بسته بندی و تاریخزن جهت حلواشکری بااستفاده ازدستگاه پیلوپک

بسته بندی وتاریخزن جهت حلواشکری بااستفاده ازدستگاه پیلوپک

فروش دستگاههای بسته بندی وتاریخزن بااستفاده ازدستگاه پیلوپک ازگشتاصنعت اصفهان

دستگاه جت پرینتر،دستگاه تاریخزن لیبل، دستگاه اتوماتیک رومیزی،دستگاه شیرینک کابینی،دستگاه شیرینک تونلی،دستگاه شیرینک پک،دستگاه تاریخزن مکانیکی سریع،دستگاه سیل القائی دستی،دستگاه پیلوپک،دستگاه تاریخزن غلطکی DKو رگباری،دستگاه چسبزن اتوماتیک, دستگاه تاریخزن دستی, دستگاه پیلوپک, بستگی به نوع و مشخصات فنی دستگاه برای تاریخزدن و یا بسته بندی حلواشکری مورد استفاده قرار می گیرد.


حلواشکری یکی از مواد غذایی بسیار خوشمزه و لذیذ است که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد درضمن یکی از مواد غذایی می باشد که در اثر رطوبت و مجاورت با هوا خیلی سریع خراب شد و از شکل اصلی و طعم خوبش خارج می شود وکیفیت خود را ازدست می دهد.

از این رو در کارخانه های تولیدی پس از تولید، سریع با دستگاههای پیشرفته بسته بندی، بسته بندی شده و به بازار ارسال می شود گشتا صنعت اصفهان  که دستگاههای پیشرفته خود را برای تولید این ماده ای غذایی به تولید کننده گان  پیشنهاد داده و تولید کنندگان با استفاده از ماشین آلات گشتا صنعت اصفهان این ماده غذایی لذیذ را بسته بندی می نمایند. و از کیفیت کارکرد این دستگاه بسته بندی رضایت کامل را دارند.

بسته بندی حلوا شکری به صورت کاملا اتوماتیک و با کمترین میزان دخالت دست و کاهش میزان نیاز به اپراتور یکی از تخصص های دستگاههای بسته بندی ما می باشد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت کاتالوگ، درخواست مشخصات، پیش فاکتور و… در رابطه با فروش دستگاه ها ، خرید دستگاه تاریخزن ، سیل وکیوم ، قیمت دستگاه های تاریخزن و وکیوم با شماره تلفن و همراه زیر تماس بگیرید

تلفن:۳-۳۳۸۷۸۶۸۱-۰۳۱

همراه:۰۹۱۳۱۱۹۷۰۵۵ علیرضا جوانمرد

آدرس سایت

http://www.gashtaco.com

آدرس کانال تلگرام:

http://telegram.me/GASHTACO

دستگاه بسته بندی قطعه ای پیلوپک

بسته بندی قطعه ای پیلوپک

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید