماکارونی دست دوم برای کسانی که این فرآروده را تولید می کنند بسیار حائز اهمیت است. اگر قصد این را دارید که محصول خود را تجاری کنید و آن را بسته بندی کنید نیاز است حتما از دستگاه های بسته بندی استفاده کنید. دستگاه های بسته بندی را می توان در ابعاد کوچک تا ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار داد. 

گشتا صنعت اصفهان با بازسازی و ویژه سازی بسیاری از دستگاه های بسته بندی ماکارونی دست دوم ، این دستگاه ها را با کیفیت بسیار بالا و البته قیمت بسیار مناسب برای بازار عرضه می کند. وجود دو عامل کفیت و قیمت در محصول باعث توجه بسیاری برای خرید دستگاه می شود. کاهش هزینه راه اندازی خطوط و البته از سوی دیگر کیفیت بالای بسته بندی مزیت بیشتری را برای خرید دستگاه بسته بندی ماکارونی دست دوم در اختیار  مشتریان قرار می دهد.

قیمت دستگاه بسته بندی ماکارونی دست دوم

دستگاه بسته بندی ماکارونی دست دوم با قیمتی بسیار متعادل و البته بطرز قابل توجهی کمتر از دستگاه های نو ارائه می شود. گشتا صنعت اصفهان با توجه به وضعیت اقتصادی و نوسانات نرخ ارز و البته مشکلات متعدد در تولید و واردات دستگاه ها و البته قطعات مربوطه، برای اعتلای سطح فناوری صنعت اقدام به بازسازی و ارائه دستگاه های دست دوم کرده است تا هزینه نهایی برای مشتریان با قیمتی بسیار کمتر تمام شود. برای اخذ قیمت دستگاه بسته بندی ماکارونی دست دوم فرم بالا را پر کرده و یا اینکه با شماره مندرج در سایت با گشتا صنعت اصفهان تماس بگیرید.

قیمت دستگاه بسته بندی ماکارونی دست دوم

کیفیت دستگاه های دست دوم بسته بندی ماکارونی

کیفیت دستگاه های بسته بندی ماکارونی دست دوم در سطح دستگاه های نو می باشد. دلیل بالا بودن کیفیت دستگاه های دست دوم بسته بندی ماکارونی گشتا صنعت اصفهان این است که این دستگاه ها با دانش کاملا بومی گشتا صنعت اصفهان بازسازی می شوند. فرآیند بازسازی از جداکردن تک اجزای دستگاه، برسی کاملا تخصصی و اصلاح و در مواردی تعویض کامل برخی از قطعات است که دانش گشتا صنعت اصفهان این امکان را فرآهم آورده است تا مشتریان به دستگاهی با کیفیت بسیار بالا دسترسی داشته باشند.

گارانتی و ضمانت بلند مدت دستگاه دست دوم بسته بندی ماکارونی گشتا صنعت اصفهان

با توجه به اینکه گشتا صنعت اصفهان خود سازنده و ارائه دهنده دستگاه های بسته بندی است، امکان بازسازی و بررسی مکرر دستگاه ها و البته عیب یابی و ضمانت بلند مدت آنها را دارد. در این مرحله گشتا صنعت اصفهان علاوه بر ضمانت بلند مدت قطعات و خدمات این امکان را برای مشتریان فرآهم آورده است تا بتوانند از خدمات بررسی دوری سطح کیفیت دستگاه بهره مند شوند تا همیشه از کارکرد درست دستگاه در سطح بالای کیفی اطمینان  آسودگی خاطر داشته باشند.

نصب و راه اندازی دستگاه های دست دوم بسته بندی ماکارونی

یکی از دغدغه های مشتریان نصب و راه اندازی این دستگاه ها در خطوط تولید است. گشتا صنعت اصفهان پس از فروش دستگاه برای نصب و راه اندازی دستگاه در محل مورد نظر مشتری اقدام می کند تا دستگاه را برای مراحل اولیه تست عملکرد آماده کنند. پس از نصب دستگاه های بسته بندی دستگاه را روشن می کنند تا عملکرد آن را بررسی کند و از هماهنگی آن با خط تولید و البته انتظارات مشتری اطمینان حاصل کنند.

سایر دستگاه های بسته بندی صنایع آردی

دستگاه دست دوم بسته بندی صنایع آردی-ویفر

ویفر

نان

گز و سوهان

کیک و کلوچه

کیک لایه ای

بیسکویت