بسته بندی های زیبا و خلاقانه Packaging of the world

۱-بسته بندی سوسیس Kuber

این بسته بندی ها توسط Bunker Media دیزاین شده است و آن ها با مطالعه ی بازار به این نتیجه رسیدند که فرم بسته بندی و قالب کالباس در بازار روسیه به شکل مکعب مستطیل بسیار برای مردم سهولت مصرف در ساندویچ را در پی دارد و مناسب نان های تست است و همچنین به راحتی در قفسه قرار می گیرد.


۲- بسته بندی برای بخش صنایع دستی موزه Baba&Nyonya

 

این یک پروژه ی دانشجویی می باشد. کانسپت طراح بر اساس الهام از پارچه های قدیمی با تکنیک چاپ باتیک موجود در موزه  شهر مالای در نظر گرفته شده است.

تصاویر بیشتر در اینجا

۳- بسته بندی جدید قدیمی! توسط Mother Design

موزه دیزاین لندن موضوعی را در قالب (( جدید قدیمی)) ارائه داد و ما تلاشمان را کردیم که تلفیقی از این دو را به نمایش بگذاریم. در محصولاتی مانند شراب نشان دادن قدمت در بسته بندی بسیار حائز اهمیت است و مدرنیته نیز می تواند در انتخاب آن موثر باشد.

تصاویر بیشتر در اینجا
۴- بسته بندی لامپ های Geniled Bright Led Bulbs packaging توسطEvgeniy Pelin

شکل کلی لامپ ها ما را به یاد گلابی می انداخت و نوع تولید لامپ ها نیز دوستار طبیعت بود پس ما نیز کانسپت اولیه مان را بر اساس الهام از طبیعت و شکل میوه ها گرفتیم و آن را گسترش دادیم.

تصاویر بیشتر در اینجا
۵- بسته بندی شکلات Arcobaleno

در این شکلات میوه های استوایی و متفاوتی وجود دارد که با شکلات تلخ ترکیب شده اند. نوع تصویرسازی بسته بندی ها نیز کاملا مهیج و صمیمانه اجرا شده است.

تصاویر بیشتر در اینجا
۶- بسته بندی های دارویی توسط Phillip Nessen

این بسته بندی ها به نوعی طراحی شدند که هزینه ی کاغذ و بلیستر و بروشور دارو را کاهش دادند و خود جعبه هم محتوی دارو بود و هم دربردارنده ی اطلاعات و به طور مستقیم مورد مصرف را به مخاطب ارائه می کرد.
۷-بسته بندی برای شرکت خودمان به نام BLOCK

برای هدیه ی کریسمس و ارسال یادگاری برای بعضی از شرکت ها ، ما تصمیم گرفتیم حروف اسم شرکتمان را با الهام از بلوک های حروف گوتنبرگ و  با استفاده از سیلیکون قالب بگیریم و آب نباتی را با رنگ خوراکی نقره ای تولید کرده و در بسته بندی هایی با کاغذ کرافت برای مشتری ارسال کنیم .
شما را به دیدن فیلمی جذاب از این پرژه دعوت می کنیم.

 ۸- بسته بندی برای کادو ! توسط Micha Kumpf & Ngaire Dawn Wex

ما سعی کردیم بسته بندی هایی متنوع برای کادوها خلق کنیم که نسبت به نمونه های حاضرو آماده موجود در بازار ساختار متنوع و دیزاین های گیرا داشته باشند . این بسته بندی ها ۱۰۰ درصد قابل بازیافت می باشند.
۹- لیبل نوشیدنی Aphrodite’s label design by Midday

آفرودیت یک برند معروف است که شکل گیری محصولات آن بر اساس غذاهای مدیترانه ای صورت گرفته است. آفرودیت، یکی از خدایان باستانی منطقه مدیترانه شرقی است . او که الهه زیبایی است از اعماق تاریک دریای مدیترانه بیرون می آید و در طول تاریخ از آن به عنوان زنی زیبا با موهای طلایی یادشده است.

تصاویر بیشتر در اینجا

۱۰- بسته بندی جدید کوکاکولا Coca-Cola (ACN) Special Edition Bottles design by FP7 

کوکاکولا همواره اسپانسر مسابقات فوتبال می باشد و همچنین مصری ها علاقه ی بسیاری به فوتبال دارند از این رو بسته بندی جدید با کاوری از پرچم و المان تیم های مختلف طراحی گردید .

تصاویر بیشتر در اینجا
ترجمه از سایت:www.packagingoftheworld.com

ترجمه:‌یکتا جبلی

شرکت گشتا صنعت اصفهان

اولین و بزرگترین تولید کننده و وارد کننده دستگاه های

تاریخزن ، وکیوم ، سیل وکیوم ، شرینک پک ، بسته بندی ، پرده هوا  ، دوخت ، دستگاه تاریخ زن دستی و چسبزن، تامین کننده انواع قطعات و مواد مصرفی و…

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://www.gashtaco.com/” target=”blank” ]مشاهده محصولات و دستگاه های بیشترطبق فعالیت شما[/button]

جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت کاتالوگ، درخواست مشخصات، پیش فاکتور و… در رابطه با فروش دستگاه ها ، خرید دستگاه تاریخزن ، قیمت دستگاه های تاریخزن و وکیوم با شماره تلفن و همراه زیر تماس بگیرید

تلفن:۳-۳۳۸۷۸۶۸۱-۰۳۱

همراه:۰۹۱۳۱۱۹۷۰۵۵ علیرضا جوانمرد

آدرس سایت

http://www.gashtaco.com 

آدرس کانال تلگرام:

http://telegram.me/GASHTACO 

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید