مرجع خرید ماشین آلات صنعتی دستگاه و تجهیزات صنعتی | گشتا صنعت اصفهان

031-33878681

گشتا صنعت اصفهان

خرید و فروش تجهیزات دست دوم صنایع کنسروی

دستگاه دست دوم بسته بندی

خرید و فروش تجهیزات دست دوم صنایع کنسروی-تن-ماهی

تن ماهی

رب

کمپوت

برای خرید و فروش دستگاه فرم زیر را تکمیل کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند

دستگاه دست دوم بسته بندی کنسرو

صنایع کنسروی یکی از گسترده ترین صنایع غذایی در جهان است که به دلایل مختلفی مانند ماندگاری بلند مدت، راحتی و اطمینان از حمل و نقل در سرتاسر جهان بصورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه دست دوم صنایع کنسروی یکی از دستگاه هایی است که در گروه دستگاه دست دوم بسته بندی قرار می گیرد. استفاده از قوطی ها برای بسه بندی صرفا محدود به صنایع غذایی نمی شود، قوطی ها از صنایع رنگ تا سایر محصولات صنعتی و برپایه نفت را در خود جای می دهند.

دستگاه پرکن قوطی بر حسب اینکه در چه صنعتی مورد استفاده قرار گیرند و چه موادی را در خود نگه دارند می توانند بسیار متفاوت باشند. گشتا صنعت اصفهان با توجه به اینکه سالها در صنایع مختلف کنسروی فعالیت موثر و فعال داشته با توجه به تغییرات  سالهای اخیر در اقدامی معقولانه و با توجه به پیشینه ساخت دستگاه های پرکن قوطی کنسروی ، اقدام به بازسازی دستگاه های دست دوم کرده تا بتواند با کیفیت بسیار بالا و تضمین قطعات و خدمات بلند مدت، این دستگاه ها را برای مصرف مجدد وارد خطوط تولید محصولات کنند.

دستگاه بسته بندی تن ماهی دست دوم

از دیر باز همه ما تن ماهی را بخاطر داریم ، صنایع دریایی برای انتقال بخشی از ماهی و سایر فرآورده های دریایی آن را بصورت آماده مصرف در قوطی کنسرو به بازار عرضه می کنند. غالب کارخانه جات کنسر ماهی در جنوب کشور و یا در شمال قرار دارد و پس از کنسروی کردن محصولات، آن را برای مصرف عموم به بازار عرضه می کنند. 

دستگاه دست دوم تن ماهی در واقع دستگاهی کامل برای بسته بندی و ارائه محصول به بازار است. گشتا صنعت اصفهان با بازسازی این دستگاه ها و برطرف کردن تمام نقاط مشکل ، توانسته دستگاهی را به بازار عرضه کند که نه تنها قیمت بسیار پایینی دارد بلکه بتواند برای ساعت ها طولانی در خطوط تولید این محصولات بدون داشتن هیچ گونه مشکلی کارکند.

برای خرید و فروش دستگاه های دست دوم خود فرم بالا را پر کرد، و اگر می توانید عکس محصول خود را نیز بارگذاری کنید. همکاران ما در گشتا صنعت اصفهان در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

دستگاه دست دوم صنایع کنسروی رب گوجه فرنگی

رب گوجه فرنگی یکی از محصولات پر مصرف صنایع غذایی است، تفاوت این محصول با سایر محصولات دیگر مانند تن ماهی این است که رب در دسترس همه قرار دارد و بسیاری امکان تولید رب گوجه فرنگی را دارند. البته همینطور نیز هست علاوه بر کارخانه جات بسیار بزرگ، کارگاه های کوچک نیز توان تولید آن در حجم های پایین را دارند. بنابراین متقاضی دستگاه کنسروی رب گوجه بالاست، این دستگاه ها برای پر کردن قوطی های نیم کیلویی و یک کیلویی و حتی در وزنهای بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. 

گشتا صنعت اصفهان با ترمیم و بازسازی دستگاه های دست دوم صنایع غذایی از جمله دستگاه کنسروی رب گوجه فرنگی با رعایت تمامی الزامات بهداشتی و صنعتی، دستگاهی با کیفیت بسیار بالا و امکانات سفارشی شده را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد. گشتا صنعت اصفهان با ضمانت بلند مدت قطعات و گارانتی دستگاه دست دوم کنسرو رب گوجه اطمینان خاطر مشتریان را ارائه برآورده خواهد کرد.

دستگاه دست دوم صنایع کنسروی کمپوت

کمپوت فرآورده غذایی است که در آن میوه ها را با فرآیندی خاص برای مصرف آماده به بازار عرضه می کنند. تولید کمپوت میوه کار دشواری نیست و استفاده از آن در اختیار جمع کثیری قرار دارد. سادگی تولید این محصول و از طرفی مصرف بالای آن امکان تولید را به بسیار ی از صنایع غذایی داده است. دستگاه دست دوم قوطی کنسروی که در میوه ها مورد استفاده قرار می گیرد تقریبا ساختاری مشابه دستگاه رب گوجه دارد. گشتا صنعت اصفهان امکان بازسازی این دستگاه ها را در اختیار دارد و می تواند دستگاهی با کیفیت بسیار بالا در اختیار شما قرار دهد.

دستگاه دست دوم کمپوت را شما می تواند با اطمیان از ساخت و ضمانت بلند مدت از گشتا صنعت اصفهان خریداری کنید. اگر هم تمایل به فروش دستگاه کارکرده خود دارید می توانید با پر کردن فرم بالا و درج مشخصات دستگاه و همراه خود و تماس با گشتا صنعت اصفهان مراحل فروش آن را انجام دهید.

قیمت دستگاه دست دوم صنایع کنسروی

برای اخذ قیمت دستگاه دست دوم صنایع کنسروی، مدت کارکرد دستگاه و شرایط خرید و فروش دستگاه با گشتا صنعت اصفهان تماس بگیرید.