دستگاه تاریخزن و قیمت زن

حتما شما هم هنگام خرید به تاریخ مصرف و تاریخ انقضای محصولات غذایی و بهداشتی و غیره توجه دارید چند سالی است که اداره بهداشت و نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی تصمیم گرفته تا مشخصات کالا از قبیل تاریخ تولید، انقضاء، قیمت و آرم استاندارد بر روی بسته های کالا درج شود.

گشتا صنعت اصفهان، دستگاه تاریخزن و قیمت زن در انواع مختلف ارائه می نماید. شما می توانید تاریخ تولید و انقضاء محصولات تاریخ بهترین زمان مصرف، قیمت، وزن و سایر مشخصات محصولات خود را با استفاده از دستگاههای تاریخ زن محصولات درج کنید.

برای درج تاریخ تولید، قیمت و سایر مشخصات محصولات و بسته بندی‏های مختلف از دستگاه تاریخزن و قیمت زن استفاده می‎شود. دستگاههای تاریخزن بسته به نوع محصول یا محدودیت‎های تولید در انواع مختلفی تولید شده است که می‎توان آن‎ها را بر اساس نوع چاپ آن به تاریخزن های تماسی (حرارتی) و تاریخزن های غیر تماسی (جت پرینتر) تقسیم کرد.

دستگاههای تماسی به دو نوع جوهر جامد و حرارتی تقسیم می‎شوند. دستگاه‎های حرارتی که از جوهر جامد (خشک) استفاده می کنند جهت دستگاه‌های بسته بندی پیوسته و دستگاه‌های حرارتی ریبونی جهت دستگاههای با توقف سلفون استفاده می‌شوند .

از خصوصیات دستگاه‌های جوهر جامد سرعت بالا و کیفیت چاپ دررنگ‌های مختلف را دارند.

ویژگی‌های دستگاه تاریخزن

-سرعت چاپ تاریخ با سرعت دستگاه بسته بندی هماهنگ می‌باشد.

-دستگاه‌های تاریخزن امکان نصب روی خطوط تولید را دارند .

موارد استفاده از دستگاه‌های تاریخزن

دستگاه‌های تاریخزن در صنایع بهداشتی، صنایع غذایی، داروی شیمیایی، آرایشی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند که ذیلا به بعضی از صنایعی که از این دستگاه تاریخزن و قیمت زن استفاده می کنند اشاره می‌شود.

بسته بندی متد آرایشی و بهداشتی، بسته بندی صنایع آشامیدنی شامل لبنی خشکبار، روغن خوراکی قند و شکر کنسرو کیک و کلوچه سوسیس و کالباس و ماکارونی و …

لازم به ذکر است که دستگاههای تاریخزن یکی از پر مصرف ترین دستگاهها در صنایع بسته بندی می باشد که از این دستگاه تاریخزن و قیمت زنبرای درج بارکد تاریخ تولید، تاریخ انقضا و سایر اطلاعات مورد نیاز روی بسته مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در بعضی از خطوط تولید امکان نصب تاریخزن (جت پرینتر) روی خط تولید وجود دارد.

گروهی از دستگاه‌های تاریخزن (جت پرینتر) امکان اتصال به کامپوتر را دارند که این قابلیت امکان تغییر اتوماتیک تاریخ تولید و همچنین امکان چاپ لوگو را به این دستگاه‎ها می دهد.

گروه دیگری از دستگاه تاریخزن و قیمت زن، تاریخزن‌های لیزی می‌باشند که در این دستگاه‌ها دیگر نیازی به استفاده از جوهر نیست و با استفاده از لیزر و با سوزاندن سطح چاپ انجام می‎شود .

انواع دستگاه تاریخزن و قیمت زن

تاریخزن دستی رومیزی

تاریخزن غلطکی چشمی

تاریخزن غلطگی رگباری

تاریخزن مکانیک سریع

تاریخزن لیبل

تاریخزن جعبه

جت پرینتر اتوماتیک

جت پرینتر دستی

مهرچرخان دستی

با توجه به تنوع بالای دستگاه تاریخزن و قیمت زن پیشنهاد می‎کنیم قبل از خرید با کارشناسان ما مشورت کنید و یا از سایت گشتا صنعت اصفهان بازدید نمایید .

لازم به ذکر است در گروهی از دستگاه تاریخزن و قیمت زن (جت پرینتر) جوهر روی محصول پاشیده می‎شود. در تاریخزن های حرارتی از کلیشه‎های مخصوص یا حروف چینی استفاده می‎شود تا بتوان تاریخ یا شماره مورد نظر را بر روی محصول چاپ کرد.

دستگاه تاریخزن و قیمت زن را می‎توان به دو سری تقسیم کرد. آن‌هایی که اطلاعات ثابت را چاپ می‌کنند و اطلاعات متغیر را مانند سریال چاپ می‌کنند.

دستگاه‌های تاریخزن حرارتی: در این دستگاه‌ها کلیشه توسط اپراتور در هد دستگاه چیده می‌شود و حروف توسط دستگاه داغ می‌شود و با تماس روی ریبون حرارتی حروف چیده شده روی سلفون (بسته) چاپ می‌شوند.

اسامی مشابه دستگاه تاریخزن

دستگاه چاپ تاریخ

دستگاه چاپ قیمت و تاریخ

دستگاه چاپ قیمت و تاریخ کالا

دستگاه تاریخزن محصولات

دستگاه قیمت زن

دستگاه تاریخزن و قیمت زن بر روی بسته‌هایی از جنس سلفون نایلون کاغذ مقوا جعبه سطح فلزی قابل استفاده می‌باشد.

دستگاه‌های تاریخزن برای بسته بندی و درج اطلاعات روی محصولات در انواع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شرکت گشتا صنعت اصفهان ارائه دهنده دستگاه‌های بسته بندی در سراسر کشور می‌باشد شما میتوانید با تماس با مشاورین ما با توجه به نوع محصول تیراژ تولید و قیمت مناسبترین دستگاههای بسته بندی و تاریخزن را انتخاب نمایید.